31 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Güne güzel başlıyoruz. Sert bir haftadan çıktık nispeten daha yumuşak bir haftaya giriyoruz. Haftalık videoda dinlediğiniz üzere Cuma ve devamı sert geliyor. Çarşamba bir dolunayımız var ayrıca ona da bakacağız. Eylül 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Günün en şanslısı sizlersiniz! Sizlere müjdeler bugünle beraber gelebilir. Aşk hayatında ise parlıyorsunuz. Başarılarınızın konuşulacağı bir gün.

BOĞA

Bugün kariyer beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir. Mevcut işinizde ise kötüye odaklanmışken bir anda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir.

İKİZLER

Akademik başarı sizinle! Üniversite veya üstü başvurularınız, evrak işleriniz, teslimleriniz sorunsuz hallolabilir. Pozitif ruh halinizi daha da yükseltecek bir haber gelebilir.

YENGEÇ

Bu hafta finansal bir işiniz varsa bugün halletmeniz hayırlı olacaktır. Kredi borçlarınız, ödemelerinizi ertelemek ileride sıkıntıya düşürebilir. Eşinizin geliriyle ilgili sevindirici haberler gelebilir.

ASLAN

Günün genelinde ilişkiniz sizin gündeminizde olabilir. Bu sefer sorunlar değil güzellikler hakim olacak. Siz de bir şeyleri yeniden inşa etmek isterseniz karşı tarafın gönlünü alabilirsiniz.

BAŞAK

Günün en çalışkanı olabilirsiniz. Enerjiniz her işin altından kalkmaya yetecektir. Sorumluluk duygunuz ön planda olacak. Sağlık kontrollerinizi ertelemek yerine üstüne düşmelisiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda şansınız bugün dönüyor. Ama bu hafta sert etkiler yaklaşmadan duygularınızı dökeceğiniz biri varsa bugünü seçin.O da boş olmayabilir. Her konuda görünmez bir şansınız var.

AKREP

Haneye bir sevinçli haber gelebilir. Evinizde değişimler yapmak için uygun bir gün. Emlak işleriniz sorunsuz ilerleyebilir.

YAY

Günün geneli tempolu ve hızlı olabilir. Sürekli bir yerlere yetişme, aktif olma yorsa da bu özellikle iş hayatında bir yoğunluk ise meyvesini alacaksınızdır. Eğitim hayatınızda disiplini elden bırakmayın.

OĞLAK

Maddi olarak artış yaşayacağınız bir gün. Ama aynı hızla harcamaya da yatkın olabilirsiniz. Fayda-zarar oranına göre acil değilse elinizde bu dönem para kalması gelecekteki göstergeler için iyi olacaktır.

KOVA

Bugün kim size akıl veriyorsa tam tersini yapın! Çünkü gün sizin ve her şeyin en doğrusunu bilen de sizsiniz! Şansınız açık hiçbir şeyi ertelemeyin. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz.

BALIK

Dolunay yaklaşıyor ve artık kimseye fazlasından değer vermemeniz gerektiğini anlayacağınız bir gün. Çünkü kendinize döndüğünüzde esas önemli olanın kendi mutluluğunuz olduğunu göreceksiniz.

2 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s