Bugün sert! Haftanın en sert iki gününden biriyle haftayı kapatıyoruz. Önce Venüs-Plüton ardından Merkür-Neptün karşıtlıkları duygusal ilişkilerde bizi yordukça yoracak. Öfke sorunları duygusal ilişkilerde yaşanabilir. Kalpler kırılabilir. Söylenen sözlerin geri dönüşü olmayabilir. Sakin kalınması gereken bir gün. Eylül 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

KOÇ

Günün genelinde aile içinde tansiyon artabilir. Sağlık ihmale gelmez. Dost ortamında herkesin gerçek yüzünü görebilirsiniz.

BOĞA

Kariyerle ilgili aklınızda takılı soru işaretleri olabilir. Gergin hissedebilirsiniz. Kardeşinizle ilgili sıkıntılı bir gün olabilir.

İKİZLER

Gün boyu yolculuk ederken dikkat edelim. Spor yaparken abartmayalım. Değerli eşyalarınızı, paranızı yanınızdan ayırmayın.

YENGEÇ

Sizler için ikili ilişkilerde tepkilerinizi frenlemek zor olabilir. Parayla ilgili işlemlerinizde, elektronik alışverişlerinizde dikkatli olun.

ASLAN

En çok sağlığa bugün önem verin. Ruhsal olarak gergin uyanabilirsiniz. Evlilikte ipler gerilebilir.

BAŞAK

Çalışma hayatındaki sorunlar zihninizi yorabilir. Evcil hayvanınızla ilgili problemler oluşabilir. Aşkta öfkenize hakim olun.

TERAZİ

Çocuğunuzla ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Eviniz için tehlikeli bir gün. Kendinizi riske atmayın.

AKREP

Anne, baba ile ilgili sorunlar olabilir. Akademik alanda stresli bir zamanda olabilirsiniz. Öfkeniz sevgilinize ve çocuğunuza olabilir.

YAY

Akraba, kuzen bugün hadlerini aşarak can sıkabilir. İçinize kapanık yorgun bir ruh halinde olabilirsiniz. Eşinizin borcu ortaya çıkabilir.

OĞLAK

Sert görünümün bir ayağa sizde olduğundan ilişkinizde ipler gerilebilir. Egolu tavırlar üzebilir. Paranıza dikkat edin.

KOVA

Sizin için iyi bir gün olsa da etrafta size sıkıntı veren insanlar enerjinizi düşürebilir. Sağlık alarma verebilir.

BALIK

Kafanız artık dolmuş olabilir. Tek başınıza yalnız kalıp kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Eşinizle zıt fikirde olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s