29 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün de güzel bir gün desek yalan olmaz. Akşam biraz gergin olabiliriz. Günün güzelliği ise Merkür-Jüpiter açısından geliyor. Bu bize hem şans getirecektir hem de güzel haberler! Eylül 2020 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayınız.

KOÇ

Günün genelinde geleceğinizle ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yatırım yapmak, iş kurmak için araştırma yapabilirsiniz.

BOĞA

Güne mutlu uyanıyorsunuz. Enerjinizi spora harcamak fiziksel olarak yarayacaktır. Aşk hayatında güzel haberler alabilirsiniz.

İKİZLER

Eşinizin gelirinde artış olacağını öğrenebilirsiniz. Ailecek sevineceğiniz haberler gelebilir. İnternet alışverişlerinde dikkatli olun.

YENGEÇ

Eğitim hayatında güzellikler yaşayabilirsiniz. İlişki ve evlilik konularında ise şans sizinle. Yarın sert etkiler var şansınızı denemek için bugün ideal.

ASLAN

Bugün duygusal hayatınızda yine güzellikler var. Ama kendiniz karamsar yaptıkça bunu hissetmek zor olabilir. Güzel bir şey varsa tadını çıkarın ya kötüye dönerse diye tasalanmayın.

BAŞAK

Günün şanslısı olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili hayırlı haberler gelebilir. Kalbiniz boşsa bir ilişkinin ilk adımları atılabilir.

TERAZİ

Bugün iç sesinize güvenin. İçinize doğanlar, gördüğünüz rüyalar gerçek olabilir.

AKREP

Sanata, edebiyata düşkün olacağınız bir gün. Çevrenizde aktif bir kişi olacaksınız. Fikirlerinize ihtiyacı olanlar olabilir. Beklenen haber gelebilir.

YAY

Kimsenin sizi üzemeyeceği bir gün. Çünkü şansım döndü diyeceğiniz haberler peş peşe gelebilir. Dost ortamından biri kalbinizi kazanabilir.

OĞLAK

Birincisi bugün yine sizin gününüz ikincisi ise Merkür-Jüpiter şansını en çok siz hissedeceksiniz. Eğitim, iş hiç fark etmez her konuda harekete geçin.

KOVA

Her zaman dinlediğiniz mantığınızı bugün bırakın kalbinizin sesini dinleyin. Seviyorsanız söyleyin. Kişisel gelişim için eğitimler araştırabilirsiniz.

BALIK

Yardıma ihtiyacı olanların sesi olabilirsiniz. Manevi yönünüz bugün ön planda. Maddi olarak beklenen gelişmeler yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s