27 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün açıkcası fena değil diyebiliriz. Neden hafta başındaki stres kadar stresi değil ama Salı kadar da güzel değil 🙂

Savaş verdiğimiz konularda bu sabah olumlu sonuçları alabiliriz. Bugün Ay, 14:59-20:36 arası boşlukta kalıyor. Önemli işlerimizi, görüşmelerimizi bu zaman diliminden önce tamamlayalım. Akşam daha sakin bir enerjimiz olacak. Yarın ki güzel görünümün ilk adımlarını hissetmeye başlayacağız.

KOÇ

Bugün mücadeleci yapınızın mükafatını alacaksınız. Haksızlığa uğradığınız konularda zafer sizin olabilir. Üniversite ve üstü konularda haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Sizin savaşınız bugün maddi konular için olabilir. Hakkınız olan bir para için savaşabilirsiniz. Bu miras konusuysa lehinize dönen durumlar olabilir.

İKİZLER

Bugün sevdiğinizle tutkulu bir gündesiniz. Uzun süredir görmediğiniz güzellikte karşı taraf romantik olabilir. Akşam fazla harcama yapmayın.

YENGEÇ

Evcil hayvanınız varsa bu sabah agresif olabilir. Siz ise iş hayatında emin adımlarla ilerliyor olacaksınız. Duygusal karamsarlığınız, içinizde öfke patlamaları yaratabilir.

ASLAN

Sabah aşk hayatında ansızın güzellikler yaşayabilirsiniz. Şansa ihtiyacim var diyorsanız sabah ne kadar erken eyleme geçerseniz istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK

Bugün sizlere huzur var tek bir şartla kendinizle savaşmazsanız. Hiç ihtimal vermediğiniz yakınlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

Ay’ın boşlukta olduğu zaman aralığında iletişim problemleri yaşanabilir. Mesajlarınız, aramalarınız cevapsız kalabilir. Sosyal yönünüzle yeni ortamlarda yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

AKREP

Sabah geliriniz, maaşınız ile ilgili artışlar olabilir. Sevdiğiniz sürprizler yapabilir. Değeri yüksek hediyelerle sizi şaşırtabilir. Akşam davetler alabilirsiniz.

YAY

Duygusal hayatınızda sevdiğinizle aranızdaki çekim her zamankinden çok olacaktır. Çekici olacağınız bir gün gözler üstünüzde olabilir. Her konuda zirveye çıkabilirsiniz.

OĞLAK

Sabah uyandığınızda rüyaların etkisinde olabilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir gün. Geçmişle ilgili bir şeyi veya birini düşünürken ansızın tekrar hayatınıza girebilir.

KOVA

Dostlarınızdan güzel haberler alacağınız bir gün. Enerjinizi sosyal yardım kuruluşları, azınlıkların sesi olmak için harcayabilirsiniz. Aşkta ise sabah şansınız çok açık.

BALIK

İş hayatında güzel fırsatlar bugün kapınızı çalabilir. Uzun zaman önce emek verdiğiniz bir kariyer meselesi bugün pozitif sonuçlanabilir. Gelecek kaygılarınız ise yersiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s