26 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan bulabilirsiniz. Bugünün sert etkileri mevcut. Dün ne kadar süprizlere açık, mutlu bir günken bugün yine modumuz değişiyor. Peki bugün kimden gol yiyoruz derseniz Venüs-Jüpiter ikilisinden. İki gezegen de birbirine karşıt açıda oluyor. Bu ikili özellikle duygusal ilişkilerde problemleri büyütebilir. Bizim ülkede ise ekonomiyle ilgili stresli bir sürece giriyor olacağız.

KOÇ

Sizler bu sert günde kendi adınıza daha pozitif başlıyorsunuz. Akademik konularda güzel haberler gelebilir. Ailede ise kalp kırmamaya özen gösterin. Olaylar büyüyebilir.

BOĞA

Borçlarla ilgili konular gündeme düşebilir. Enerjinizi kredi ödemeleriniz, faturalarınız için harcayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve eğitim hayatınızla ilgili pürüzler çıkabilir.

İKİZLER

Evliliğinizle ilgili pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Venüs’ün sert açısı arasında sorun olanlar içi riskli olabilir. Problemlerinizi konuşmak için Cuma’yı bekleyin. Değerli eşyalara da dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

Günün sert etkilerini yaratan Venüs sizin burcunuzda özellikle sizler ilişkide agresif olmamaya özen gösterin. Öte yandan çalışma ortamınız bugün gündeme gelebilir. Aşk değil ama kariyerde başarılı bir gün.

ASLAN

Bugün sizler için şanslı ve aşk dolu bir gün. Tabii ki Venüs’ün sert etkisinden etkilenmeyecekler için. Çocuğunuzla ilgili de güzel haberler sizlere ulaşabilir.

BAŞAK

Günün teması sizler için aile olabilir. Anne, baba sağlığı gündeme gelebilir. Ev satma, alma gibi işler yolunda gidebilir. Bugün her dostunuza güvenmeyin en büyük düşmanınız olabilir.

TERAZİ

Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Davetler alırsanız mutlaka değerlendirin. Yeni fırsatlar çıkabilir. Kariyerde ise sakin olun.

AKREP

Bugün finansal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Enerjinizi bankacılık işlemlerine harcayabilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olmakta yarar var.

YAY

Gün sizler için aslında çok güzel! Enerjiniz, şansınız her konuda yüksek. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Harcama yapmamaya özen gösterin.

OĞLAK

Gün boyu dikkat etmenize gereken ilk şey sağlığınız olmalıdır. Özellikle kas ağrıları, tutulmalar hayatı zorlaştırabilir. Evlilikte olaylar büyüyebilir.

KOVA

Sizlerin en şanslı günlerinden biri! Bir tek Venüs işleri hafif bozabilir. Onun dışında çevrenizde parlayacağınız bi gün. Kendiniz güvenin her şey yoluna girecektir.

BALIK

Kariyer konularınızın ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Yöneticinizle problemli bir gün geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla, partnerinizle aranızdaki sorun büyüyebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s