Bugün haftanın en sert günü! Böyle başlamak istemezdik ama Mars-Satürn bizleri gererek haftaya başlatacak. Sinirlerimize hakim olalım. Dünya ve Türkiye gündemi de agresif olacak. Dünya gündemi yangınlar, doğal afetler olabilir. Politikada ülkemiz dış ülkelerle sert bir tavırda olacak. Tansiyon artabilir, elçiliklerimiz gündeme gelebilir. Yer altından gelen sarsıntılar yürek hoplatabilir. Bu hafta videoda da dinlediğiniz üzere iyisi de çok iyi, kötüsü de çok kötü olan zıt kutuplu bir zamandayız.

KOÇ

Mars’ın sizde olması bu agresifliği fazla hissetmenize neden olabilir. İş hayatında patlama noktasına gelebilirsiniz. Ödemelerinizle ilgili gelişme olabilir.

BOĞA

İlişkiniz günün öne çıkan konusu olabilir. Seyahatlerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Sağlık ihmale gelmez. Stresiniz baş ağrısı yapabilir.

İKİZLER

Borçlarınızla, maddi durumunuzla ilgili agresif bir gelişme olabilir. Ofiste herkese güvenmemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

YENGEÇ

Günün şanslılarından olsanız da bu sert etkiyle sizler yöneticinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Aklınıza ilk geleni söylemeyin.

ASLAN

Evle ilgili alım-satım gündeme gelebilir. Yüksek öğrenimle ilgili aksilikler olabilir. Kardeşinizle ilgili haberler gelebilir.

BAŞAK

Bankacılık işlemlerinizde dikkatli olun. Aşk hayatında ön yargılı olmayın. Eğitimle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

TERAZİ

Parayla ilgili beklenen haberler gelebilir. Ailede gergin bir gün olabilir. Evinizde tehlikeli işler yapmayın.

AKREP

Sizler için pozitif bir gün var. Günün genel gerginliği bunu hissetmenizi zorlaştırabilir. Yakınlarınızdan duyduklarınız can sıkabilir.

YAY

Sizin bugunkü melankolik ruh halinize bir de sert etkilerin sabah oluşması ruh halinizi karartabilir. Öfkeniz bugün partnerinize olabilir.

OĞLAK

Bugün Satürn’ün etkisini hissetmeyecek olsaydınız günün en şanslısı Oğlaklar diyebilirdik. Yine şans olabilir ama gergin gelişmeler ansızın enerjinizi azaltabilir.

KOVA

Sizler için kariyerde stresli bir gün olabilir. Duygusal kararlar almayın. Günün sert etkileri psikolojik olarak zorlayabilir.

BALIK

Bugün siz ne kadar güler yüzlü olsanız da çevrenizdekilerin sözleri, davranışları sizi gerebilir. Hisleriniz bugün her zamankinden güçlü iç sesinizi dinleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s