Bugün değişkenli ruh halli haftanın en güzel günü! Venüs-Neptün ikilisi devreye giriyor. Daralan ruh halimize su serpiyor. Özellikle aşk hayatında romantik ve güzel bir gün. Bir anda kötü derken sevdiğimiz bizi mutlu edebilir. Kısacası tüm burçlara aşkla ilgili güzellikler olabilir. Burcunuzun içinde günün size özel diğer temalarını okuyabilirsiniz.

KOÇ

Sizler için iş hayatı önem kazanabilir. Hırslı yapınız sayesinde terfi alabilirsiniz. İş başvurularınızdan geri dönüş olabilir.

BOĞA

Akademik hayatta gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işleriniz sorunsuz ilerleyebilir. Pozitif haberler sabah gelebilir.

İKİZLER

Finansal olarak rahata ereceğiniz bir gün olabilir. Kredileriniz onaylanabilir. Ameliyat gündeminiz varsa beklentiden iyi geçecektir.

YENGEÇ

Günün duygusal güzelliklerine ek olarak sizlere evlilik hayatında ekstra sürprizler var diyebiliriz. Partneriniz bambaşka biri olabilir.

ASLAN

Sağlıkta şifa bulacağınız bir gün. İş hayatında nihayet beklediğiniz başarıları yaşayabilirsiniz. Sadece yorgunsanız kendinizi zorlamayın.

BAŞAK

Çocukla ilgili beklentileriniz gerçek olabilir. Ayrıca adı konmamış bir ilişkiniz varsa ciddi adımlar atılabilir. Şans her konuda var.

TERAZİ

Aileye müjdeli bir haber gelebilir. Gayrimenkul işleriniz istediğiniz yönde gidebilir. Yeni bir haneye taşınabilirsiniz.

AKREP

Eğitim hayatında müjdeler alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili hayırlı haberler gelebilir. Davet alırsanız bu akşam gidin sosyal ortamlar size iyi gelecektir.

YAY

Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Yatırım yapmak için ideal bir gün. Gelecekte kar edebilirsiniz.

OĞLAK

Günün genelinde en mutlu olabilecek burç sizsiniz! Aşk bir yana birçok konuda şansınız açık. Emek verdiğiniz bir durum olumlu sonuçlanabilir.

KOVA

Eskiler bugün karşınıza çıkabilir. Bir mesaj veya haber alabilirsiniz. Hislerinizin güçlü içinize sinmeyen bir şey varsa bilin ki doğrudur.

BALIK

Aşkta bu kadar şanslı bir günken, Balık’lara bir de her konuda şans var desek yalan olmaz. Uzun zamandır en güzel gününüz bu olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s