Çok ilginç bugüne de güzel başlıyoruz 🙂 Zaten bu hafta iki günümüz vardı bu son yüzde yüz mutlu günümüz olacak. Ay, 10:25’e kadar boşlukta. Sonrasında neşemiz yerine geliyor. Neden mi çünkü pozitif haberler arka arkaya gelebilir. Ağustos 2020 aylık burç yorumlarınızı okumak için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Günün yerinde duramayanı siz olabilirsiniz. İçinizdeki enerji her şeyi başarmanızı sağlayacaktır. Dilekleriniz gerçek olabilir. Akademik hayatta beklediğiniz sonuçlar gelebilir.

BOĞA

Finansal konular için enerjinizi harcayabilirsiniz. Borçlarınızı ödemek için bekleidğiniz paralar bugün elinize geçebilir. Yatırımlar düşünüyorsanız bugün gayet iyi.

İKİZLER

İlişkide sorunlar vardı diyenler varsa bugün karşı tarafla uzlaşabileceğiniz bir gün. Her şey tatlıya bağlanabilir. Evlilikte de eşinizin romantik davranışları sizi şaşırtabilir.

YENGEÇ

Güne iş hayatındaki yoğunlukla başlasanız da güzel haberler kariyerle ilgili öğleden sonra gelebilir. Duygusal hayatınızda da mutlu bir gün olabilir. Spor yaparak sağlığınızı güçlü tutmaya çalışın.

ASLAN

Bugün Aslan burcunun suratını hiçbir şey astıramaz. Çünkü çok sanslısınız ve bunu hayatınızın her alanında hissedeceksiniz. Aşkta ise sakın arka planda kalmayın seviyorsanız söyleyin.

BAŞAK

Ailenizle ilgili pozitif bir gündesiniz. Hasta olanlar şifa bulabilir. Aranızda problemler varsa tatlıya bağlanabilir. Ev değişikliği veya gayrimenkul yatırımı düşünüyorsanız bugün düğmeye basın.

TERAZİ

Bugün alacağınız haberlere siz bile inanmakta zorlanabilirsiniz. Umudu kestiğiniz bir durumla ilgili ansızın geri dönüş olabilir. Bu işle ilgili de olabilir. Sosyal yönünüz bugün yeni kontaklar kurmanızı sağlayabilir.

AKREP

Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz finansal gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Sadece hemen harcamayın. Bir anlık lüks eşyalara verdiğiniz tutar sıkıntıya düşürebilir.

YAY

Bugün sizlerin günleri Yay burçları! Hiçbir şey için olmaz demeyin siz sadece isteyin! Aşk hayatında da sürprizler sizi bekliyor. Fiziksel değişimler için de güzel bir gün.

OĞLAK

Bugün sağlığa dikkat ettiğiniz sürece sizler için de güzel bir gün. Ağır kaldırmayın kas ağrıları bugün işlerinizi aksatabilir. Geçmişte bağınız olan birinden haber alabilirsiniz.

KOVA

Günün en şanslı iki burcundan biri sizsiniz ve bunu öğleden sonra daha iyi hissedeceksiniz. Olumsuz giden ne varsa pozitife dönebilir. Sevdiğinizden göreceğiniz sürprizler de mutlu edecektir.

BALIK

Kariyerde beklediğiniz adımları atacağınız bir gün. Yöneticinizden takdir görebilirsiniz. Kendi işinizde gelirinizin artacağı bir gün. Geleceğe dair planlar için bugün harekete geçin şansınız var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s