Bu haftanın en pozitif günleri Salı ve Çarşamba olacak demiştik. Fırsatınız varken şans gerektiren, olumlu sonuçlansın dediğiniz işleriniz varsa bu iki günü atlamayın. Bugüne bakarsak duygusallık ön planda ama bu sefer kötü değil 🙂 Maddi olarak da rahatlatan haberler alabiliriz. Ağustos 2020 aylık burç yorumlarınızı okumak için tıklayınız.

KOÇ

Maddi fırsatları en çok hissedecek burçlardan birisiniz. Özellikle borçlarınızla, kredilerinizle ilgili sıkıntılar varsa çözüme kavuşabilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

BOĞA

Dünün tam tersi olarak ilişkinizde veya evliliğinizde romantik ve güzel bir gün olacaktır. Sevdiğinizden ansızın sürprizler gelebilir. Uzlaşmanız gereken şeyler varsa bugün konuşun.

İKİZLER

İş hayatında yönettiğiniz ekiple emek verdiğiniz işlerde başarı elde edebilirsiniz. Sağlığınızdaki problemlerde düzelmeye başlıyor. Duygusal hayatta karamsarlaşmışken bir anda yüzünüz gülebilir.

YENGEÇ

Güne başladığınızda şansınız açık olacaktır. Özellikle çocukla ilgili bir problem varsa tatlıya bağlanabilir. Aşk hayatında ise kalbiniz boşsa veya askıda kalan bir konu varsa şansınız açılıyor.

ASLAN

Güne haneye gelen güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Bu tüm aile bireylerini ilgilendirebilir. Gayrimenkul ile ilgili yatırım fikirleriniz varsa bugün güzel fırsatlar çıkabilir.

BAŞAK

Çevrenizde kendinizden bahsettireceğiniz bir gün olabilir. Bu iş hayatında zamanında yaptığınız girişimlerin sonuçları da olabilir. Kardeşlerinizle ilgili sorunlar varsa müjde gelebilir.

TERAZİ

Bankayla ilgili işlemleriniz varsa bugünü tercih etmek karlı olacaktır. Yatırımlar düşünebilirsiniz. Bugün yaptıklarınızla paranıza para katabilirsiniz. Sürpriz paralar elinize geçebilir.

AKREP

Günün en pozitif burçlarındansınız. Hatta sizlerin günü diyebiliriz. Kendinizde değişimler yapmak için gayet uygun bir gün. Tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz.

YAY

Sabah uyandığınızda belki rüyalarınızın etkisinden kafanız bulanık olabilir. Sonrasında güzellikler geliyor. Geçmiş ilişkinizle ilgili tekrardan haber alabilirsiniz. Karar size kalmış.

OĞLAK

Bugüne yine şanslı başlıyorsunuz. Arka arkaya işleriniz olumlu sonuçlanabilir. Mutlu bir ruh haliniz olacak sosyal çevrenizle vakit geçirmek iyi gelecektir. Havaya uçuracak haberler gelebilir.

KOVA

İş hayatında eğer ki değişiklik düşünüyorsanız bugün başvuru yapmanız iyi olacaktır. Mevcut kariyerinizde de basamakları tek tek çıkabilirsiniz. Umut ettikleriniz gerçekleşebilir.

BALIK

Güne başlarken bu kadar güzel geçeceğini tahmin etmeyeceksinizdir. Balık burcunun içine bir şey doğduysa olur ve güzel haberlerin geleceğini hissedeceksiniz. Akademik alanda da başarılar bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s