Bugün güzellikler var en azından! Sürprizler var mutlu edecek bir anda enerjimizi yükseltecek sürprizler 🙂

Ayrıca bugün saat 11:36’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yani Aslan burçlarının dönemi başlıyor. İyi ki doğdunuz Aslan burçları diyoruz ve diğer burçlar bu Güneş geçişinden bir ay boyunca hangi etkileri alacak aşağıdan okuyabiliriz. Yükseleni de unutmuyoruz 🙂

Bugün doğacak bebekler için not 🙂 11:36 öncesi bebeğiniz doğduysa Yengeç, 11:36 ve sonrası doğduysa Aslan burcudur.

KOÇ

22 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda güzel bir dönemde olacaksınız. İlişkiniz güçlenmeye başlayacaktır. Adını koyamadığınız bir ilişkiniz varsa artık ciddiyete dökülebilir. Çocuklarınız bu dönem başarılar elde edebilir. Çevrelerinde zaferler kazanabilirler. Şansınız da açılmaya başlayacaktır. Yeni bir hobiye başlamayı düşünebilirsiniz.

BOĞA

22 Ağustos’a kadar ailenizle olan bağlarınız daha da güçlenecektir. Aile içerisinde rahatsızlığı olan bir bireyin şifa bulacağını öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımlarınızda güzel getiriler elde edebilirsiniz.

İKİZLER

22 Ağustos’a kadar eğitim hayatınızda kendinizi ispatladığınız, güzel neticeler aldığınız bir süreçte olacaksınız. Kardeşlerinizle olan bağlarınız güçlenecektir. Her alanda lider olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Tek yapmanız gereken pasif kalmamak olmalıdır.

YENGEÇ

22 Ağustos’a kadar maddi olarak güçleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yatırımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz.İş değişikliği veya terfiyle geliriniz önemli artışlar yaşayacak bir dönemde olabilirsiniz. Lüks eşyalara olan harcamalarınız bu süreçte artabilir.

ASLAN

22 Ağustos’a kadar sizlerin dönemi başlıyor olacak. Aslan burçları olarak doğum günlerinizi kutlamaya başlarken hayatınızdaki güzellikler de ardı ardına gelmeye başlayacaktır. Geri planda kaldığınız her konu için artık kendinizi ispatlayacaksınız. Aşkta da tutkulu bir dönemde olacaksınız.

BAŞAK

22 Ağustos’a kadar sağlığınızda güçleneceğiniz bir süreçte olacaksınız. Güneş sizlere psikolojik olarak da ayağa kalkmanız için enerji verecektir. Geri planda kalmanın size göre olmadığını görerek harekete geçebilirsiniz.

TERAZİ

22 Ağustos’a kadar şansınızın açık olacağı tam bir ay sizleri bekliyor. Hayatınızın sahnesinde olabilirsiniz. Her işiniz hayırlı gidebilir. Cesaret edemediğiniz her şey olumlu sonuçlanacaktır. Geri planda kalmayın.

AKREP

22 Ağustos’a kadar kariyer hayatınızda yükselişe geçiyor olacaksınız. Yaptığınız işler sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Yöneticinizden destek görebilirsiniz. Beklendiğinizden daha kısa sürede iyi yerlere gelebilirsiniz.

YAY

22 Ağustos’a kadar üstünüzdeki düşük enerji kalkıyor. Yerine pozitif, iyimser düşünen bir Yay burcu geliyor. Adeta hedeflerinize ulaştığınız mutlu bir dönemde olacaksınız. Akademik hayatınızda güzel yerlere gelebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz olumlu ilerleyebilir. Sportif anlamda zaferler elde edebilirsiniz.

OĞLAK

22 Ağustos’a kadar finansal olarak sağlam adımlar atabilirsiniz. Bu ödemeleriniz veya kredileriniz ile ilgili olabilir. Elinize geçen paran artık cebinizde kalacaktır. Maddi olarak rahatlayacaksınızdır.

KOVA

22 Ağustos’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda güzel bir evreye giriyorsunuz. Aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksinizdir. Gelip geçici değil kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ortaklıkla bir iş kurabilirsiniz.

BALIK

22 Ağustos’a kadar çalışma hayatınızda terfi alabilirsiniz. Gücünüzü kanıtladığınız bir dönemden geçeceksiniz. Sağlığınızla ilgili de sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evcil hayvan sahibi olmak isteyenleriniz olabilir. Duygusal olarak ruh haliniz yükselişte.

Astromeri,

22.07.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s