Bugün öğlene kadar biraz ilişkilerde zorlanabiliriz. Ama fazla değil öğleden sonra şansımız çok açılıyor. Her konuda beklediğimiz gelişmeleri yaşayabiliriz.

KOÇ

Güne duygusal ilişkilerinizdeki kararsızlıklarınızla başlayabilirsiniz. Öğleden sonra ise iş hayatında başarılı bir süreçte olacaksınız. Sağlığınız da güzel etkiler altında olacak.

BOĞA

Bugün şanslınız ve güzel etkiler altındasınız. Aşk hayatında bunu öğleden sonra daha net hissedeceksiniz. Çocukla ilgili de pozitif haberler sizinle olacak. Detaylarda boğularak enerjinizi azaltmayın.

İKİZLER

Aile içinde sevinçli haberlerin alınacağı bir gün. Birlikte kutlamalar yapabilirsiniz. Evinizle ilgili sorunlar varsa çözüme ulaşabilir. Parayla ilgili bir mesele lehinize sonuçlanabilir.

YENGEÇ

Eğitimle ilgili beklentilerinizin olumlu çıkacağı bir süreçtesiniz. Kardeşlerinizle olan iletişiminiz artabilir. Çevrenizde işteki başarılarınız dilden dile konuşulabilir.

ASLAN

Sabah dostlarınızla ufak atışmalar yaşayabilirsiniz. Sonrasında şansınız açılıyor en çok da maddi konularda! Gelirinizde artışlar olabilir veya uzun zamandır hesabınıza geçmeyen tutarlar yatabilir.

BAŞAK

Gün sizlerin günü diyebiliriz. Gerek psikolojik gerek fiziksel olarak enerjiniz çok yüksek. Her şeyi sorunsuz halledebileceğiniz bir gün. Ayrıca dış görünüşte değişimler için ideal zamandasınız.

TERAZİ

Gün şanslı olsa da siz sadece kafanızdaki düşünceler nedeniyle kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Boş yere eskilere takılarak günün bu şanslı enerjisini kaybetmeyin. Sağlıkta ise şifa bulabilirsiniz.

AKREP

Haftanın en güzel günü bugünmüş diyeceksiniz. Şansınız her konuda çok açık. İş, eğitim fark etmez zirvede olacaksınız. Aşk hayatınızda ummadığınız bir gelişme sizi mutlu edebilir.

YAY

Sizlerin kariyer hayatında başarılı bir gün olabilir. Sabah maddi meselelerden bunu hissetmek zor olabilir. Öğleden sonra aldığınız haberler kariyerde mutlu edebilir. İş bakmak için uygun bir gün.

OĞLAK

Keşke dediğiniz bir konu varsa bugün gerçek olabilir. İhtimal vermediğiniz anda pozitif haberler alabilirsiniz. Akademik alanda da başarılar sizinle. Kısa bir seyahat ruhunuza iyi gelebilir.

KOVA

Borçlarınızla ilgili endişe ettiğiniz ne varsa bugün elinize geçecek paralarla yükünüz hafifleyebilir. EŞinizin maddi gelirinde artışlar olabilir. Bağırsak sorunları yaşanabilir.

BALIK

Sizler için evlilik ve ilişki hayatınızın gündemde olacağı bir gün. Evliliğinizde partnerinizin sizi mutlu edeceği zaman dilimindesiniz. Ortaklıkla olan işinizde ise maddi geliriniz artabilir.

2 thoughts

  1. Günaydınlar sevgili Meri en bi sevdiğim güzel astrolog emeklerine sağlık 🙏🌼💜
    Not:Meri ne derse çıkar 😎

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s