Bugün haftanın en sert günü diyebiliriz. Merkür ve Kiron arasındaki negatif açı aktifleşiyor. Sözler kırıcı olabilir.

KOÇ

Sizler bugün Kiron’un sizde olması sebebiyle aile içinde söylediklerinize dikkat edin. Duyduklarınız can sıkıcı olsa da cümleleri tartarak kullanın.

BOĞA

Sağlık probleminiz varsa dikkatli olun. Doktorun dedikleri ilk başta sevimsiz gelebilir. Eğitimle ilgili konularda karar almak için bugün iyi değil.

İKİZLER

Dostlardan duyduklarınız can sıkabilir. Herkes sizin kadar anlayışlı olmayabilir. Ayrıca para konusunda kendinizden başkasına güvenmeyin.

YENGEÇ

Bugün anlayacaksınız tek dostunuz, tek sevgiliniz yine kendinizmiş. O yüzden başkası için değil kendiniz için bugün bir şeyler yapın.

ASLAN

Seyahatlerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Agresif tavrınızla hız yapmayın. Ayrıca bilinçaltınız çok karışık. Eskiler rüyanıza girebilir.

BAŞAK

Bugüne maddi olarak zorlu başlayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar elinize geçmeyebilir. Miras konusunda geri planda kalmayın.

TERAZİ

Sizler ilişki ve evlilik dünyanızda duygusal yaralar alabilirsiniz. Sevdiğinizin sözleri kalbinizde yara açabilir.

AKREP

Güne çalışma hayatınızda stresli koşullarla başlayabilirsiniz. Ama her şeyden önemlisi bugün sağlık ihmale gelmez.

YAY

Bugün aşk hayatınızla ilgili karamsar olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Kredi kartlarınız risk altında olabilir.

OĞLAK

Sizler için evde dikkatli olunması gereken bir gün. Ev kazaları can sıkabilir. Elektrikli aletlere dikkat edin. İlişkide ise ılımlı olmaya çalışın.

KOVA

Eğitim hayatında can sıkıcı bir gün olabilir. Hızlı karar vermeyin. Kardeşlerinizle ilgili duyduklarınız üzebilir. Ses tonunuza dikkat edin.

BALIK

Bugün paranıza, değerli eşyalarınıza dikkkat edin. Bir anlık dikkatsizlik maddi yara verebilir. Sevdiğiniz kişiyle aranıza soğukluk girebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s