Bugün Türkiye saatiyle 20:32’de 28 derece Yengeç burcunda yeniay oluşuyor.Bu sert etkili bir yeniay olacak demiştik. Ama günün başından itibaren şanssızlıklar peşimizi bırakmayabilir. Yeniay hariç birçok karşıtlık sabahtan itibaren yaşanabilir. Sakin kalmamız gereken bir gündeyiz.

Aşağıda burcunuzun yeniay etkilerini okuyabilirsiniz. Detaylı olarak 20 Temmuz Yengeç yeniayının genel bilgilerini okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Aile içerisinde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu duruma otoriter bir aile bireyi karşı çıkmaya çalışabilir. Sert etkilerin hakim olmasıyla bu yeniayda evinizde riskli hareketlerden sakınmalısınız.

BOĞA

Bir yeniay enerjisi taşısa da bazı sert etkiler nedeniyle iletişim kurarken sözcüklerinizi iyi seçmelisiniz. Belki hayatınızda bir şeyleri yeniden yapılandırıyor olacaksınız ama bunu yaparken kalp kırmayın. Oysa ki yeni sayfalar için kararlı olduğunuzda bu yeniay sizleri destekleyecektir.

İKİZLER

Bu yeniayda mevcut gelir kaynaklarınızda yeniliklere gitmek isteyebilirsiniz. Mevcut işinizden ayrılarak maddi fırsatları daha çok olan bir işe geçmek isteyebilirsiniz. Fakat sert etkiler de hakim olacağından tüm ayrıntıları, yeni adımlarınızın iyisini ve kötüsünü detaylıca irdelemelisiniz.

YENGEÇ

Bir yeniay da olsa sert etkiler barındırdığından ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Hem gönül hem ortalık ilişkilerinizde agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler için hızlı karar vermeyin.

ASLAN

Sert etkilere sahip bu yeniayda hayatınızda geride bırakmak istediğiniz ama bir türlü vazgeçmediğiniz kişiler için gerçekçi olmalısınız. Aksi halde aynı düzende mutlu olamayacaksınızdır. Sağlığına dikkat etmeyenler ciddi sonuçlarla karşılaşabilir.

BAŞAK

Bu yeniayda yeni sayfalar açmak için öncelikle bazı şeyleri bitirmeniz gerekebilir. Bu bir dostluk ilişkinizde olabilir bir gönül ilişinizde. Sosyal çevrenizde agresif çıkışlarınız eleştiri alabilir. Aslında siz gerçekleri söylemek istiyorken, ani tepkilerle kalp kırabilirsiniz.

TERAZİ

Sert etkileri olan bu yeniayda kariyerinizde sabrınız taşabilir. Bir anlık sinirle duygusal kararlar almamaya çalışın. Yöneticiniz eskisinden daha çok üstünüze sorumluluk yükleyebilir. Stresli çalışma koşulları fiziksel olarak da zarar verebilir.

AKREP

Bu yeniayda akademik hayatınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Hayata gerçekçi bakmak isterken kendinizi olduğundan fazla olumsuzluklara şartlayabilirsiniz.

YAY

Bu gergin yeniayda sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa ve üstüne düşmüyorsanız durum ciddi bir hal alabilir. Maddi olarak da yeni bir adım atmak için iki kere düşünmelisiniz. Gelecekteki getirisi ne olur hesaplamalısınız.

OĞLAK

Bu yeniayda özellikle gönül ilişkinizde gerçekçi olmak isterken kalp kırabilirsiniz. Eğer partnerinize bazı şeyleri net olarak söylemek istiyorsanız bunu daha yumuşak dille yapmayı tercih etmelisiniz. İş ortağınıza ise her zaman güvenmemelisiniz.

KOVA

Bu yeniayda iş hayatınızda sert etkiler alabilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple aynı frekansta olmamanız sizi anlamıyor olmaları işlerinizi yokuşa sürebilir. Sağlığınıza her zamankinden önem vermelisiniz. Yeni bir belirti olursa ufak bile olsa üstüne düşmelisiniz.

BALIK

Bu yeniayda aşk hayatınızda gergin olabilirsiniz. Karşı tarafa söylediklerinizden geri dönüş olmayabilir. İki kere düşünüp konuşmakta yarar var. Ayrıca çocuğunuzla aranızda otorite problemleri yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s