18 Temmuz günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. 20 Temmuz Yengeç burcunda yeniay yazısı için tıklayabilirsiniz.

Ay, bugün 17:24’e kadar uzun süre boşlukta bu zamana kadar işler sonuçsuz kalabilir.

KOÇ

Ay, boşluktayken mesajlarınız, mailleriniz iletilmemiş olabilir. Akşam ise daha huzurlu ve ailenizin öne çıkacağı bir zamandasınız.

BOĞA

Ay, boşluktayken finansal işlemlerinizde sorun olabilir. Sanal alışverişlerde dikkat edin. Akşam güzel haberler alabilirsiniz.

İKİZLER

Sizler için karar almakta zor bir gün olabilir. Mantığınızı dinleyin. Sevdiğinizle iletişim sorunları olabilir. Akşam para harcarken abartmayın.

YENGEÇ

Ay, boşlukteyken eski işleri tamamlamak ideal olacaktır. Eksikler, yarım kalan işlerde sonuç alınabilir. Akşam ise şansınız açılıyor. Mutlu haberler gelebilir.

ASLAN

Ay, boşluktayken konstre olmanız gereken işlerde zorlanabilirsiniz. Yine de şansınızın yüksel olduğu bir sabah var. Akşam ise duygusal olarak yorgun olabilirsiniz.

BAŞAK

Ay, boşluktayken iş hayatınızdaki süreçler uzayabilir. Akşamla beraber şansı dönen, güzel haberler alan bir Başak var. Sosyal ortamlarda gözler sizde olabilir.

TERAZİ

Ay, boşluktayken akademik yüklemeleriniz varken bir an önce halledin. Seyahatlerde rötarlar olabilir. Akşamla beraber gelecekle ilgili planlarınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerekebilir.

AKREP

Ay, boşluktayken kredi kartı işlemlerinizde sorunlar olabilir. İnternetten aldıklarınız ulaşmayabilir. Akşam ise pozitif bir ruh halindesiniz. Rüyalar mesajcı olabilir.

YAY

Ay, boşluktayken ilişkinizde iki taraflı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Akşam olduğunda her şey düzeliyor. Duygusal bir Yay var. Seviyorsanız gizlemeyin dile getirin.

OĞLAK

Ay, boşluktayken ruhsa olarak gergin olabilirsiniz. Karar verememek size göre değil. Zihniniz bulanık olabilir. Akşam ise romantizm hakim. Sevdiğiniz şaşırtabilir.

KOVA

Ay, boşluktayken çocuğunuzdan haber alamamak endişelendirebilir. Ama genel olarak şanslı bir gün. Akşam ise enerjiniz azalıyor. Dinlenmezseniz sağlık problemleri oluşabilir.

BALIK

Ay, boşuktayken ailenizden haber almak zor olabilir. İletişim kopuklukları olabilir. Akşam olduğunda şansınıza inanmakta zorlanabilirsiniz. Aşkta romantizm sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s