Bugün haftanın en sert görünümlerinden ilki aktifleşiyor. Kim o derseniz, Güneş-Jüpiter karşıtlığı! Yengeç burcundaki Güneş ile Oğlak’taki Jüpiter güç savaşına girecek. Bu da özellikle yükselen Yengeç olan ülkemizde agresifliği ve milliyetçi duyguları öne çıkaracak. Bireysel olarak ise duygularımız ve mantığımız arasında kalmak zihnimizi yoracaktır. Kiron retrosunun da başlamasıyla eski yaralar tekrardan açılabilir. Retro yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bugün gündeminizi maddi meseleler oluşturabilir. Gelirinizde artışlar olurken, kariyerde ise stresli bir gün geçirebilirsiniz. Evde riskli hareketler yapmayın.

BOĞA

Bu sert günde nadir enerjisi yüksek olan burçlardansınız. Kendinizle ilgili değişimler için harekete geçebilirsiniz. Yolculuklarınızda ise dikkatli olun.

İKİZLER

Bugün psikolojik olarak düşük modda olabilirsiniz. Geçmişin artık kapanması gerekli. Maddi olarak açılmayın. Bir anda büyük harcamalar yapmaya yatkınsınız.

YENGEÇ

Şanslı bir gündeyken bunu bozan Güneş malesef sizlerin burcunda. Tepkilerinize dikkat edin. Bir anda çıkışlar yapabilirsiniz. Gönül ilişkisinde kıskanç olmamalısınız.

ASLAN

İş hayatında yoğunluğunuz çok olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Diğer yandan sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Jüpiter, ufak bir şeyi şiddetlendirebilir.

BAŞAK

Akademik hayatınızda başarılı bir gün olabilir. Öte yandan aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. Küçük bir mesele büyüyebilir.

TERAZİ

Bugün finansal olarak rahat bir gün olabilir. Borçlarınızı kapatabilirsiniz. Fakat aile içindeki gerginlikler can sıkabilir. Bireyler arasında ipler gerilebilir.

AKREP

İlişkinize ağırlık vereceğiniz duygusal bir gündesiniz. Güneş karşıtlığı nedeniyle iletişim yönünüz sert olabilir. Çevrenizi kırabilirsiniz. Kardeşlerle sorunlar olabilir.

YAY

Ofis hayatınızın, altınızda çalışanların öncelikli olacağı bir gün olabilir. Sağlığınızda düzelmeler olabilir. Ama Güneş maddi bir sıkıntı yaratabilir. Paranıza dikkat edin.

OĞLAK

Bugün yaşanacak karşıtlığın bir ayağı da sizde, yani Jüpiter biraz can sıkabilir. Olayları büyütmeye bayılacaktır. Oyuna gelmeyin ve sakinliğinizi koruyun. Sabır en büyük çıkış yolu olacaktır.

KOVA

Gün içinde ailevi meseleler gündeme gelebilir. Evinize vakit ayırabilirsiniz. Güneş-Jüpiter karşıtlığı sağlığınıza dikkat etmeniz gereken uyarılar verebilir.

BALIK

Eğitimle ilgili sorunlarda gelişmeler olabilir. Çevrenizden destek göreceğiniz bir gündesiniz. Fakat Güneş-Jüpiter karşıtlığı çocuğunuzla ilgili problemler yaratabilir. Aşkta da sakin olun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s