Bugün sabah ve öğle saatleri daha güzel ve olumlu geçecektir. Şansa ihtiyacı olanlar varsa ne kadar erken harekete geçerlerse o kadar iyi olacaktır. Çünkü gece itibariyle Güneş-Plüton karşıtlığı bu sefer kesinleşiyor. Öfkemize hakim olmakta zorlanabiliriz.

KOÇ

Gündüz saatlerinde gerek aşk gerek parayla ilgili pozitif bir süreçte olacaksınız. Akşama doğru yaklaştıkça aile içerisinde gerginlikler olabilir.

BOĞA

Sizler için neşeli bir gün. Bunu gündüz vakti güzel haberler aldıkça daha iyi deneyimleyebilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda akşamla beraber sert diyaloglar geçebilir.

İKİZLER

Kendinizi arınmış hissedeceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Her şeyi geride bıraktım demek en iyisi olacaktır. Akşamla beraber gergin etkiler hakim olurken siz de değerli eşyalarınıza dikkat edin.

YENGEÇ

Düne göre bugün bir nebze daha şanslı bir Yengeç var. Duyguların değil mantığın sesini dinleyebilirsiniz. Yine sert bir görünüm gece siz de oluşuyor. Dostlarla aranız açılabilir.

ASLAN

Gündüz geleceğe dair planlarınızı harekete geçirmek için ideal olacaktır. Geceyle beraber sinirleriniz gerilebilir. Buna eski defterlerin açılması neden olabilir.

BAŞAK

Sabah pozitif haberler sizi mutlu edebilir. Seyahat planları gündeme gelebilir. Geceyle beraber sert etkiler hakimken sevdiğinize, çoçuğunuza karşı tahammülünüz kalmayabilir.

TERAZİ

Hem sağlık hem maddi olarak toparlanacağınız bir sabah sizi bekliyor. Akşamla beraber yine gerginlikler ev içinde olabilir. Ev kazalarına karşı dikkatli olun.

AKREP

Sizler evliliğinizde romantik bir sabah yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz sürprizler yapabilir. Akşamla beraber çevrenize karşı gergin olabilirsiniz. Sözler can sıkabilir.

YAY

Bugün duygusal olarak kendinizi karamsar hissettiğiniz konularda bir anda surprizler olabilir. Fakat akşamla beraber sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Sabahla beraber şansınızın açılacağı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Buna aşkta dahil. Saatler geceye yaklaştıkça ruh haliniz agresifleşebilir. Tehlikeli hareketlerden sakının.

KOVA

Bugüne aileyle ilgili güzel haberler alarak başlayabilirsiniz. Evinizdeki problemler çözülebilir. Akşam geçmişteki sayfalar karşınıza gelebilir. Sinirler gerilebilir.

BALIK

Bugüne sosyal ve enerjik başlıyorsunuz. Çevrenizden destekler görebilirsiniz. Ummadığınız güzellikte haberler alabilirsiniz. Akşam ise sevdiğinize karşı öfkeniz artabilir. Sakin kalın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s