2020’nin üçüncü tutulması olan halkalı Güneş tutulması, 21 Haziran günü 0 derece Yengeç burcunda Türkiye saatiyle 09:41’de gerçekleşiyor. Güneş tutulmalarının bir yeniay olduğunu hatırlarsak ve bu tutulmanın tek başına kötü kontağı olmadığını düşünürsek geçmişi arkada bırakıp yeni adımlar atmak için bu tutulmayı değerlendirebiliriz.

Bu bir halkalı Güneş tutulması olsa da ülkemizden bu şekilde gözükmeyecektir. Güneydoğu Anadolu bölgesi batıya göre daha iyi gözlemleyebilecektir. Afrika ve Asya kıtalarının belirli bölümlerinde halkalı olarak gözükecektir.

Bu tutulma 1,5 senedir Yengeç-Oğlak aksında (ekseninde) olan son Güneş tutulması olacak. 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması da bu akstaki son tutulma olacak. 30 Kasım 2020 itibariyle İkizler-Yay aksında deneyimler yaşayacağız.

Yengeç burcundaki bu tutulmayla aile içerisinde yenilikler yaşayabiliriz. Özellikle aileye yeni birinin katılacağı haberleri gelebilir. Bu bir bebek veya evlilikle ailenin genişlemesi olabilir. Yeni ev düşünceleri akla gelebilir. Almak için, imza için önce Merkür retrosunun bitmesi gereklidir. Çünkü hem tutulma hem de Merkür retrosu aynı burçta. Bu sebeple burcunuzda da okurken yeni başlangıçlar için retronun bitmesini beklemek akılcı olacaktır.

Aşağıda burçların nasıl etkiler altında olacağını okuyabilirsiniz. Yükselen burcu okumayı unutmayalım.

KOÇ

Bu tutulmayla beraber yeni bir haneye taşınma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenize evlilikle veya doğumla yeni bir birey katılabilir. Yeni bir eğitim fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Güzel etkileri olan bu tutulmada hayata bakış açışınız değişecek. Sabit görüşleriniz bir bir değişecek. Yeni eğitimler, yeni çevreler hayatınıza girebilir. Yeni gelir kaynakları karşınıza çıkabilir.

İKİZLER

Ekonomik olarak sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni bir sayfa açabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu tutulma sizin hayatınızda çok güzel sayfalar açacaktır. Dileklerinizi tutmayı unutmayın. Mutluluktan yüzünüz hep gülecektir. Ayrıca hastalığınızda şifa bulacağınız bir tutulma olabilir.

ASLAN

Bu güzel tutulma sizlere tüm eski sayfaları kapatmak, yeniye yer açmak için ışık tutacaktır. Ayrıca şansınızda bu tutulmayla beraber açılıyor. Çevrenizde başarılarınız dilden dile konuşulabilir.

BAŞAK

Bu güzel tutulmayla ün kazanacağınız, güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Ayrıca kariyerinizde de yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi başarılarınızla çevrenize ispatlıyor olacaksınız.

TERAZİ

Geleceğinizle ilgili fikirlerinizde size ışık tutan bu tutulmada aklınızdaki düşünceleri netleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir akademik eğitime adım atabilirsiniz. iş hayatındaki zorluklara göğüs gererseniz sonucunu fazlasıyla alacaksınızdır.

AKREP

Olumlu haberler bir anda karşınıza gelebilir. Yüzünüz bu tutulmayla gülmeye başlayacaktır. Hislerinizde güçlü olacağı u tutulmada dilekleriniz gerçek olabilir. Rüyalarınıza güvenin. Ayrıca maddi olarak da yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

YAY

Bu tutulmada yeni bir maddi gelişme yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde de yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eski kırgınlıklar artık son bulabilir. Kalbi boş olanlar ise yeni bir aşka tutulabilir.

OĞLAK

Bu tutulmada sevdiğinizle her şeyi unutup yeni bir yola devam edebilirsiniz. Yalnızlar için bu tutulma yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Ayrıca yeni bir kariyer hayatına da bu tutulmayla adım atabilirsiniz.

KOVA

Bu güzel tutulmada sizler psikolojik olarak arınacaksınız. Yeni bir sayfa açmak bazen insanın zihninde olmalıdır. Tam da bu tutulmada aklınızda sizi yoran her şeyden kurtuluyorsunuz. Detaylara takılmayı bırakıyorsunuz. Ayrıca yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

BALIK

Bu tutulma yeni bir gönül ilişkisinin ilk adımlarını atmanızı sağlayabilir. Kalıcı bir ilişkiye ilerleyebilirsiniz. Çocuk arzusu olanlar için bir bebek müjdesi getirebilir. Ayrıca aileye de bereketli bir dönem getirecektir.

Astromeri,

19.06.2020

One thought

  1. Bir oğlan bürcü olarak çok üzüldüm mücadele ettim umarım bu tutulma hayatımı dəyişir və o kişi bana gelir.Size çok teşşekkür ederim.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s