Bugün aslında hafta yeni başlıyor diyebiliriz. İki sert günün ardından bugüne güzel uyanıyoruz. Hem de sürprizli bir gündeyiz. Merkür retrosu yarın başlamadan önce son güzel haberlerini bugün getirebilir. Bu parayla ilgili beklentilerde de olabilir. 18 Haziran Yengeç burcundaki Merkür retrosunun yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Sizin için bankacılık işlerinizin gündemde olacağı bir gün olabilir. Gelirinizde artışlar bekliyorsanız güzel haber gelebilir. Sevdiğinizden de sürprizler alabilirsiniz.

BOĞA

Depresif olan ruh halinizi aniden yükseltecek şanslı bir gündesiniz. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz ne varsa harekete geçin. Gün sizin gününüz!

İKİZLER

Eskide kalan birinden bugün ansızın haber alabilirsiniz. Bu beklenmedik durum kafanızı karıştırabilir. Harcamalarınızda abartıya kaçmayın.

YENGEÇ

En şanslısı günün sizlersiniz. Başka bir şey dileseydim olacaktı diyeceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde başarılarınız konuşulabilir.

ASLAN

Kariyerde aklınızdaki soru işaretlerini giderecek güzel haberler alabilirsiniz. Bu sürpriz bir teklif veya mevcut işinizdeki bir sorunun hallolması olabilir.

BAŞAK

Güne pozitif ruh haliyle başlıyorsunuz. Aklınızdakilerin tek tek olduğu bir gün olabilir. Akademik hayatta güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kısa seyahatler düşünebilirsiniz.

TERAZİ

Borçlarınızın gündemde olacağı bir gün olabilir. Kredileriniz, ödemeleriniz için endişeleriniz varsa bugün elinize para geçebilir.

AKREP

İlişkinizde sürprizlere hazır olun. Bugün eşiniz, sevgiliniz sizi bir anda şaşırtabilir. Ortaklıkla olan işinizde kazancınız artabilir.

YAY

Çalışma hayatınızda ummadığınız şekilde her şey yoluna girebilir. Sağlık problemlerinizde şifa bulacağınız bir süreçtesiniz. Duygusal olarak karamsarlıktan kurtuluyorsunuz.

OĞLAK

Güne hangi konuda beklentiniz varsa bilin ki şanslı başlıyorsunuz. Gün içinde aldığınız haberler sevindirebilir. Aşkta da bugün şans sizden yana.

KOVA

Aileye sevinçli haberler gelebilir. Bu daha çok annenizle veya babanızla ilgili de olabilir. Evinizle ilgili değişimler varsa bugün harekete geçebilirsiniz.

BALIK

Uzun süredir almak istediğiniz bir haber ulaşabilir. İş hayatında sürprizler olabilir. Eğitimde ise kendinizi ispatladığınız bir gündesiniz. Kardeşler gündeme düşebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s