Hem Haziran’ın hem de haftanın ilk günü bize pozitifliklerle geliyor. Aslında bu haftanın tek olumlu günü bugün diyebiliriz. Haftalık burçta dinlediğiniz üzere Venüs, Mars gergin etkileşimleri ardından 5 Haziran Yay burcundaki Ay tutulması etkileri derken elimizde pek olumlu gün kalmıyor. Haziran 2020 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayınız.

KOÇ

İlişki ve evlilik hayatınızda olumlu süreçlerden geçebilirsiniz. Partnerinizin sevgisini hissedeceğiniz tutkulu bir günde olacaksınız.

BOĞA

Bugün çalışma hayatınızda kendinize olan güveniniz güzel haberlerle yerine gelecektir. Duygusal hayatınızda sorunlar çözüme kavuşacaktır.

İKİZLER

Hem bu aya hem haftaya aşkla ve şansla başlıyorsunuz. Karamsarlıktan uzak bir gün sizi bekliyor. Yapmanız gereken her şeyde başarı sizinle.

YENGEÇ

Ailenize dair beklentileriniz varsa endişelerinizin yersiz olacağı bir gün. Güzel haberler haneye gelebilir. Evle ilgili işleriniz hayırlı sonuçlanabilir.

ASLAN

Bugün çalan bir telefon veya gelen bir mesaj sizi mutlu edebilir. Beklediğiniz bir haberle sevinebilirsiniz. Eğitim hayatında zirveye çıkabilirsiniz.

BAŞAK

Maddi olarak güçlü olacağınız bir gündesiniz. Beklentinizden öte finansal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelirinizde artış yaşanabilir.

TERAZİ

Gün sizin gününüz diyebiliriz. Hem şansınız hem enerjiniz yüksek olacak. Elinizi attığınız her iş olumlu sonuçlanabilir. Aşkta da şans hakim.

AKREP

Enerjisi yüksek bir gün olsa da sizler için biraz melankolik bir ruh hali hakim olabilir. Sebepsiz yere geçmişe takılmanız, anıları hatırlamanız durgunlaştırabilir.

YAY

Şansınızın yeniden döndüğüne şahit olacağınız bir gündesiniz. Çevrenizde adınızı başarılarınızla duyurabilirsiniz. Dostlarınız ummadığınız anda sürprizler yapabilir.

OĞLAK

İş hayatınızda yoğun bir tempoda olabilirsiniz. Ama güzel haber ise bu emeğinizin karşılığını da göreceksinizdir. İş başvurularınıza geri dönüş olabilir.

KOVA

Akademik hayatınızda pozitif bir gün. Tüm her şeyi bugün bitirmenizde yarar var. Yurt dışı işlerinizde aşamalar kaydedebilirsiniz. Yüzünüzü gülümseten haberler gelebilir.

BALIK

Bugün finansal durumuna odaklı bir Balık var. Bu özellikle ödemeleriniz, kredileriniz konusunda olabilir. Eşinizin gelirinde artış olacağına dair haberler alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s