Mayıs’ın son gününü güzel kapatıyoruz. Sabah şansımız açık. Öğen Ay boşlukta akşam ise ilişkiler gündemde olabilir. Haziran 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Sağlığınız, psikolojiniz bugün daha iyi. İş hayatındaki taktığınız şeyleri unutup kendinize vakit ayırın.

BOĞA

Aşkta sabah şansınız çok açık. Sevdiğiniz mutlu edebilir. Akşam içinize kapanık yalnız kalmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir.

İKİZLER

Gündüz evinizle ilgili değişimler düşünebilirsiniz. Aileniz vaktinizi alabilir. Akşam ise aşkta ummadığınız bir haber mutlu edebilir.

YENGEÇ

Sabahla beraber enerjiniz durmak bilmeyebilir. Birçok şeyi aynı anda yapacak gücünüz olacaktır. Akşam ise ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz.

ASLAN

Gündüz aklınızda maddi meseleleriniz olabilir. Gelirinizi arttırmanın yollarını düşünebilirsiniz. Akşam ise çok güzel haberler alabilirsiniz.

BAŞAK

Sabah mutlu bir Başak var ama tek şartla! Kendi için bir şeyler yaptığında mutlu olacak. Dış görünüşünüzda değişimler yapabilirsiniz.

TERAZİ

Gündüz ruhsal olarak karışık ve karamsar olabilirsiniz. Ama akşam sizin için çok güzel geçecek. Üstünüzdeki kara bulutlar dağilıyor.

AKREP

Güne şanslı başlayan bir burçsunuz. Sabah beklediğinizden daha iyi geçebilir. Bu akşam göreceğiniz rüyalar çıkabilir.

YAY

Sabah biraz daha gelecek kaygılarına odaklansanızda akşam olduğunda süper bir enerjiniz olacak. Şansınız dönüyor hazır olun!

OĞLAK

Bugün uzun zaman sonra pozitif düşünen, olumlu şeyler olacağına inanan bir Oğlak var. Akşamla beraber gelecek hedefleriniz için harekete geçebilirsiniz.

KOVA

Güne finansal konularınızla başlayabilirsiniz. Ödemeleriniz aklınızı kurcalayabilir. Akşam ise yüzünüzü güldüren gelişmeler olabilir.

BALIK

Partnerinizle romantik bir sabahtasınız. Sevginin yoğunun olacağı bir gün. Akşam ise bu güzel ruh haliniz gelecek kaygılarıyla karamsar olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s