Bugün ve yarın sert etkiler hakim olacak. Çok dikkatli olalım. Sebebi ise geceden başlayan ve yarını da kapsayan Venüs-Mars sert açısı! Gergin bir tutulmaya giderken öncesinde bu görünümün oluşması pek tatlı değil. Özellikle ilişkiler açısından sinirler gerilecek olsa da dünya gündemi çalkalanmaya başlayacak. Haziran 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Eski gönül ilişkinizle ilgili tekrardan gergin bir ortam oluşabilir. Kardeşlerinizle olan diyaloğunuz sertleşebilir.

BOĞA

Maddi durumunuzla ilgili gergin bir gün olabilir. Hakkınız olanı almak için savaş verebilirsiniz. Dost sandıklarınızın gerçek yüzünü görebilirsiniz.

İKİZLER

İş hayatında sabrınız zorlanabilir. Agresif bir tutumla ani cevaplar vermeyin. Gönül ilişkinizde de geleceğe dair sorunlar yaşanabilir.

YENGEÇ

Bugün ilk olarak sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Ayrıca yolculuk ederken aceleci olmayın. İşlerinizi çabuk yapmak isterken sakarlıklar yaşanabilir.

ASLAN

Sosyal çevrenizde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sebebi ise hızlı tepki vermeniz olabilir. Ayrıca maddi harcamalarınızda bugün abartıya kaçmamaya dikkat edin.

BAŞAK

Güne ilişkinizde problemlerle başlayabilirsiniz. Karşı taraf agresif bir tutum sergileyebilir. Kariyerde ise yöneticinizle tartışabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün çalışma hayatınızda sinirleriniz gerilebilir. Sağlık problemleriniz nüks edebilir dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanınızda sorunlar olabilir.

AKREP

Aşk hayatınızda gergin bir gün olabilir. Ufak bir sorun hiç ummadığınız yerlere gelebilir. Çocuğunuz ile ilgili problemler gün içinde yaşanabilir.

YAY

Evinizde sorunlar meydana gelebilir. Riskli hareketlerden sakının. Her şeyi kapatarak çıktığınızdan emin olun. Evliliğinizde tansiyon yükselebilir.

OĞLAK

Eğitim hayatınızda gerginlikler olabilir. İletişim kurduğunuz çevredeki sert tepkileriniz kırıcı olabilir. Duygusal hayatınızda karamsar olmaya yatkın bir gündesiniz.

KOVA

Gelirinizde, beklediğiniz paralarda bugün problemler ortaya çıkabilir. Maddi sorunlar tüm gününüzü gergin yapabilir. Ayrıca aşkta ilk aklınıza geleni dile getirmeyin.

BALIK

Gün içinde elinizde olmayan sebeplerden işleriniz aksayabilir. Her şeyin üst üste gelmesi sizi depresif yapabilir. Ailede beklenmedik bir durum planlarınızı değiştirebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s