Bugün güzel bir gün! Bunu iş hayatımızda daha çok deneyimleyebiliriz. Ayrıca bugün Merkür İkizler burcuna geçiyor. Burcunuza olan etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Satürn retrosunun yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

28 Mayıs’a kadar eğitim hayatınızda güzel bir dönem geçirebilirsiniz. İletişim kurduğunuz çevrede başarılarınızla göz doldurabilirsiniz. Aldığınız haber bu dönem sizi çok mutlu edecektir. Kültürel etkinliklere bu süreçte daha fazla önem verebilirsiniz.

BOĞA

28 Mayıs’a kadar aklınızda hep bir para konusu olacaktır. Gelirinizde artış olacağına dair duyumlar alabilirsiniz.

İKİZLER

28 Mayıs’a kadar yöneticinize kavuşuyor olacaksınız. Merkür sizlere her konuda güzel haberler getirecektir. Ayrıca kendinizi o kadar enerjik ve mutlu hissedeceksiniz ki yüzünüzde gülüş eksik olmayacak.

YENGEÇ

28 Mayıs’a kadar hislerinizin güçlü olacağı bir dönemde olacaksınız. Rüyalarınız mesaj içerebilir. Eskide bıraktığınız kişilerden tekrardan haber alabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmaları, psikolojik danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. Zihninizi özgür bırakmak isteyeceksiniz.

ASLAN

28 Mayıs’a kadar sosyal yardım kuruluşlarında aktif rol alabilirsiniz. Toplumu bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak için harekete geçebilirsiniz. Dostlarınızla daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönemde olacaksınız.

BAŞAK

28 Mayıs’a kadar iş hayatınızda görüşmelerinizin sıklaşacağı bir dönemde olacaksınız. Hem telefon hem yüz yüze görüşmeler sizi yorabilir. Verdiğiniz emekler sonunda kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

28 Mayıs’a kadar yüksek öğrenimde başarılar elde edebilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara olan ilginiz artabilir. Araştırmak için vakit harcayabilirsiniz.

AKREP

28 Mayıs’a kadar zihninizi gelirleriniz ve giderleriniz konusunda daha fazla yorabilirsiniz. Ekonomik olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için araştırmalar yapabilirsiniz. Mirasla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY

28 Mayıs’a kadar eşinizle, sevgilinizle iletişiminiz düzelecektir. Sosyal aktivitelere beraber katılabilirsiniz. Vaktinizi beraber harcadıkça aranızda bağ güçlenecektir.

OĞLAK

28 Mayıs’a kadar kendinizi çalışma hayatınızla ilgili eğitimlerde bulabilirsiniz. Hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Kendinizi keşfetme sürecinde olabilirsiniz.

KOVA

28 Mayıs’a kadar partnerinizle aranızdaki iletişim güçleniyor. Daha fazla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Birbirinizi daha iyi tanıyacağınız bir süreçte olacaksınız. Çocuklarınızla ilgili de haberler alabilirsiniz. Yeni bir hobiye merak salabilirsiniz.

BALIK

28 Mayıs’a kadar ailenize daha fazla vakit ayırıp onlarla iletişiminizi arttıracaksınızdır. İşlerden dolayı onları ihmal ettiğinizi görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s