24 Mart Salı Türkiye saatiyle 12:28’de 4 derece Koç burcunda yeniay meydana geliyor. Bu yeniay birçok yönden ele alınmalıdır.

Yeniay Koç burcunda oluştuğunda öncelikle ne yapacaksak, ne kararlar alacaksak her şeyi “kendimiz” için yapmalıyız. Geçmişte ne yaşadıysak bunun yaralarını saran bizim gücümüz ve irademiz olacaktır. Yeni bir hayat için başkasından medet ummadan “bir dakika ben burdayım” diyerek silkelenmeliyiz. Yara sarmak demişken yeniayın kontağını tahmin ediyorsunuzdur. Tabii ki Kiron.

Şifacı ama bir yandan da yara aldıran Kiron bu yeniayda sahnede yani kavuşumda! Şimdi yukarıda birçok yönden ele almalıyız derken Kiron’dan bahsediyordum. Sebebi ise önce şifacı tarafı ne olabilir buna bakalım? Güzel haber evet herkesin beklediği tedavi veya ilaç Korona için kesin olarak açıklanabilir. Bu güzel gelişme fakat rehavetle tedbiri elden bırakırsak Kiron’un yara aldıran tarafı bir anda suratımıza tokat gibi gelebilir. Çünkü bu yeniay Ay düğümleriyle de çok sert açıda! Ülkemizin sağlık ve hastane konularına dokunan bu açı, açıkcası tedbiri elden bırakırsak kendimizi hastanede bulacağımızı gösterir. Bu görünüm, ülkenin sağlık sistemini işaret ettiğinden artık sistemin tıkanma noktasına gelebileceğini gösteriyor. O yüzden lütfen her şey düzeliyor, tedavi de kesinleşti gibi şifacı tarafına sevinirken bir anlık tedbirsizlik ülkeyi zor duruma sokabilir.

Ülkemiz demişken bu yeniayın Ay düğümlerine yaptığı sert açı ve yeniay öncesinde kavuşan Mars-Plüton toplumda endişe yaratabilecek topraktan gelen tehlikeleri gösteriyor. Bu sebeple ısraren bu yeniayı iyi irdelemeliyiz diyorum. Yoksa ne kadar da güzel şifacı deyip geçerdik. Bende sizler gibi güzel şeyler duymaya hasretim ama biraz daha sabır ve özveri gerekiyor. Ülke demişken çok ince bir ayrıntı ama virüsten dolayı ülke yönetiminde söz alan kişilerin pozitif test sonucuna sahip olduğunu duyabiliriz. Bir milletvekili veya siyasette aktif rol alan birisi olabilir.

Burçlar için neler var diyenler aşağıdan okuyabilir. Yükselen burcu okumayı unutmayalım.

KOÇ

Sizin burcunuzda oluşan bu yeniay hayatınızda yapmak istediğiniz her şey için, yeni adımlar konusunda size destek olacaktır. Size yara veren ne varsa artık geride bırakıyorsunuz.

BOĞA

Bu yeniayla size duygusal olarak yara vermiş olan her şey artık geride kalıyor. Kısacası yaraları sarma vakti olacak. Ayrıca fiziksel olarak çektiğiniz bir ağrınız, rahatsızlığınız varsa şifa bulma vakti olacak.

İKİZLER

Eski dostlarınızla aranızdaki yaşanmışlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak tekrardan görüşmeye başlayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev almaya başlayarak maneviyatınızı güçlendirebilirsiniz. Bu huzuru hiçbir yerde yaşayamadığınızı fark edebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu yeniayla beraber ummadığınız anda hem maddi hem de pozisyon olarak daha güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Sadece aceleci kararlar vermeyin.

ASLAN

Geçmişte artık ne yaşadıysanız yaşadınız. Şimdi yaralarınızı sarma vakti gelmiş olacak. Çünkü o kadar iyimser enerjiler altında olacaksınız ki hayat sizi mutlu edecek yeni kapıları önünüze getirecektir. Akademik olarak hedefleriniz varsa yeni başarılara imza atabilirsiniz.

BAŞAK

Bu yeniayda borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi olarak aldığınız yaraları saracak yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ameliyat konusu gündeme gelebilir.

TERAZİ

Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atabilir. Eşinizle, sevgilinizle geçmişteki duygusal yaralarınızı sarabilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde yeni girişimler düşünebilirsiniz.

AKREP

Bu yeniayla geçmişteki duygusal yaralarınızı sarmaya başlıyorsunuz. Öfkenizi, pişmanlıklarınızı bir kenara bıraktığınızda mutlu olacağınızı göreceksiniz. Çalışma hayatınızda yeni kapılar aralanabilir.

YAY

Bu yeniayda geçmişteki duygusal yaralarınızı sarma vakti olacaktır. Olumsuz düşünmek yerine geleceğinize odaklanarak iyimser olduğunuzda hem psikolojiniz hem enerjiniz yükselecektir. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

OĞLAK

Bu yeniayda geçmişte yaşanan ailenizdeki sorunlar için yaraları sarma vakti olabilir. Sorunları çözmeye çalışırken agresif bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.

KOVA

Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Eskideki tüm anıları unutarak size huzur veren yeni bir ortama dahil olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir. Fakat bu yeniayda sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

BALIK

Alacağınız yeni bir iş teklifi veya miras haberi gelirinizde ansınızın yükselişe yol açabilir. Pozitif anlamda artışlar maddi hayatınızda sizleri bekliyor. Sadece hemen paranızı harcamayın.

Astromeri,

23.03.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s