24 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün 12:28’de Koç burcunda yeniay meydana geliyor. Burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Genel etkilerini öğrenmek ve detaylı yazı için tıklayınız.

KOÇ

Sizin burcunuzda oluşan bu yeniay hayatınızda yapmak istediğiniz her şey için, yeni adımlar konusunda size destek olacaktır. Size yara veren ne varsa artık geride bırakıyorsunuz.

BOĞA

Bu yeniayla size duygusal olarak yara vermiş olan her şey artık geride kalıyor. Kısacası yaraları sarma vakti olacak. Ayrıca fiziksel olarak çektiğiniz bir ağrınız, rahatsızlığınız varsa şifa bulma vakti olacak.

İKİZLER

Eski dostlarınızla aranızdaki yaşanmışlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak tekrardan görüşmeye başlayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında görev almaya başlayarak maneviyatınızı güçlendirebilirsiniz. Bu huzuru hiçbir yerde yaşayamadığınızı fark edebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu yeniayla beraber ummadığınız anda hem maddi hem de pozisyon olarak daha güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Sadece aceleci kararlar vermeyin.

ASLAN

Geçmişte artık ne yaşadıysanız yaşadınız. Şimdi yaralarınızı sarma vakti gelmiş olacak. Çünkü o kadar iyimser enerjiler altında olacaksınız ki hayat sizi mutlu edecek yeni kapıları önünüze getirecektir. Akademik olarak hedefleriniz varsa yeni başarılara imza atabilirsiniz.

BAŞAK

Bu yeniayda borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi olarak aldığınız yaraları saracak yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ameliyat konusu gündeme gelebilir.

TERAZİ

Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atabilir. Eşinizle, sevgilinizle geçmişteki duygusal yaralarınızı sarabilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde yeni girişimler düşünebilirsiniz.

AKREP

Bu yeniayla geçmişteki duygusal yaralarınızı sarmaya başlıyorsunuz. Öfkenizi, pişmanlıklarınızı bir kenara bıraktığınızda mutlu olacağınızı göreceksiniz. Çalışma hayatınızda yeni kapılar aralanabilir.

YAY

Bu yeniayda geçmişteki duygusal yaralarınızı sarma vakti olacaktır. Olumsuz düşünmek yerine geleceğinize odaklanarak iyimser olduğunuzda hem psikolojiniz hem enerjiniz yükselecektir. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

OĞLAK

Bu yeniayda geçmişte yaşanan ailenizdeki sorunlar için yaraları sarma vakti olabilir. Sorunları çözmeye çalışırken agresif bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.

KOVA

Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Eskideki tüm anıları unutarak size huzur veren yeni bir ortama dahil olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir. Fakat bu yeniayda sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

BALIK

Alacağınız yeni bir iş teklifi veya miras haberi gelirinizde ansınızın yükselişe yol açabilir. Pozitif anlamda artışlar maddi hayatınızda sizleri bekliyor. Sadece hemen paranızı harcamayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s