23 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün aslında güzel olsa da Mars işi bozuyor. Mars-Plüton kavuşumu Oğlak burcunda oluşuyor. Yer altının iki efendisi can sıkabilir. Dikkatli olalım. 31 Mart’a kadar Mars’ın kavuşumlari devam edecek. Burcunuzun içinde bu kavuşumda da neye dikkat etmelisiniz, hangi konuda öfkeli olabilirsiniz okuyabilirsiniz.

KOÇ

Sağlığınızda düzelmeler yaşayabilirsiniz. Hisleriniz bugün güçlü olacak. Rüyalarınız çıkabilir. İş hayatında öfkenize hakim olmalısınız. Yöneticinize karşı söylediklerinizde dikkatli olun.

BOĞA

Dostlarınızdan destek göreceğiniz bir gündesiniz. Mutluluk hakim olacaktır. Yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Akademik hayatta, seyahatlerinizde agresif davranışlardan kaçının.

İKİZLER

Bugün kariyerde yoğun bir süreçte olabilirsiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Maddi olarak riskli bir gün, kredi kartlarınıza, hesaplarınıza dikkat edin.

YENGEÇ

Günün genelinde ilgi alanınız farklı konulara çekilebilir. Araştırmacı ruhunuz önde olacak. İlişkinizde partnerinizin tavrı öfkenizi katlayabilir.

ASLAN

Bugün duygusal olarak karamsar ruh haliniz sona eriyor. Harcamalarınızda açılmayın. Sağlığınızda dikkatli olun. Evcil hayvanınız can sıkabilir.

BAŞAK

Günün genelinde ortaklıkla olan işiniz ve partner ilişkiniz gündemde olabilir. Çocuklarınız varsa küçüklerse gözünüzün önünden ayırmamakta yarar var.

TERAZİ

Günün içinde sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Kariyerinizde beklediğiniz noktada olabilirsiniz. Evinizde riskli hareketler yapmayın ev kazaları olabilir.

AKREP

Bugün kendinize vakit ayırmalısınız. Kendiniz için yaptığınız her işte şansınız açılacaktır. Kardeşlerinize karşı, eğitim hayatında öfkenizi frenleyin.

YAY

Aile bireylerinin haberleriyle güne başlayabilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengeyi bozmayın. Değerli eşyalarınıza ve paranıza bugün çok dikkat edin.

OĞLAK

Bugün dışa dönük bir Oğlak var. Neşeniz yerine gelecektir. Fakat tehlikeli kavuşum sizin burcunuzda. Hem sağlığınıza hem tepkilerinize dikkat edin.

KOVA

Gelirinizde artış olabilecek bir gündesiniz. Fakat her şeyi bırakın bugün sağlığınıza dikkat edin. Riskli bir gün. Psikolojinizdeki inişler çıkışlar agresif yapabilir.

BALIK

Pozitif günleriniz devam ediyor. Sabahla birlikte gerek iş gerek gönül ilişkinizde olumlu bir süreç geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı agresif olmayın sonra üzülebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s