11 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Ay, saat 21:25’ten itibaren boşluğa giriyor.

KOÇ

Gün içinde şansınız iş hayatında açık olacaktır. Yapacağınız başvurular veya görüşmeleriniz varsa olumlu geçebilir. Saatler geceye gelirken duygusal olarak kendiniz çıkmazda hissedebilirsiniz.

BOĞA

Bugüne başladığınızda sevdiğinizden güzel haberler alabilirsiniz. Aşk hayatındaki şansınız ve mutluluğunuz diğer konulara da olumlu bakmanızı sağlayacaktır.

İKİZLER

Günün genelinde evinizle ilgili yapmak istediklerinizle ilgili zihniniz düşünceli olabilir. Nereden başlasam diye düşünebilirsiniz. Ailecek sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün yakınlarınız, kardeşleriniz hayatınızda ön plana çıkabilir. Davetler alabilirsiniz. Yoğun temponuzda sosyal davetlere de katılmak ruhen ve fiziksel olarak size iyi gelecektir.

ASLAN

Gün içinde detaylara takılabilirsiniz. Bu özellikle paranızla ilgili konularda olabilir. Gelir ve giderleriniz arasındaki dengeyi bulmak, daha sağlıklı yatırımlar yapmak için hesap yapabilirsiniz.

BAŞAK

Dünden sonra bugün de sizlerin pozitif zamanları olacaktır. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Aşkta da ayrıntıları es geçin ve anın tadını çıkartın.

TERAZİ

Bugün sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. İyileştim diye düşünenler varsa hala tedbiri elden bırakmasın. Geçmiş gereksiz yere aklınızı kurcalıyor, önünüze bakmalısınız.

AKREP

Haftanın ikinci günü sizin de ikinci şanslı gününüz denilebilir. Dün yapamadığınız ne varsa bugün deneyin. Halen şansınız çok açık. Gönül ilişkinizde de arka planda kalmayın.

YAY

Gün boyunca iş hayatınızda görüşmeleriniz sıklaşabilir. Birçok parçaya bölünebilirsiniz. Yöneticinizden takdir göreceğiniz, başarılı bir günde olacaksınız.

OĞLAK

Kendinize olan güveninizin tam olacağı bir gündesiniz. Yaptığınız her işte başarı sizi bekliyor. Akademik hayatınızdaki konularda detaylara odaklanmanız farkınızı gösterecektir.

KOVA

Borçlarınızı düşünmek yerine bugün artık son noktayı koymak için harekete geçebilirsiniz. Elinize geçen paralarla birikim yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

BALIK

Sevgilinizle, eşinizle bugün de uyumlu bir beraberlik geçirebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa kazancınızın artacağı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s