KOÇ

10-16 Şubat haftasına başladığınızda çalışma hayatınız, sağlığınız gündemde olabilir. Hafta ortası ilişki ve evlilik hayatınızda sert etkiler hakim olacak. Sözlerinizi söylemeden iki kere düşünmenizde yarar var. Karşı taraf ise dengesiz tavırlar sergileyebilir. Cuma ve Cumartesi maddi olarak hamleler yapabilirsiniz. Borçlarınızı, kredileriniz kapatmak için elinize para geçebilir. Pazar ise neşeli ve sosyal bir günde olacaksınız. Seyahat planları yapabilirsiniz. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar kariyer hayatınızda çok efor sarf etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Yer yer sinirlerinize hakim olmakta zorlansanız da emek verdiğiniz her projede veya işte sonunda zirveye çıkacaksınızdır. Fakat bunu hak etmek için önce baya bir yorulmanız gerekecektir.

BOĞA

10-16 Şubat haftasına şansınız çok açık olarak başlıyorsunuz. Bu şans hem aşkta hem çocuğunuzla ilgili konularda kendini gösterebilir. Hafta ortasına geldiğinizde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İş hayatında da stresiniz artabilir. Cuma ve Cumartesi günleri sevdiğiniz önceliğiniz olacaktır. Beraber daha çok vakit geçirmek ilişkiniz için iyi olacaktır. Ondan güzel sürprizler görebilirsiniz. Pazar günü harcama yapmaya yatkın olabilirsiniz. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar akademik hayatınızda çabalayacağınız, bu emeklerin de karşılığını alacağınız bir dönemde olacaksınız. Seyahatleriniz sıklaşabilir. Bu durum işle alakalı olabilir. Yurt dışı bağlantılı konularınızda da hareketlilik söz konusu olacak. Spora ayırdığınız vakit artacaktır.

İKİZLER

10-16 Şubat haftasına başladığınızda aileniz ve eviniz sizler için gündeme düşebilir. Ailenizle ilgili beklediğiniz haberler ulaşabilir. Eviniz içinde değişiklikler düşünebilirsiniz. Hafta ortası sizlere aşk var. Özellikle yalnızlar için mutlu bir dönem olacaktır. Fakat zaman zaman sert etkiler hakim olacağından anlık tepkiler vermekten kaçının. Çocuğunuz da gündeme gelebilir. Cuma ve Cumartesi günleri çalışma hayatınızda yoğun olabilirsiniz. İstediğiniz terfi haberiyle karşılaşabilirsiniz. Pazar ise partneriniz size sürprizler yapabilir. Evliliğinizde, ilişkinizde keyifli bir günde olacaksınız. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi borçlarınızı kapatma konusunda harcayabilirsiniz. Harcamalarınızda kendinizi kısıtlamayı düşünebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bir ameliyat konusu bu dönemde gündeme gelebilir.

YENGEÇ

10-16 Şubat haftasına başladığınızda enerjiniz yüksek olsa da bir o kadar da yoğun bir dönemde olacaksınız. Çevrenizde her işe siz koşturabilirsiniz. Eğitimde oldukça efor sarf edebilirsiniz. Hafta ortası ise evinizle ilgili aksilikler olursa işleri siz yapmaya kalkışmayın. Sakatlıklar oluşabilir. Ailenizle ilgili gergin bir süreç yaşayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri sizlere aşk var! Eğer kalbiniz boşsa ve bir aday varsa mutlaka bu iki gün içinde bir şans verin. Şans demişken şansınız da her konuda açık olacak. Çocuklarınız yüzünüzü güldürebilir. Pazar günü ise biraz daha durgun bir ruh halinde olacaksınız. Dinlenmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 16 Şubat Pazar günü Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar ilişkinizde ve evliliğinizde tutkulu bir dönemde olacaksınız. Çift olarak enerjinizi, vaktinizi birbirinize ayırabilirsiniz.

ASLAN

10-16 Şubat haftasına başladığınızda finansal konularınız gündeminizde olacaktır. Gelirinizde artış yaşayabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Gayrimenkul yatırımlarınız gündeme gelebilir. Hafta ortası ise iletişim trafiğiniz yoğun olacak. Telefonlara, maillere yetişmek zor olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz gündeme oturabilir. Cuma ve Cumartesi günleri daha sakin zamanlarda olacaksınız. Evinizi değiştirme planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. Pazar günü geldiğinde şanslı bir süreçte olacaksınız. Bu şans sizi aşk hayatınızda da pozitif etkileyecektir. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar çalışma hayatınızda oldukça ter dökebilirsiniz. Hırslarınız sayesinde hedeflerinize bu dönemde ulaşabilirsiniz. Sadece ofis ortamında agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

10-16 Şubat haftasına başladığınızda öyle güzel bir enerjiniz var ki ilk iki gün istediğiniz şekilde işleriniz yolunda gidebilir. Dış görünümünüzde değişimler yapmak için ideal bir zamandasınız. Aşkta da şansınız açık olacaktır. Hafta ortası maddiyatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat değerli eşyalarınıza ve paranıza göz kulak olmanızda yarar var. Cuma ve Cumartesi eğitim hayatınız için yoğun bir dönem olabilir. Akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. İş çevrenizde parmakla gösterilebilirsiniz. Pazar ise evinizde vakit geçirmek sağlığınıza da iyi gelecektir. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar aşk hayatınızda tutkunun hakim olacağı bir dönemdesiniz. Enerjinizi, ilginizi sevdiğinize ayırabilirsiniz. Ara sıra agresif bir ortam olsa da olayları büyütmeden kapatmalısınız. Ayrıca çocuğunuzun da sizin ilginize ihtiyacı olabilir.

TERAZİ

10-16 Şubat haftasına başladığınızda psikolojik olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Zihninizdeki düşünceler sizi aşağı çekebilir. Geçmişteki birinden haber alabilirsiniz. Hafta ortası ise sizler için güzel günler olacak. Genel olarak sert etkiler olsa da sizin enerjiniz yüksek olacaktır. Şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar varsa elinize geçebilir. Pazar sosyal yönünüz aktif olacaktır. Gezmeye, eğlenmeye vakit ayırabilirsiniz. Yakınlarınız yanınızda olacaktır. 16 Şubat Pazar günü Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi aile ve ev konularınıza ayırabilirsiniz. Ev değiştirmek istiyorsanız artık harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aile içerisinde bazı sorunları çözmeye çalışmak isterken agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

AKREP

10-16 Şubat haftasına başladığınızda şansınıza inanmakta siz bile zorlanabilirsiniz. Gayet güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Gerek aşk gerek iş hayatınızda beklentinizden daha güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası bu enerjiniz azalıyor. Özellikle rahatsızlıklarınız varsa dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Cuma ve Cumartesi günleri ise sizlerin günleri diyebiliriz. Hem çekici hem enerjik olacaksınız. Sevdiği olanlar için tutkulu günler olacaktır. Pazar günü maddi olanaklarınıza odaklanabilirsiniz. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar eğitim hayatınızda bir hayli efor sarf edebilirsiniz. Çok çalışmanız gerekse de disiplinli olduğunuz sürece başarılar elde edeceksinizdir. Kardeşlerinizle ilgili konulara enerjinizi harcayabilirsiniz.

YAY

10-16 Şubat haftasına başladığınızda kariyer hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz. İstediğiniz mevkilere veya gelir düzeyine gelebilirsiniz. Hafta ortası ise sizlerin şansı da açık olacaktır. Sertlikler hakim olsa da sizler bu durumu pek hissetmeyebilirsiniz. Çevrenizde aranılan insan olabilirsiniz. Dostlarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Yok yere her şeyin kötü tarafını düşünebilirsiniz. Pazar günü ise sizin gününüz kimse sizi üzemeyecektir. Aksine hem aşkta hem dilediğiniz her konuda şansınız açık olacaktır. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar parayla ilgili sorunlarınızı halletmek için vaktinizi harcayabilirsiniz. Daha fazla nasıl kazanırım diye yeni arayışlara girebilirsiniz. Emek verdiğiniz sürece geliriniz artacaktır.

OĞLAK

10-16 Şubat haftasına başladığınızda pozitif bir ruh haliniz olacaktır. Buna sebep aldığınız güzel haberler neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde, akademik kariyerinizde güzellikler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası iş hayatında stresli bir süreçten geçebilirsiniz. Zaman zaman yöneticinize karşı tavırlarınız sert kaçabilir. Cuma ve Cumartesi günleri keyfiniz yerinde olacaktır. Beklediğinizden de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınız açık olacaktır. Pazar ise biraz daha yorgun olabilirsiniz. Sebebi geçmişe takılmanız ve enerjinizi düşürmeniz olabilir. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar hayatta yapmak istedikleriniz için harekete geçme vaktinin geldiğini göreceksinizdir. Gerek iş gerek özel hayatınızda ne kadar emek verdiyseniz bu dönemin sonunda karşılığını alacaksınızdır. Tabii ki bu süreçte yorulmayı göze almalısınız.

KOVA

10-16 Şubat haftasına başladığınızda borçlarınız, ödemeleriniz öncelikli olabilir. Kredi başvurularınıza onay çıkabilir. Miras konusu gündeme gelebilir. Eşinizin gelirinde artışlar yaşayabilirsiniz. Hafta ortası seyahat planları yapabilirsiniz. Akademik hayatınızda gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Araç kullanıyorsanız agresif olmamalısınız. Cuma ve Cumartesi günleri ise kariyer hayatınızda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Başarılarınız dilden dile konuşulabilir. Pazar ise çok güzel ve enerjik bir gün sizleri bekliyor. Dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Şansınız her konuda yüksek olacaktır. 16 Şubat Pazar Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar kendi içinizde çözemediğiniz sorunlarınıza artık bir çözüm bulmalısınız. Kendi içinizde bazı şeyleri yaşamak yerine dertlerinizi anlatmak, yardım istemek iyi olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Riskli hareketlerden sakınmalısınız.

BALIK

10-16 Şubat haftasına başladığınızda ilişkiniz ve evliliğiniz gündemde olacaktır. Partneriniz size ansızın sürprizler yaparak mutlu edebilir. Hafta ortası ise maddi koşullarınız ön planda olacaktır. Harcamalarınızda çok açılmamanız gereken bir süreçtesiniz. İnternet alışverişlerinde dikkatli olmalısınız. Cuma ve Cumartesi ise enerjiniz yükseliyor. Güzel haberler aldıkça daha da mutlu olacaksınızdır. Eğitimde de başarı sizleri bekliyor. Pazar ise geleceğinizle ilgili endişeleriniz aklınızı kurcalayabilir. Her şey net olmayınca içiniz sinmiyor olabilir. 16 Şubat Pazar günü Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi sosyal çevrenize harcayabilirsiniz. Dostlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Beraber yeni işlere girişebilirsiniz.

Astromeri,

10.02.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s