20 Ocak haftasının tek tek günlerine bakarsak aslında kötü değil diyebiliriz. İki günümüz var ki biri Salı diğeri de Pazar olmak üzere tüm gün Ay boşlukta kalacak. Bu sebeple bu iki gün beklentide olduğumuz konularda sonuç almakta zorlanabiliriz. 20 Ocak Pazartesi günü Güneş Kova burcuna geçiyor. Kova burçlarının doğum günlerini şimdiden kutlarım. Diğer burçlar tabii ki bu geçişle ilgili belli başlı konularda destek alacak. Haftanın esas gündemi ise 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de gerçekleşen 4 derece Kova burcundaki yeniaydır. Kısaca değinmek gerekirse evet beklenmedik durumlara hazır olmalıyız. Fakat Venüs, Jüpiter gibi gezegenlerin de destek verdiği bu yeniayda ben çok fazla kötüye odaklanmayı doğru bulmuyorum. Dünya genelinde sıkıntılar devam edecektir. Mars-Neptün arasındaki sert açı dini yerlerin risk altında olduğunu gösteriyor. Perşembe aktifleşen ve yeniayda söz sahibi olan Güneş-Uranüs sert açısı da havacılık konularında, uçaklarda sorunları yaratabilir. Gecikmeler elektronik arızalardan kaynaklanabilir. Sıra dışı iklim koşulları hayatı zorlaştırabilir. Bu yeniayın sabit yıldızlı, gezegen anlatımlı yazısına erişmek için tıklayınız.

Gelelim burçları neler bekliyor? Tabii ki yükseleni okumayı unutmuyoruz.

KOÇ

20-26 Ocak haftasına başladığınızda olumlu enerjiniz devam ediyor. Seyahatleriniz gündeme gelebilir. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar şansınız çok açık olacak. Yapmak istediğiniz işlerde arkanızda gizli bir güç olacak. Güneş’ten aldığınız destekle olmaz dediğiniz her şey gerçekleşebilir. Hafta ortası kariyer hayatınız öne çıkabilir. İşleriniz pozitif ilerleyecektir. Yeni teklifler kapınızı çalabilir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay hayatınızda sizi aşağı çeken her şeyi bitirmek, yeni adımlar atmak için güzel olacaktır. Hayatınızdaki yeni sayfa kimsenin sizden beklemediği yönde olacaktır. Dilekleriniz bu yeniayda gerçek olabilir.

BOĞA

20-26 Ocak haftasına başladığınızda finansal durumunuz öncelikli olacaktır. Borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar iş hayatınızda zirveye emin adımlarla ilerliyor olacaksınız. Yöneticinizin takdiriyle mevkinizde yükseliş olabilir. Çalışmıyorsanız geleceğe dair yapmak istediklerinizi ertelemek yerine tam da eyleme dökme vakti olacaktır. Hafta ortası olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Akademik hayatınızda başarı elde edebilirsiniz. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla kariyer konularınızda kendinizi ispatlamaya devam ederken yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fakat köklü değişimler düşünüyorsanız anlık karar vermemeye dikkat etmelisiniz.

İKİZLER

20-26 Ocak haftasına başladığınızda ilişki hayatınıza enerjinizi harcayabilirsiniz. Sevdiğinizle beraber anlık kararlar alıp ufak bir seyahate çıkabilirsiniz. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar eğitiminizde adım adım zirveye çıkacaksınız. Yurt dışı işlerinizde her şey yolunda gidebilir. En güzeli yüzünüzün güleceği iyimser olacağınız bir dönemden geçeceksiniz. Hafta ortası ise maddi konularınız gündemde olacak. Geçmişteki harcamalarınızdan ders aldıysanız artık elinizde para kaldığını göreceksiniz. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay önünüzde yeni kapıları aralayacak olsa da sert etkiler barındıracak. Özellikle seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Aracı siz kullanıyorsanız agresif davranışlardan uzak durmalısınız.

YENGEÇ

20-26 Ocak haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda güzel etkiler altında olacaksınız. Ekibinizle birlikte yeni başarılara imza atabilirsiniz. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar hem ruhen hem maddi olarak özgürlüğe kavuşacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Ciddi sağlık problemleriniz varsa küçük bir operasyonla şifa bulabilirsiniz. Korkmanıza hiç gerek yok. Karamsar ruh haliniz tamamen sona eriyor. Hafta ortası evlilik ve ilişki hayatınızda güzellikler sizi bekliyor. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizlere tüm eski hatıraları, öfkelerinizi unutturacak yeni mutluluklar getirecektir. Duygularınızı saklamak yerine özgürce dışa vurmalısınız. Finansal gücünüzü arttıracak yeni fırsatlar önünüze bu yeniayda çıkabilir. Kendinizi riske atacak hareketler yapmamalısınız. Ani bir sağlık sorunu oluşabilir.

ASLAN

20-26 Ocak haftasına başladığınızda aşk hayatınız hala gündemde olacaktır. Aşkın yanında bir de şansınız açık olacaktır. Her konuda güzel gelişmeler olabilir. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar ilişkinizde kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ciddiyete giden ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Evliliğinizde sorunları konuşarak çözebileceğinizi göreceksiniz. Hafta ortası sağlığınızdaki sorunlarda şifa bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yüzünüzü güldüren haberler alabilirsiniz. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay, yalnızlar için yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İlişkisi olanlar için artık eski defterleri kapatıp, yeni bir temiz sayfa açma vakti olacaktır. Bir şeyi düzeltmek için önce ani tepki vermemeye dikkat edin.

BAŞAK

20-26 Ocak haftasına başladığınızda ailenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Evinizle ilgili de yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar işinizde terfi haberi alabilirsiniz. Altınızda çalışan bir ekibi yönetmeniz gerekebilir. Duygusal olarak da daha özgür ve kendinden emin bir ruh haliniz olacaktır. Hafta ortası sizlerin şanslı günleri olacak. Özellikle çocuğunuzla ilgili güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da durumlar düzelecektir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte mevcut rahatsızlıklarınızda şifa bulabilirsiniz. Eski hastalıklarınız tekrardan nüks ettiyse yeni tedavilerle bunun da üstesinden geleceksinizdir. Fakat kendinizi ihmal ederseniz ani bir şekilde tekrarlayabilir. İşinizle ilgili yeni teklifler alabilirsiniz.

TERAZİ

20-26 Ocak haftasına başladığınızda eğitim hayatınız öncelikli olabilir. Ayrıca işinizde de yoğun bir gündem sizleri bekliyor olacak. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar şansınızın açıldığı bir dönemde olacaksınız. Yapmanız gereken her şey için eyleme geçebilirsiniz. Güneş size destek olmayı sürdürecektir. Hafta ortası sakin ve huzurlu olacaksınız. Evinizde vakit geçirmek ruhen de iyi gelecektir. Aileniz önceliğiniz olabilir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda yalnızlar yeni bir aşka adım atabilirler. Aşkın tutkusuyla ani tepkiler vermekten kaçınırsanız romantik anlar sizleri bekliyor olacak. Çocuk beklentisi olanlar için yeni bir bebek haberi bu yeniayla beraber gelebilir.

AKREP

20-26 Ocak haftasına başladığınızda maddi durumunuz önceliğiniz olacaktır. Gelirinizde artışlar haftanın ilk günüyle başlayabilir. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar yakınlarınızla olan bağınız güçlenecektir. Aile içerisinde kenetlenerek her şeyin üstesinden geleceksinizdir. Gayrimenkul yatırımları için eyleme geçebilirsiniz. Hafta ortası sosyal yönünüzle eğlenceli zamanlarda olacaksınız. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda hanenizde yaşadıklarınızı silecek, yaralarınızı saracaksınızdır. Yeni bir döneme giriyor olacaksınız. Evinizin içinde tehlikeli hareketlerden kendinizi sakınmalısınız. Elektrikli aletlerinizi kapattığınızdan emin olmadan çıkmayın.

YAY

20-26 Ocak haftasına şanslı ve mutlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Güzel gelişmeler yaşadıkça enerjiniz daha da artacaktır. Aşkta da şans sizinle olacak. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar iletişim yönünüz, girişkenliğiniz sayesinde iş çevrenizde kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Giderek bulunduğunuz çevrede kendinizi ispatlayacaksınızdır. Bunun nedeni de sizin olaylara farklı ve orijinal bakış açınızdan kaynaklanacaktır. Kardeşinizle olan bağınızı güçlendireceğiniz bir dönemde olacaksınız. Hafta ortası finansal durumunuzla ilgili haberler alabilirsiniz. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay size mutlu olacağınız haberleri de beraberinde getirebilir. Eskiden size sorun olan meselelerin çözüldüğü görebilirisiniz. Yeniayda dikkat etmeniz gereken ise ani tepki vermemek olmalıdır.

OĞLAK

20-26 Ocak haftasına biraz dalgın ve isteksiz bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Özellikle geçirmiş olduğunuz hastalıklar sizi yorgun hissettirebilir. 20 Ocak Pazartesi günü Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyorsunuz. Gelirinizde artışlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Sağlam yatırımlara paranızı yatırabilirsiniz. Hafta ortası sizlerin günleri olacak. Beklentinizden daha güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Kendinizle ilgili dış görünüşünüzde yapacağınız değişimler güzel sonuç verecektir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Geçmişteki maddi yaralarınızı kapatabilecek yeni finansal kaynaklar bulabilirsiniz. Sadece elinize geçen parayı bir anda harcamamaya dikkat etmelisiniz.

KOVA

20-26 Ocak haftasına başladığınızda şansınız açılmaya devam ediyor. Bulunduğunuz ortamda herkesin sizden bahsedeceği güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Buna aşk hayatınız da dahil. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar sizlerin mutlu olacağı bir dönem başlıyor. Kova burçları olarak doğum günlerinizi kutlayacağınız bu dönemde diğer gezegenlerin de burcunuzdan geçiş yapmasıyla birçok konuda şansınız açık olacaktır. Güzel haberler sizi bekliyor. Hafta ortası ruhsal olarak gergin olabilirsiniz. Eskilere takıldıkça öfkeniz tekrardan sizi ele geçirebilir. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda dileklerinizi dilemeyi unutmayın. Eskide kalan kötü anıları unutturacak güzel yeni gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

BALIK

20-26 Ocak haftasına başladığınızda kariyer hayatınız gündemde olabilir. İş hayatınızda yoğun olsanız da güzellikler de ardı ardına gelecektir. 20 Ocak Pazartesi Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar sağlığınızdaki problemlerde artık güçlenmeye başlıyorsunuz. Kendinize öncelik verdiğinizde hem psikolojik hem fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksinizdir. Hafta ortası şansınız açık olacak. Beklemediğiniz şekilde her şey yolunda gidecektir. Dostlarınızdan davetler alabilirsiniz. 25 Ocak Cumartesi saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda eskiye dair her şeyi kapatıyorsunuz. En ufak bir şey bile kalmıyor. Yeni bir sayfa yeni bir hayat karşınızda sizi bekliyor. Sadece mevcut rahatsızlıklarınızın üstüne düşmezseniz beklenmedik bir durum yaşanabilir.

Astromeri,

20.01.20

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s