20 Ocak Pazartesi saat 17:55’te Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Kova burçlarının dönemi başlıyor. Tüm Kova’lara mutlu yaşlar dilerim. Bu sene 17:55’ten önce doğan bebekler Oğlak burcuyken, 17:55 ve sonrası doğanlar ise Kova burcu olacaktır. Güneş, Kova burcunda 19 Şubat saat 07:57’ye kadar kalacak. Güneş Kova burcundayken daha çok sosyal yönümüz ön plana çıkacaktır. Dostlarımızla, yakın çevremizle olan ilişkilerimiz artacaktır. Hayatımızda radikal kararlar alacağımız bir dönem olabilir. Bizden beklenmeyen şeyleri yaparak çevremizi şaşırtabiliriz. Dünyada ise bilim ve uzay konularıyla ilgili ardı ardına gelişmeler yaşanabilir. Yeni icatlar, teknolojik yenilikler gündeme düşebilir. Güneş sert kontaklar kurduğunda ise dünyada azınlıkların baş kaldırdığı, devletin gücünü tanımadığı kargaşa dolu zamanlara şahit olabiliriz. Özellikle 9 Şubat Aslan burcundaki dolunay esnasında hala Satürn-Plüton kavuşumunun aktif olması, toplumların kendi içinde karışabileceğini gösteriyor.

Güneş Kova burcundayken her burca hangi etkileri getirecek buna odaklanalım. Yükselen burcumuzu okumayı ihmal etmeyelim.

KOÇ

19 Şubat’a kadar şansınız çok açık olacak. Yapmak istediğiniz işlerde arkanızda gizli bir güç olacak. Güneş’ten aldığınız destekle olmaz dediğiniz her şey gerçekleşebilir.

BOĞA

19 Şubat’a kadar iş hayatınızda zirveye emin adımlarla ilerliyor olacaksınız. Yöneticinizin takdiriyle mevkinizde yükseliş olabilir. Çalışmıyorsanız geleceğe dair yapmak istediklerinizi ertelemek yerine tam da eyleme dökme vakti olacaktır.

İKİZLER

19 Şubat’a kadar eğitiminizde adım adım zirveye çıkacaksınız. Yurt dışı işlerinizde her şey yolunda gidebilir. En güzeli yüzünüzün güleceği iyimser olacağınız bir dönemden geçeceksiniz.

YENGEÇ

19 Şubat’a kadar hem ruhen hem maddi olarak özgürlüğe kavuşacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Ciddi sağlık problemleriniz varsa küçük bir operasyonla şifa bulabilirsiniz. Korkmanıza hiç gerek yok. Karamsar ruh haliniz tamamen sona eriyor.

ASLAN

19 Şubat’a kadar ilişkinizde kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ciddiyete giden ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Evliliğinizde sorunları konuşarak çözebileceğinizi göreceksiniz.

BAŞAK

19 Şubat’a kadar işinizde terfi haberi alabilirsiniz. Altınızda çalışan bir ekibi yönetmeniz gerekebilir. Duygusal olarak da daha özgür ve kendinden emin bir ruh haliniz olacaktır.

TERAZİ

19 Şubat’a kadar şansınızın açıldığı bir dönemde olacaksınız. Yapmanız gereken her şey için eyleme geçebilirsiniz. Güneş size destek olmayı sürdürecektir.

AKREP

19 Şubat’a kadar yakınlarınızla olan bağınız güçlenecektir. Aile içerisinde kenetlenerek her şeyin üstesinden geleceksinizdir. Gayrimenkul yatırımları için eyleme geçebilirsiniz.

YAY

19 Şubat’a kadar iletişim yönünüz, girişkenliğiniz sayesinde iş çevrenizde kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Giderek bulunduğunuz çevrede kendinizi ispatlayacaksınızdır. Bunun nedeni de sizin olaylara farklı bakış açınızdan kaynaklanacaktır.

OĞLAK

19 Şubat’a kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyorsunuz. Gelirinizde artışlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Sağlam yatırımlara paranızı yatırabilirsiniz.

KOVA

19 Şubat’a kadar sizlerin mutlu olacağı bir dönem başlıyor. Kova burçları olarak doğum günlerinizi kutlayacağınız bu dönemde diğer gezegenlerin de burcunuzdan geçiş yapmasıyla birçok konuda şansınız açık olacaktır. Güzel haberler sizi bekliyor.

BALIK

19 Şubat’a kadar sağlığınızdaki problemlerde artık güçlenmeye başlıyorsunuz. Kendinize öncelik verdiğinizde hem psikolojik hem fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksinizdir.

Sevgiler,

Astromeri

19.01.2020

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s