6 Ocak haftasına başladığımızda günlerin geneli güzel olsa da bir Ay tutulması ve bir de Satürn-Plüton kavuşumu bizleri bekliyor. Bu sebeple gerginlikler yaşamaya açık olabiliriz. Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda 10 Ocak Cuma 22:21’de gerçekleşiyor. Ailenin öne çıkacağı, bu konularda zorlukların beraberinde geleceği durumlar yaşayabiliriz. Özellikle aile ve iş arasındaki dengenin bozulması tansiyonu yükseltebilir. Ailevi meselelere odaklanarak, işimizde aklımızı karıştıracak sorunlar çıkabilir. Ya da tam tersi kariyer hırslarımız yüzünden ailemizi ihmal edebiliriz. Krizlerin ortaya çıkmasına neden olabiliriz. Aile bireylerinin de sağlık durumları tutulmayla beraber sorunlar çıkartabilir. Tutulmanın etkisi 5 Haziran’a kadar sürecektir. Fakat tek başına değil 26 Aralık’taki Güneş tutulmasıyla beraber değerlendirmek gerekecektir. O tutulma çok güzeldi bize 6 ay boyunca şans ve beklenmedik güzellikler getirecekti. 5 Haziran’a kadar devam edecek bu durum sadece bu Ay tutulmasıyla biraz kendini hissettiremeyebilir. Sonuç olarak 26 Aralık Güneş tutulmasının güzel etkilerini görebilmek için, bu Ay tutulmasında dikkat etmemiz konuları iyi bilmeliyiz. Bilirsek şansımızla yola devam edeceğizdir. Bu Ay tutulmasının ayrıca yazısı olacaktır. Birçok gezegen, cüce gezegen, sabit yıldız ne ararsanız var. Bu ayrıntıları o yazıda bulacaksınızdır. Gelelim son bir senedir her fırsatta bahsettiğim 12 Ocak tarihine. Geldi çattı oysaki zaten 2019’dan belirtilerini çok iyi hissetmiştik. Oğlak burcunda kavuşacak olan Satürn ve Plüton dünya tarihinde yeni bir döneme adım attırabilir. Ama tabii ki pek tatlı değil. 2020 Dünya astrolojisi yazısında ayrıntılarına değinmiştim.

Şimdi ise her burcu bu hafta neler bekliyor okuyalım. Tabii ki yükseleni okumayı unutmuyoruz.

KOÇ

Pazartesi günü sizler için finansal konularınız gündemde olabilir. Para transferleri yapacaksanız sabah saatlerini tercih etmenizde yarar var. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar sosyal yönünüzle neşeniz yükselişte olacak. Yakınlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Genel olarak beklediğiniz güzel haberler size ulaşabilir. 10 Ocak Cuma 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Bu tutulmayla birlikte kariyer hayatınızda çalkantılı bir dönem geçirebilirsiniz. İş hayatınızda söyledikleriniz, yöneticinize karşı verdiğiniz tepkiler agresif olabilir. Kariyer hayatınızda bir anlık sinirle kararlar almayın. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Maddi konularda yapacağınız girişimler daha önceden çok farklı bir yatırım alanında olabilir. Ekonomik olarak durumunuz düzelmeye başlayacaktır. Pazar günü yılın en sert günü olsa da sizler için şans ve aşk var. Çocuğunuz da yüzünüzü güldürebilir. Güzel bir kapanış yapıyorsunuz.

BOĞA

Pazartesi günü sizler için pozitif başlayacaktır. Özellikle sabah saatlerinde şansınızın açık olduğu zamanlarda olacaksınız. Devamında bazı belirsizlikler karşınıza gelebilir. Garanti olmasını istediğiniz her şeyi sabah yapmalısınız. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar maddi konularınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. 10 Ocak Cuma 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda gerçekleşiyor. İletişim tonunuzun sert olacağı bir günde olacaksınız. Çevrenizdekilere karşı tutumunuz eleştiri alabilir. Eğitim hayatınızda zorluklarla mücadele edebilirsiniz. Kardeşlerinizden, akrabalarınızdan alacağınız haberler hoşunuza gitmeyebilir. 11 Ocak’ta Uranüs retro hareketi bitiyor. Uzun süre burcunuzda olan Uranüs sizi değiştirmeye çalışırken retro esnasında geçmişteki yaptıklarınızı ve artık yapmamanız gerekenleri size göstermeye çalıştı. Şimdi artık risk alarak hayatınızda köklü değişimlere gidebilirsiniz. Tabii ki geçmişi tamamen silmeden bu olmaz. Pazar günü aile ve evinizle ilgili konulara vakit ayırmak iyi gelecektir.

İKİZLER

Pazartesi günü kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Zihniniz karışık, geçmişle ilgili yaşadıklarınızı tekrardan sorgulama sürecinde olabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar sizlerin günleri diyebiliriz. Hem şanslı hem de huzurlu günlerde olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeler her konuda size pozitif olarak dönecektir. 10 Ocak Cuma 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Bu tutulmayla maddiyatınıza dikkat etmelisiniz. Harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat etmenizde yarar var. 11 Ocak’ta Uranüs retro hareketi sona eriyor. Kendinizi yenilemek, radikal kararlar alıp yola devam etmek için cesaretiniz yüksek olacaktır. Geçmişi düşünmenin bir fayda getirmediğini göreceksinizdir. Pazar günü geldiğinde sosyal bir İkizler burcu var. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Eğitim hayatınızda başarı sizi bekliyor olacaktır.

YENGEÇ

Pazartesi gününe şansınız açık olarak başlıyorsunuz. Yapacağınız hangi iş varsa sabah saatlerinde olumlu dönüşler alacaksınızdır. Aşkta da pozitif bir sabahtasınız. Dostlarınızdan alacağınız haberler mutlu edebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar pozitif ruh haliniz durgunlaşabilir. Gerek psikolojik gerek fiziksel yorgunluğunuzdan ötürü içinizde hayata karşı isteksizlik olabilir. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Burcunuzda oluşan bu tutulmada ikili ilişkilerinizde sert söylemlerde bulunabilirsiniz. Agresif tavırlarınız partnerinizle aranızı bozabilir. Onun da kendinden taviz vermemesi işleri çıkmaza sokabilir. 11 Ocak’ta Uranüs retro hareketi sona eriyor. Çevrenizi değiştirmeye devam ediyorsunuz. Retro döneminde kimler dostunuzdu yaşadığınız olaylarla deneyimledikten sonra şimdi yola devam etme zamanı. Artık kendinizdeki değişimler için korkmayın. Çünkü eskisinden de şansınız açık olacak. Pazar günü parayla ilgili işlerinize yoğunlaşabilir.

ASLAN

Pazartesi gününe adım attığınızda kariyer konularınız sizler için öncelikli olabilir. Bazen yoğun tempodan agresif olsanız da güzellikler de yaşayacaksınızdır. Sadece önemli görüşme ve toplantılarınızı sabah yapmanızda yarar var. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar şanslı günlerinizde olacaksınız. Güzel haberler alabilirsiniz. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada aile içerisinde ciddi sorunlar baş gösterebilir. Birinin sağlığıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Ayrıca evinizin içinde tehlikeli olabilecek işlerden kaçınmalısınız. Kendi sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Kariyer hayatınızdaki dengesizlikler son buluyor. Artık hangi yöne gitmek istediğinize karar vereceksiniz. Bu yapacağınız değişiklik farklı ve sizin daha önce tecrübe etmediğiniz bir sektör olabilir. Beklenmediğiniz anda iş teklifleri hayatınıza düşebilir. Pazar günü sizlerin günü olacak. Ne isterseniz gerçek olabilir. Şansınız ve çekiciliğini üstünüzde olacaktır.

BAŞAK

Pazartesi gününe olumlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Özellikle umut ettiğiniz şeyler sabah saatlerinde gerçek olabilir. Akademik hayatınız, yurt dışı işleriniz olumlu ilerleyebilir. Her konuda net sonuçlar almak için öğleden sonraya işlerinizi bırakmayın. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmayla çevrenize karşı agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Dostlarınıza karşı sert çıkışlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda da olayları büyütmemeye dikkat etmelisiniz. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Akademik yaşantınızda sürpriz değişimlere hazır olun. Beklentinizden daha güzel geçecek bir süreçte olacaksınız. Bazılarınız aniden taşınma kararı alabilir. Bu yurt dışında bir yer de olabilir. Yeni ve marjinal konulara eğiliminiz artabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Pazar günü geldiğinde enerjiniz azalabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

Pazartesi gününe adım attığınızda maddi durumunuza odaklanabilirsiniz. Bu özellikler giderleriniz, borçlarınız, bankacılık işlemleriniz ile ilgili konular olabilir. Borç ödeme gibi işlemler yapacaksanız sabah saatleri yapın yoksa aksilikler çıkabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar seyahatleriniz gündemde olabilir. Akademik hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derecede Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada kariyer hayatınızda öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Yöneticinizin egolu tavırları tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Bir anlık sinirle işinizle ilgili ani kararlar almayın.11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Borçlarınız konusunda yapmak istediğiniz girişimler için cesaretiniz olacaktır. Belki daha çok para kazanmak için bazı riskleri göze almanız gerekiyor olabilir. Eşinizin gelir seviyesinde de değişimler yaşanabilir. Pazar günü geldiğinde şansınız çok açılıyor. Olmaz dedikleriniz bile gerçek olabilir. Sosyal yönünüzle dostlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

AKREP

Pazartesi gününe başladığınızda romantik anlarda olacaksınız. Evlilik ve ilişki konularınızda güzellikler hakim olacaktır. Öğleden sonra sevdiğinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Konuşmak istediklerinizi sabah söylemelisiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar borçlarınız, ödemeleriniz, miras konularınız gündeme gelebilir. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Öfkeli hareketleriniz, ani davranışlarınız sizi sıkıntıya sokabilir. Akademik hayatınızda beklentilerinizin altında olan durumlar için itirazlar yapabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat edin. Haklıyken haksız konuma düşmeyin. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. İlişki ve evlilik hayatınızdaki değişim süreci son sürat devam ediyor olacak. Partnerinizle retro döneminde çözemediğiniz konularınız varsa belki de artık tamamen bitirmeyi düşünüp farklı bir yola girebilirsiniz. Bazılarınız bir anda bir ilişkiye başlayabilir. Çok hızlıca evlilik yoluna girebilir. Pazar günü geleceğiniz ve kariyeriniz aklınızı kurcalayabilir.

YAY

Pazartesi günü sizler için biraz düşük enerjili başlasa da çalışma hayatınızda güzellikler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız konuşmaları, toplantıları sabah bitirmenizde yarar var. Sonrasında altınızda çalışanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar ilişki ve evlilik hayatınızda güzellikler sizleri bekliyor. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada maddi olarak zorlanacağınız bir sürece girebilirsiniz. Değerli olan eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Borçlarınızla ilgili sorunlar büyüyebilir. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Çalışma hayatınızla ilgili aklınızda olan ama bir türlü cesaret edemediğiniz iş değişikliği için harekete geçebilirsiniz. Bu iş daha önce deneyimlemediğiniz farklı bir sektör olabilir. Sağlığınıza bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Beslenme şeklinizi, yaşam şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü geldiğinde olumlu haberler alabilirsiniz. Spora daha fazla vakit ayırmak iyi olacaktır.

OĞLAK

Pazartesi gününe şanslı bir giriş yapıyorsunuz. Gerek aşk hayatınızda gerekse ihtiyacınız olan her konuda mutlu anlar yaşayacaksınızdır. Çocuğunuz da sizi sevindirebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar iş hayatınızda yoğunluk sizleri bekliyor. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulma özellikle sizler için sert ve tehlikeli bir tutulma olabilir. Tutulma esnasında burcunuzda kavuşumda bulunan Satürn-Plüton ciddi anlamda negatif etkiler verebilir. Dikkatli olmanız gereken bir tutulmadasınız. Öte yandan ilişki ve evlilik hayatınızda bazı şeyler yolunda gitmemeye başlayabilir. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Aşk hayatınızda yaşadığınız dönüşüm, geri dönüp bir şeyler eksikse tamamlayarak artık her şey tamam diyebilirsiniz. Şimdi karar vermeniz gereken yola devam mı yoksa yeni bir sayfa açarak her şeyi kapatmak mı bunu düşünebilirsiniz. Hayatınızda ne yapıyorsanız yapın farklı bir bakış açısıyla yaptıkça şans sizinle olacaktır. Pazar günü geldiğinde borçlarınızla ilgili yapılandırmalara vakit ayırabilirsiniz.

KOVA

Pazartesi gününe ailevi konularınıza vakit ayırarak başlayabilirsiniz. Evinizle ilgili değiştirmeniz gereken durumlar olabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar aşk hayatınızda güzel haberler alabilirsiniz. Şansınızın açık olacağı birkaç günde olacaksınız. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada sağlığınıza önem vermenizde yarar var. Bazı rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Çalışma hayatında gergin bir zaman geçirebilirsiniz. Tepkilerinize dikkat edin. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Aile hayatınızdaki düzen yavaş yavaş yerine oturuyor. Belki önceki aylarda bazı ani olaylar yaşandı ve her şey sıkıntılı bir hal aldı. Şimdi eski yaşanmışlıkları geride bırakıp ailenizle yeni bir yola giriyorsunuz. Aniden ev değiştirenler de olabilir. Pazar günü ilişkiniz öncelikli olacaktır. Eşinizle, sevgilinizle ufak kaçamaklar yapmak aranızdaki bağı güçlendirebilir.

BALIK

Pazartesi gününe yoğun bir iletişim temposuyla başlayabilirsiniz. Gerek telefonlar gerekse görüşmeler sizleri yorabilir. Eğitim hayatınızla ilgili yapacaklarınız varsa öğleden önce garanti altına almanız iyi olur. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğlene kadar ailenizle ve evinizle ilgili yeni bir sürece girebilirsiniz. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması Yengeç burcunda 20 derecede meydana geliyor. Bu tutulmayla aşk hayatınızda net kararlar almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Çünkü aşkınız her zaman önde gelse de gerçeklere baktığınızda kendinizi geriye mi çekmelisiniz bunu düşünebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili zorlu bir süreç geçirebilirsiniz. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Yaşadığınız çevrede değişiklik isteyebilirsiniz. Bu iş hayatınızda da radikal kararlar almak olabilir. Eğitimle ilgili de bunu düşünebilirsiniz. Ama artık farklı yüzler farklı bir çevre istediğinizi fark edebilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Duygusal tarafınızdan medet umanlara artık sınırlarınızı belli edebilirsiniz. Pazar günü sağlınızı ihmal etmemelisiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s