Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayında aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili konular ön planda olacak. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kariyer konularınız da gündemde olacak. Enerjinizin büyük birçoğu işle alakalı konulara gidebilir. Ama bu çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. İlişki ve evliliğinizde de sorunları çözmek için uzlaşabilirsiniz. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması bu konuya işaret ettiğinden agresif olmak yerine, çözmek için uğraşırsanız sorunlar hallolacaktır. Ama gerginlikle ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeseniz dönüşü zor olabilir. Sağlık problemleri olanlar bu ay daha zinde hissedebilirler. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması maddi gelirinizle ilgili problemler yaratabilir. Beklemediğiniz harcamalar çıkabilir. Değerli eşyalarınıza da dikkat edin.

Şubat ayına hem ruhsal hem fiziksel rahatsızlıklarınızla ilgili gelişmelerle başlayabilirsiniz. Psikolojik destek alıyorsanız bunun olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Ayın ilk haftasından sonra ilişki ve evliliklerle ilgili güzel olaylara hazır olun. Satürn de hala düz hareketteyken acaba bir evlilik teklifi olur mu? Olabilir tabii ki! Ortak iş açmış Yengeç burçları varsa çok güzel getirisi olan yeni projelere ya da ortaklıklara imza atabilir. Banka, borç, miras konuları da gündemde olabilir. Eğer bir sağlık probleminiz varsa ameliyat kararı alınabilir.

Mart ayında gündeminizde maddiyat olabilir. 5 Mart Merkür retrosu ile seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Her şeyinizin yanınızda olduğundan emin olun, rötarlar olabilir. Araç kullanıyorsanız daha dikkatli olmaya çalışın. Yine retro zamanı akademik konularda ilerliyorsanız bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. En önemlisi retro zamanı iyimser bakamayabilirsiniz olaylara. Geçmişe takılıp durabilirsiniz. Oysa ki 6 Mart yeniayı aşk ve çocuk konularında yeni bir sayfa açmanız için çok güzel şans getirecek.

Nisan ayı kariyerinize odaklanacağınız bir ay olacak. İş değiştirmek isteyenler başvuru yapabilir. Ya da sizin beklemediğiniz anda yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Yurt içi ve yurt dışı seyahatler gündeminizde olabilir. 19 Nisan dolunayında ev ve aile konularınızda küçük aksilikler olabilir. Özellikle evinizde her şeyi kontrol ederek çıkın. Aile bireyleri ile ilgili de sorunlar meydana gelebilir. Biraz daha içsel hesaplaşmalara başlayabilirsiniz. Ruhsal olarak arınmak için meditasyon, yoga gibi çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

Mayıs ayı enerjiniz çok yüksek. Dostlarınızla planlar yapabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ilgi çekebilirsiniz. Derneklerle iş birliği ya da ufak bir bağış için projelere destek olabilirsiniz. Seyahatlerinizde dikkatiniz dağınık olabilir dikkatli olun. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 19 Mayıs dolunayında aşk hayatınızda sorunlar oluşabilir. Çocuk konularında da gerginlikler yaşayabilirsiniz.  

Haziran ayının başında ruhsal olarak biraz karışık olabilirsiniz. Huzura ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Psikolojik olarak negatif hissetmeniz sinir sisteminizde bazı belirtilere yol açabilir. Kendinizi ihmal etmeyin. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Eğer yalnızsanız dostlarınızın vasıtasıyla biriyle tanıştırılabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş size geçiyor ve mumları üflemeye başlıyorsunuz. Sizin döneminiz başlıyor.

Temmuz ayı yine Güneş’in desteğiyle güçlü hissettiğiniz bir ay olacak. Yalnız 2 Temmuz’da sizin burcunuzda oluşacak Güneş tutulmasına dikkat etmelisiniz. Bu tarih yakınlarında yaptığınız her işte dikkatli olmalısınız. Bazılarınız tamamen eskiyi silip, yeni bir hayata başlayabilir. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle değerli eşyalarınıza göz kulak olun. Çalınabilir ya da bir yerde unutabilirsiniz. Kuaför için uygun bir zaman dilimi değil. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulmasında, ikili ilişkilerinizde sakin olmanız gerekli. Partnerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayında gelirinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaş artışı olabilir ya da bir prim alabilirsiniz. Bazılarınız yeni gayrimenkul bile alabilir. Para konusunda en şanslı olduğunuz ay bu ay olacak. Sağlığınıza biraz daha özen göstermelisiniz. 15 Ağustos dolunayında borçlarınızla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir harcama çıkabilir.

Eylül ayında o kadar çok insanlarla iç içe olacaksınız ki, iletişim becerilerinizle özellikle işinizde çok güzel yerlere gelebilirsiniz. Pazarlama, satış, iletişim sektöründeyseniz yeni çevreler edinebilirsiniz. Yeni bir elektronik alet alabilirsiniz. Kardeş veya akrabalarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Entelektüel yönünüzün ön planda olacağı bir dönem olacak. Okumaya ve yazmaya vakit ayırabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İlişkiler konusunda yara alabilirsiniz, bazı şeyleri oluruna bırakmanız en iyi seçim olacaktır.

Ekim ayı ailenize ve evinize vakit ayıracağınız bir zaman dilimi olacak. Aile bireyleriyle ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilir hatta yeni bir eve bile taşınma ihtimaliniz olabilir. Duygusal anlamda da güzel gelişmeler olabilir. Aşk hayatınızda hareketlenmelerin başlayacağı bir ay sizleri bekliyor. Çekicisiniz insanların ilgisini çekeceksiniz. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayı aşkla ilgili güzel olsa da, Merkür’ün retro olması bu konuda temkinli olmanızı söylüyor. Özellikle eski sevgiliniz geri gelebilir. Hemen inanmamakta fayda var. Retro hariç ele alırsak, şanslı olduğunuz bir ay iyi değerlendirin. Çocuk konularınızda ön planda olacak. Retro çok etkilemezse aşkta da şansınız açık.

Aralık ayı genel olarak özel hayatınızın ön planda olduğu bir ay olacak. Ay sonuna doğru hem ilişki hem evlilik konuları gündemde olacak. Sağlığınızla ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter etkisi ilişki ve evlilik konularınıza şans getirecek. Aynı yerde hala Satürn olduğunu unutmayalım, 2020’de tek taşlara hazır olun diyorum. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. 26 Aralık Oğlak’ta halkalı Güneş tutulması olduğundan, bu tutulma sonrasındaki tarihler itibariyle ilişki konularınızda şansı hissedeceksinizdir.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s