Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına başladığınızda sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor. Ruhsal olarak da arınmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Aceleci kararlar almayın. Biraz yalnız kalıp kafanızı dinlemek size iyi gelecektir. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması uzun zaman sizi deneyecek olan borçlarınızın üstünde oluşacak. Ayın başında özellikle harcamalarınıza dikkat edin. Beklenmedik borçlar çıkabilir açılmayın. 8 Ocak tarihinden itibaren ilişkisi olanlar evlilik teklifi alabilir, ilişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye yelken açabilir. Evlilik ve ilişkiler için harika bir dönem başlıyor. 4 Şubat tarihine kadar bu şahane etki devam edecek. “Bu sene yalnız İkizler olmayacak” sloganına devam ediyorum. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması iletişim problemleri yaratabilir. Gerek insanlarla gerek teknolojik aletlerle iletişim kurmak size zor gelebilir. Elektronik aletlerinize çok dikkat edin.

Şubat ayına yine ilişkiler gündemiyle devam ediyorsunuz. İlişkide ayağınız yerden kesilebilir. Çekicisiniz, insanlar gözlerini sizden alamayabilir. Seyahatler veya yurt dışı projeleri bu ay karşınıza çıkabilir. Akademik eğitimlerine devam edenler varsa bu ay güzel neticeler alabilir. Özellikle bu ay iyimsersiniz ve içinizdeki pozitiflik yaşamınıza yansayacak. Güzel ve hayırlı haberler alabilirsiniz. Astroloji ve felsefe gibi dallara merak duyabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Mart ayına başladığınızda maddi konulara odaklanabilirsiniz. 5 Mart Merkür retrosu ile birlikte kariyer konularınızda ani kararlar almayın. Yeni bir işe geçmek için retronun bitmesini bekleyin. Sinirlendiğiniz anlarda vereceğiniz tepkiler, kariyerinizde istemediğiniz sonuçlara sebep olabilir. Mart ayı boyunca geçmişinizle hesaplaşabilirsiniz. Geçmişe takıldığınız sürece yenilere yer açamazsınız.

Nisan ayında yine kariyer konuları gündeminizde olacak. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Onlardan güzel haberler alabilirsiniz. Yine dostlarınızın aracılığıyla biriyle tanıştırılabilirsiniz. Bir gönül ilişkisinin başlangıcı olabilir. 5 Nisan yeniayı da yeni başlangıçlar için sizi destekleyecektir.

Mayıs ayının başında yeni bir kişisel gelişim çalışmasına başlayabilirsiniz. Bu ay özellikle kendinize odaklanarak ruhsal olarak nasıl huzuru bulurum bunun arayışında olabilirsiniz. Bazılarınız meditasyon ya da yoga çalışmalarına başlayabilir. 19 Mayıs dolunayında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Duygusal ilişkilerinizde agresif olabilirsiniz, sinirli olduğunuzda hemen karşılık vermeyin. Çünkü sizin döneminiz başlıyor. Hiç gerilmeye gerek yok. 21 Mayıs itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Mumları üfleme vakti! Hem size destek olacak hem de hayatınızdaki değişiklikler için eyleme geçme fırsatı verecek.

Haziran ayında kendinize bakmaya devam ediyorsunuz. Yeni bir hobiye başlayabilir ya da tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Vaktinizin çoğu kuaförlerde geçebilir. Hem hanımlar hem beyler çekici olacağınız bir dönemdesiniz. Eski gönül ilişkinizden biri bu ay size tekrardan mesaj atabilir ya da karşınıza çıkabilir. 17 Haziran dolunayında ilişki konularında agresif olabilirsiniz.

Temmuz ayında gelirinizle ilgili artışlar olabilir. Maddi olarak güçleniyorsunuz. Sadece 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulmasına dikkat ederseniz maddi olarak bir kaybınız olmaz. Tutulmanın yakınındaki günlerde paranıza sahip olun. Cüzdan ya da maddi değeri olan şeylerinizi gözünüzün önünden ayırmayın. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla elektronik aletlerinize çok dikkat edin. Bozulabilirler ya da çalınabilirler. Mutlaka bu tarihten önce bilgilerinizi yedekleyin. Maddi değeri olan eşyalarınıza ve paranıza da dikkat edin. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulmasında borçlarınız konusunda dikkatli olmalısınız, fazla açılmayın. Ayrıca ameliyat konuları da gündemde olabilir.

Ağustos ayı sizler için yoğun geçecek. Çalışanlar özellikle telefonlara maillere yetişemeyebilir. İletişim trafiğiniz artıyor. Kontak kurduğunuz yeni kişiler sayesinde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeş veya akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da bu ay hareketlenmeler olabilir. Ayın sonuna doğru evinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.

Eylül ayı ailenizle ilgili konulara odaklanacağınızı gösteriyor. Hanedeki sorunları çözmek için uzlaştırıcı olabilirsiniz. Anne ya da babanızın sağlığıyla ilgili konular vaktinizi alabilir. Bazılarınız yeni bir ev bakabilir. 14 Eylül dolunayında kariyerinizde stresli durumlar oluşabilir. Yine ayn gün çok güzel bir etki sizi hakimiyeti altına alıyor. 14 Eylül itibariyle siz aşkı bulmasanız bile o sizi bulacak. Aşkta çok şansınız açık! Bu etki 3 Ekim’e kadar devam edece. Yalnızlar gözünü dört açsın. Çocukla ilgili konularda da şansınız açık.

Ekim ayında sağlığınıza ve ruh halinize dikkat etmelisiniz. Ofis ortamında da çok fazla kendinize ilgili şeyleri başkasına aktarmayın. Onun dışında çok tutkulu bir dönem siz bekliyor. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Karşı cinsten inanılmaz bir elektrik alabilirsiniz. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayının başlamasıyla Merkür retrosu sizi sağlık konularında tekrardan uyaracaktır. Eğer ki bir kronik rahatsızlığınız varsa dikkatli olun. Bir şeyim yok deseniz bile ufak tefek rahatsızlıklar boy gösterebilir. Psikolojik olarak da geçmişe takılabilirsiniz. Eski biri geri gelirse retro bitmeden çok fazla inanmayın. Evcil hayvanınız varsa ona da çok dikkat edin.

Aralık ayına ise ilişkiler ve evlilik konuları damga vuracak. Tek taşlara hazır olun. Evlenme teklifleri alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Ortak iş açmışlar varsa yeni projelerle çok güzel gelirler elde edebilirler. Uzun zamandır başınıza dert olan borçlar, artık yavaş yavaş sizi bırakıyor. Maddi konularda şansınız çok açılıyor. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter etkisi bu sefer maddi bolluk ve rahatlama şeklinde size destek verecek. Artık borçlarınızdan kurtuluyorsunuz. Bazılarınıza miras bile kalabilir. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması yine borçlara vurgu yapacak olsa da, diğer yıl Jüpiter desteğiyle refaha erişeceksiniz.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s