Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına evlilikler ve ilişkilerle ilgili gelişmelerle başlıyorsunuz. Yeni yıla bazılarınız evlilik teklifleriyle girebilir. İlişkisinde sorun olanlar ya da beklentisi olan güzel gelişmeler yaşayabilir. Yalnız 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulmasının yakınlarında sinirlerinize hakim olmalısınız. Tutulma esnasında seyahat planlarınız varsa, değerli eşyalarınıza dikkat edin. Ulaşımda sorunlar olabilir. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması aile ve ev konularınıza vurgu yapacak. Bu tarih yakınlarında ailenizle ilgili istemediğiniz konular önünüze gelebilir. Evinizden çıkarken elektrik, su ve gazın kapalı olduğundan emin olun. Ev içinde aksaklıklar olabilir.

Şubat ayında kariyer konularınız gündemde olacak. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da bulunduğunuz şirkette yüksek bir pozisyona gelebilirsiniz. Maddi olarak yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Borçlarınızı kapatacak paralar elinize geçebilir. Miras konusu varsa gündeminizde, olumlu haberler alabilirsiniz. Eğer geçmişinizle savaşmayı bırakırsanız, psikolojik olarak daha mutlu olacağınız bir ay olacak.

Mart ayında seyahatler gündeminizde olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bu eğitim astroloji, felsefe ya da kişisel gelişim ile ilgili olabilir. Bu ay pozitif ve olumlu haberler alabilirsiniz. Yüksek bir motivasyonla aya başlıyorsunuz, enerjiniz yüksek! Aşkı çalışma ortamında bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. 5 Mart Merkür retrosu itibariyle insanlarla paylaştıklarınıza dikkat edin. Bu bir sohbet olur ya da bir sosyal medya paylaşımı. Paylaştıklarınızın retro zamanı çok farklı bir şekilde farklı yerlere gittiğini görürsünüz. Ayın son haftası sağlığınızda iyileşmeler olabilir.

Nisan ayına psikolojik olarak daha mutlu ve huzurlu başlıyorsunuz. 5 Nisan yeniayı ile eskiyi bırakma vakti, yeniye yer açarsanız hayatınızın ne kadar olumlu gittiğini siz de göreceksiniz. Arkadaşınızın vasıtasıyla ya da sosyal ortamlarda tanışacağınız bir kişiyle gönül ilişkisine başlayabilirsiniz. Maddi olarak yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Gelirinizde bu ay artışlar olabilir. Sadece 19 Nisan dolunayında hem fiziksel hem ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 20 Nisan itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Mumlarınızı üflerken dileklerinizi tutun, güzel bir dönem sizi bekliyor.

Mayıs ayına başlarken daha fazla kendinize bakıyorsunuz. Geçmişteki ilişkinizle alakalı bir gelişme olabilir. Kulağınıza bazı dedikodular çalınabilir ya da size bir mesaj gelebilir. 5 Mayıs yeniayı sizin burcunuzda gerçekleşiyor. O gün dilek dilemeyi unutmayın! 19 Mayıs dolunayında ilişkinizde ve evliliğinizde agresif durumlar yaşayabilirsiniz. Aklınıza ilk geleni söylemeyin, kalp kırabilirsiniz.

Haziran ayında da maddi olarak güçlenmeye devam ediyorsunuz. İletişim kurduğunuz insanlar sayesinde yeni çevreler edinebilirsiniz. İş yükünüz bu ay artabilir. 17 Haziran dolunayı borçlarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Unuttuğunuz bir ödeme ya da kredi sizi uğraştırabilir.

Temmuz ayında işinizle alakalı güzel gelişmeler olabilir. Geçmişte gösterdiğiniz performanslar başka firmaların ilgisini çekmiş olabilir. Çalan tüm telefonları açın, fırsat ayağınıza gelmiş olabilir. Sadece 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması sırasında iş ortamında gergin olabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat edin. Yine bu tutulma kardeş ve akrabalarınızla ilgili sorunları gündeme getirebilir. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla birlikte ani ve beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Bu özellikle ev ve ailenizle ilgili bir durum olabilir. Elektroniklerinize de dikkat edin. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması yakınlarında seyahat edecekseniz çok dikkatli olun.  Bavul veya pasaportunuza göz kulak olun. Ulaşımda rötarlar olabilir.

Ağustos ayında ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Ailenizden biri evlenebilir ya da bunun ilk adımları atılabilir. Aileye yeni bir bebek bile dahil olabilir. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni ev bakmak için ideal bir ay, hayalinizdeki evi bulabilirsiniz. 18 Ağustos itibariyle gözler üzerinizde olabilir. Çekiciliğiniz artıyor, aşk hayatınızda hareketleniyor. Özellikle 21 Ağustos günü itibariyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. 24 Ağustos’u da not edin. 30 Ağustos yeniayı bu aşkı, yeni bir ilişkiye dönüştürebilir. Genel olarak sadece aşk değil, şansınız her konuda açık.

Eylül ayında gündeminiz aşk ve çocuklarla ilgili konular olacak. Gönül ilişkilerine daha çok zaman ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Eğer ki çocuk yapmak istiyorsanız Eylül ayında deneyebilirsiniz. İçinizdeki çocuk sevgisine daha fazla engel olamayabilirsiniz. 15 Eylül itibariyle sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Ofis ortamında başarılarınızdan söz edilebilir.

Ekim ayına başlarken ilişkiniz ve evliliğinizle ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Ama 8 Ekim itibariyle ay başını unutturacak güzellikte gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tek taşlara hazır olun bile diyebilirim. Ortak iş yapanlar varsa yeni projelere imza atabilirler. Ruh haliniz de düzeliyor. Daha mutlu olacağınız bir ay var önünüzde. Rahatsızlığı olanlar varsa şifa bulabilir. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım başında Merkür retrosu ilişkilerinize vurgu yapacak. Hemen her şeye inanmayın. Geçmişteki sevgiliniz ya da eşiniz tekrardan ortaya çıkabilir. Mesaj atabilir. Retro düzelmeden karar vermeyin. 12 Kasım tarihinde dolunay sizin burcunuzda oluşuyor. Gergin olabilirsiniz, beklenmedik şeylerle karşılaştığınızda hemen tepki vermeyin. Mümkünse o güne önemli bir şeyi almayın.

Aralık ayına çok pozitif başlıyorsunuz. Beklediğiniz olumlu haberler gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Akademik olarak başarı elde edebilirsiniz. Gönül ilişkilerinde de şansınız açık. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Maddi olarak açılmamaya dikkat edin. 2 Aralık’ta Jüpiter’in desteğiyle hayatınızın en olumlu zamanlarını yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulmasında seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s