Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayı sizler için kariyer ve para odaklı olacaktır. Kariyerinizle ilgili yeni haberler alabilir bazılarınız yeni bir işe başlayabilir. Tek dikkat etmeniz gereken 6 Ocak’taki Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması olmalıdır. Bu tarih yakınlarında kariyerinizde agresif olabilirsiniz. Eğer ki sabreder ve sakin olursanız, kariyerinizde güzel bir konuma gelebilirsiniz. Ayrıca bu ay maddi konular da gündeminizde olacaktır. Borçlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinize güveninizin geldiği, uzun zamandır eyleme geçemediğiniz konularda aksiyon alacağınız bir ay olacak. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması aşk hayatınızda gerginlikler yaratabilir. Bu tarih yakınlarında partnerinizle iletişim kurarken ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz, yoksa sonuçları can sıkabilir. Çocuğunuza da daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

Şubat ayı dostlarınızdan çok güzel destekler alacağınız bir dönem olacak. Psikolojiniz bozulduğunda ya da kararsız kaldığınızda size en doğru fikri onlar verecektir. Karşı tarafın ilgisini çekeceğiniz bir aya başlıyorsunuz. Aşkta şansınız açık. Bu ay seyahatler gündemde olabilir. Akademik hayatına devam edenler için güzel gelişmeler yaşanabilir. Yalnız olanlar varsa aşk çalıştığınız ofiste olabilir gözünüzü dört açın.

Mart ayına başladığınızda kariyer konularınız gündemde olacak. Gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ve psikolojik durumunuz daha da iyiye gidecek. Fakat geçmişe takılmaya devam ederseniz, işlerin içinden çıkamazsınız. Duygusal olarak mutlu olmak için geçmişi bırakmanız gerekebilir. Çünkü geçmişteki birinden bu ay haber alabilirsiniz. Eski sevgiliniz tekrardan hayatınıza girmek isteyebilir. Hemen inanmayın çünkü 5 Mart itibariyle Merkür retrosunda olacağız. 21 Mart’ta Güneş sizi burcunuza geliyor. Yani mumlar üflenmeye başlasın, dilek tutmayı unutmayın. Aynı gün oluşacak dolunay esnasında ilişki ve evlilik konularında ani kararlar vermeyin.

Nisan ayına geldiğimizde özellikle 5 Nisan’ı not edin.  O gün şansınız açık ve ne dileğiniz varsa dileyin yeniay sizin burcunuzda oluşuyor. Çok duygusal olabileceğiniz bir ay, karar verirken mantığınızı devre dışı bırakmayın. Sizi psikolojik olarak aşağı çekebilecek olaylar olabilir. 19 Nisan’daki dolunay da ilişkilerinize vurgu yapacak. Sinirinize hakim olmalısınız.

Mayıs ayına geldiğimizde ayın başında yeni maddi gelirler elde edebilirsiniz. Yatırım yapacaksanız bu ay ideal. Paranıza para katabilirsiniz. Sadece 19 Mayıs dolunaya dikkat edin, borçlarınız konusunda sizi gerebilir. Kardeş veya akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Uzun zamandır almak istediğiniz bir elektronik aleti alabilirsiniz.

Haziran ayı iletişim trafiğiniz artacak. Yani çalışanlar özellikle çok yoğun olabilir. Bu ay her şeye aynı anda yetişmek zorunda kalabilirsiniz. Satış, pazarlama, iletişim ve reklam sektöründe çalışanlar varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Ev ve aile konuları vaktinizi alabilir. Yeni bir ev alabilir ya da evinizin dekorunu değiştirebilirsiniz. Aileye yeni biri katılabilir.

Temmuz ayına başladığınız gibi bir çekicisiniz ki insanlar bu ay gözlerini sizden alamayabilir. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Çok arzulu, içinizin kıpır kıpır olduğu bir dönem olacak. Bu şansı kaçırmayın. Çocuk konularında da gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması aile, ev konularında biraz gerginlik yaratabilir. İş ortamında da sakin olmanızda fayda var. 8 Temmuz Merkür retrosu şanslı olduğunuz aşk konusunda biraz sizi etkileyebilir. Özellikle ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin, yanlış anlaşılabilir. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması yine kariyerinizde gerginliklere sebep olabilir.

Ağustos ayı aslında 28 Temmuz’dan başlıyor sizler için. Çünkü şansınız 28 Temmuz itibariyle inanılmaz açılıyor. Havada aşk kokusu var! Her konuda şansınız açık ama aşk konusunda epey fazla özellikle 11 Ağustos! Maddi olarak da güçleneceksiniz. Çocuğuyla ilgili problemleri olanlar ya da çocuğu olmayanlar güzel haberler sizi bekliyor. 15 Ağustos dolunayında bu konularda agresif davranmazsanız, Ağustos yılın en güzel ayı olacak sizler için. Bu ayı yıldızlı not alın.

Eylül ayında sağlık konularınız gündemde olacak. Bir rahatsızlığınız varsa bu konuda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışıyorsanız ofis ortamında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir mevkii artışı ya da güzel bir başarınız ofiste konuşulabilir. 14 Eylül dolunayında psikolojiniz biraz bozuk olabilir. Çok fazla takılmayın bazı şeylere. Yine aynı gün çok daha güzel bir etki başlıyor. 14 Eylül itibariyle bekarlar tek taşlara hazır olun. İlişki ve evlilik konularınız gündemde olacak. 8 Ekim’e kadar bu etki devam edecek.

Ekim geldiği zaman ilişkilerdeki şansınız hala devam ediyor. Güneş ilişkinizi güçlendirmeye devam edecek. 23 Ekim’e kadar ilişkinizdeki belirsizlikleri güzel bir sonuca bağlayabilirsiniz. Ortak iş yapanlar varsa yeni projelerle işinizi geliştirebilirsiniz. Ay biterken 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor olacak.

Kasım ayına geldiğimizde Merkür retrosu borçlarınıza vurgu yapacak. Çok dikkatli paranızı harcayın ve akraba bile olsa kimseye borç vermeyin. Ayın 22’si itibariyle seyahatler gündemde olabilir. Güzel ve olumlu haber alabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. 26 Kasım yeniayında kesinlikle dilek tutun, gerçek olabilir. Olumsuz düşünceleri kafanızdan atacaksınız.

Aralık ayı ise şanslı başlıyor. Özellikle 2 Aralık itibariyle kariyerinizdeki şans öyle bir artacak ki, bu etki Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. tarihine kadar devam edecek. Evet doğru tahmin ettiniz Jüpiter’den etki alacaksınız. Çalışmayanlar ise önünüzdeki bir sene itibariyle hayalinizdeki gelecek planlarını eyleme dökme fırsatı yaşayacaksınız. Kasım sonu başlayan pozitif dönem bu ay da devam edecek. Güzel haberlere hazır olun. 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulmasında bu tarih yakınlarında kariyer konularında ani kararlar almayın.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s