Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına aile ve ev konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Aile bireylerinin sağlıklarıyla ilgilenebilirsiniz. Ocak ayı aşkta güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir ay, yeni ilişkilere hazır olun. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması sağlığınıza dikkat etmenizi işaret ediyor. Ayrıca çalışıyorsanız ofis ortamında da gerginlikler olabilir. Bu ay enerjinizi seyahatlere harcayabilirsiniz. Biraz gezmek psikolojinize iyi gelecektir. 21 Ocak’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması gergin olmanıza sebep olabilir. Bu tarih yakınlarında riskli işlerden kaçının. İkili ilişkilerde de tansiyonu yükseltebilir.

Şubat ayının gündeminde yine aşk var. Çocuk konuları da ön planda olacak. Şansınız açık, her konuda güzel haberler alabilirsiniz. Ortak iş açmışlar varsa bu ay güzel projelere imza atabilir, daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Akademik öğrenimine devam edenler beklemediğiniz bir başarı yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile bağı olanlar sürpriz bir teklif ya da gelişmeyle karşılaşabilir.

Mart ayında sağlığınızla ilgili konular gündemde olacak. Kendinize dikkat etmelisiniz. Psikolojik olarak da çıkmazda hissedebilirsiniz. Sakince düşünürseniz her şey için bir çözüm bulacaksınızdır. Ani kararlar almayın. 5 Mart Merkür retrosu itibariyle maddi konularda dikkatli olmalısınız. Fazla açılmayın, beklemediğiniz bir borçla yüzleşebilirsiniz. Miras konusu varsa çok iyi inceleyin sizden bir şey saklanmadığından emin olun. 27 Mart’a kadar evlilik konularında güzel etkiler alıyorsunuz, belki bir tek taş gelebilir.

Nisan ayı ile birlikte kariyer konularıyla ilgili yeni ve uzun bir döneme giriyorsunuz. Hiç beklemediğiniz şekilde kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Bu etki uzun seneler sürse de kariyer konularında artık umutsuzluğa kapılmamalısınız. Bu ay çok fazla seyahat etmeniz gerekebilir. Gerek iş gerekse tatil sebebiyle seyahatlerde yorulabilirsiniz. Üniversite ve üstü derecelerde eğitim görüyorsanız, beklediğiniz güzel gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Bu ay ayrıca pozitif ve enerjik hissedeceksiniz. Düşünce yapınızı olumlu yöne geliştirdikçe, güzel gelişmelerin yaşandığını siz de göreceksiniz.

Mayıs ayının gelmesiyle kariyer konularınız yine gündemde olacak. İş değişikliği düşünüyorsanız eyleme geçme vakti şansınız açık. Başarılarınızın konuşulacağı bir ay sizleri bekliyor. 5 Mayıs yeniayı yeni iş teklifleri getirebilir. 19 Mayıs dolunayında ise evinize dikkat edin. Ufak tefek aksaklıklar olabilir. Aile ile ilgili de sorunlar olabilir. Agresif olmayın.

Haziran ayında vaktinizi sağlık merkezleri veya hastanelerde harcayabilirsiniz. Eğer ki bir sağlık sorununuz varsa bu ay ihmal etmeyin. Psikolojik olarak da durduk yere agresif olabilirsiniz. Kendi kendinize savaşabilirsiniz. Geçmişi artık unutmanız gerekli. Bu ay sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda gözler üstünüzde olabilir. Derneklerle ilgili konularda aktif rol alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz.

Temmuz ayında ruhsal olarak rahatlamak için yoga veya meditasyon gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Bilinçaltınızda o kadar konu birikmiş olacak ki, bazen bunalmış hissedebilirsiniz. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması sağlığınıza vurgu yapıyor olacak. Malesef bu sene çok fazla bu konu gündemde olacak. Hastanelerde vakit geçirebilirsiniz. Kendinize dikkat etmelisiniz. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla özellikle kuaför ve bakım işlerine bir müddet ara vermelisiniz. Retro beklemediğiniz şeyler çıkartabilir. Kendi içinize kapanabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız bu dönem hemen inanmayın birkaç farklı doktora daha gözükün. Teşhis yanlış olabilir. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulmasında ofis ortamında çok gergin olabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat edin. Bu tutulmalar olsa da, ayın son haftası sizin döneminiz başlıyor. 23 Temmuz’da Güneş Aslan’a geçiyor. Yani mumları üfleme vakti! Güneş’i de arkanıza alarak güçleneceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Ağustos ayı sizler için en enerjik ve pozitif aylardan birisi olacaktır. Hem aşk hayatınızda hem hayatınızın her alanında güzellikler yaşayabilirsiniz. Bu aya kadar kendinize dert ettiğiniz şeylerden kurtuluyorsunuz. Sadece 15 Ağustos dolunayında ilişkilerinizle ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gerçeği dinlemeden partnerinize karşı agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

Eylül ayı ile beraber maddi konularınız gündem olacak. Geliriniz veya maaşınızda artış olabilir. Beklemediğiniz bir prim hesabınıza yatabilir. Gayrimenkul alabilirsiniz. Sadece para değil, beklenmedik bir aşk da kapınızı çalabilir. Çocuk konularında da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle hesapta olmayan bir bebek haberiyle karşılaşabilirsiniz.

Ekim ayı yoğun ama verimli geçecek. Çalışanlar baya bir yorulabilir ama bu yorucu tempo onlara kendilerini gösterme fırsatı da verecek. Özellikle satış, pazarlama ve iletişim sektöründe çalışanlar varsa bir nebze daha iyi bir fırsatla karşılaşabilirler. Eğer ki yazma yeteneğiniz varsa, bu ay yazdıklarınızı mutlaka bir sosyal mecrada paylaşın. Dikkat çekebilirsiniz. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayı daha çok ailevi konuların ön planda olacağı bir ay olacaktır. Evinizle ilgili de değişiklikler yapabilirsiniz. Ayın başı ile beraber aşkta inanılmaz bir şansınız olacak bunu iyi değerlendirin. Sizinle ilgilenenler olursa hemen peşin hükümlü olmayın, bir fırsat verin. Hayatınızın her konusunda şansınız açık! Nerede şansa ihtiyacınız varsa sadece çok isteyin ve olumlu düşünün.

Aralık ayı ofis ortamında vakit geçireceğinizi gösteriyor. Bu çalışmalarınızın karşılığı çok güzel maddi dönüşlerle karşınıza gelecektir. Sağlığınızla ilgili de özen göstermeniz gerekli. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter hem çalışma ortamınızda hem sağlığınız da uzun süreli bir etki yaratacaktır. Hastalar şifa bulabilir, işinden mutsuz olanlar 2020’de çok güzel fırsatlar yakalayabilir. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Sadece 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu konularda biraz gerginlik yaratacak olsa da 2020’de Jüpiter bu konularda destek sağlayacak.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s