Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayı başladığında aşk hayatınızın gündemde olacak. Aşk hayatınızla ilgili bazı konuları artık sonuca bağlayabilirsiniz. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması özellikle aşk hayatınızda gerçeklerle yüzleştirecek olaylara sebep olabilir. Gerçekleri kabul edip yola da devam edebilirsiniz veya tamam bu kadarmış deyip her şeyi bitirebilirsiniz. Çocuk konuları da bu tutulmada ön plana çıkabilir. Bu ay ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Yalnızsanız çevrenizdeki insanların bakışları üzerinizde olabilir. Kardeş veya akrabalarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmanızı gerektirebilir. Mevcut bir rahatsızlığınız varsa şiddetlenebilir. Hastanelerde vakit harcayabilirsiniz. Psikolojik olarak da durduk yere gerginleşebilirsiniz. Geçmişle ilgili olaylar tekrardan karşınıza gelebilir. Bilinçaltınızda birikmiş şeyleri bu tutulmada temizlemeniz gerekli.

Şubat ayında ofis ortamında başarılarınızın konuşulacağı gelişmeler olabilir. Belki çok fazla çalışmanız gerekecek, ama çabanızın hepsi ileride size kat kat geri dönecek. Biraz sabretmelisiniz. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız bu ay daha iyi olacak. Aile ve ev konuları da hala gündeminizde olacak. Ev değişikliği düşünenler varsa bu ay eyleme geçebilir. Maddi yönden kendinizi güvene hissetmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Ayın ilk haftasından sonra aşk hayatınız hareketleniyor.

Mart ayında ilişkiler ve evlilik konuları ön planda olacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar işi ciddiyete taşıyabilirler. Yalnız 5 Mart Merkür retrosu başlangıcıyla özellikle bu konularda biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizle ilgili bazı dedikodular kulağınıza çalınabilir. Retrodayken hemen inanmayın. Eski ilişkinizle alakalı da gelişmeler olabilir. Geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. Bu ay enerjinizin çoğunu seyahatlere ayırabilirsiniz. Biraz işten uzaklaşmak ruhsal olarak size iyi gelecektir.

Nisan ayı yine ilişkilerinizin gündemde olacağı bir dönem olacak. Hatta bu sefer baya güzel evlilik teklifleri bile olabilir! Tek taşlara hazır olun. Ayrıca ortak iş açmış Başak burçları varsa yeni projelere imza atabilirsiniz. Bu projeyle beraber geliriniz artabilir. Borçlarınız konusunda artık derin bir nefes alacaksınız. Sadece 19 Nisan dolunayında değerli eşyalarınıza ve paranıza dikkat edin.

Mayıs ayında pozitif başlıyorsunuz. Yüzünüz gülmeye başlıyor, olumlu haberler alabilirsiniz. Yine bu ay seyahat planları yapabilirsiniz. Yeni yerler keşfedebilirsiniz. İlişkinizle ilgili hala duygusalsınız biraz mantığı devreye sokmak gerekebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Özellikle akademik bir eğitim olabilir. Başvuru ya da sınava girmek için şansınız açık. Maddi konularda 3. Kişilerden destek görebilirsiniz. Miras konusu varsa lehinize sonuçlanabilir.

Haziran ayında kariyer konularınız ön plana çıkabilir. İş değiştirmek istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Mevcut işinizde güze başarılara imza atabilirsiniz. Başka firmalardan iş teklifleri alabilirsiniz. Yine bu ay seyahatler de gündeminizde olacak. Astroloji veya felsefe gibi konulara ilginiz artabilir. 17 Haziran dolunayında aile ve ev konularınızla ilgili stresli durumlar yaşayabilirsiniz.

Temmuz ayına hem sosyal ortamlar da hem de kariyer ile ilgili konularda kendinizi göstererek başlıyorsunuz. Derneklerle ilgili projelerde yer alabilirsiniz. Dostlarınızla planlar yapabilirsiniz. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Özellikle samimi olmadığınız kişilere kendinizle ilgili şeyler anlatmayın. Sosyal medyada da paylaştıklarınıza dikkat edin. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Size konulan teşhise hemen inanmayın birkaç doktora daha gözükün. Psikolojik olarak çıkmazda hissedebilirsiniz. Eski sevgiliden haberler alabilirsiniz. Her arkadaşınıza güvenmeyin. Dostlarla aranız açılabilir. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması aşk ve çocuk konularında gergin zamanlar yaşamanıza sebep olabilir. Bu tarih yakınlarında özellikle partnerinize karşı ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.

Ağustos ayında hem ruhsal hem fiziki olarak sağlığınız düzeliyor. Rahatlamak için yoga veya meditasyon gibi çalışmalara başlayabilirsiniz. Geçmişteki birinden haber alabilirsiniz. 23 Ağustos itibariyle Güneş Başak burcuna geçiyor. Yani sizler için mum üfleme vakti başlıyor. Bu tarih itibariyle kendinizi dah güçlü hissedeceksiniz. Enerjiniz ve kendinize güveniniz artacak. Çekicisiniz size bakan dönüp bir daha bakabilir. Yalnızlar gözünü dört açsın.

Eylül ayında çok aktifsiniz. Tüm enerjinizi kendinize harcıyorsunuz. Biraz insanları memnun etmek yerine kendinize odaklanma vakti! Bir hobi ya da kuaföre gidip bir değişiklik yapmak bile size çok iyi gelecek. Bu ay da şansınız açık. Beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı gelirinizle ilgili artış olabilir.

Ekim ayı maddi olarak daha da güçleneceğiniz bir ay olacak. Yeni bir gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Kardeş ve akrabalarla ilgili haberler alabilirsiniz. Satış, pazarlama ve iletişim sektöründe çalışıyorsanız yeni teklifler alabilirsiniz. Bu ay entelektüel tarafınızda oldukça baskın olacak. Vaktinizin çoğunu kitaplara ayırabilirsiniz. Yazma yeteneğiniz varsa bu ay yayınladıklarınız ilgi çekebilir. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayında çok sosyalsiniz. İnsanlar sürekli iletişimde olacağınız bir ay sizi bekliyor. Edindiğiniz yeni çevreler özellikle iş konusunda ileride size yardımcı olabilir. Bu ay uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir elektronik aleti alabilirsiniz. Yalnız Ekim sonu başlayan Merkür retrosu boyunca yeni bir elektronik alet almak, yerine elinizdekilere de dikkat etseniz iyi olur. Her şeyi yedekleyin. Yeni bir alet almak için 20 Kasım sonrasını tercih etmelisiniz.

Aralık ayına aşkla başlıyorsunuz. Hem yeni bir aşkın hem de bir bebek haberiyle gündeminiz değişebilir. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter aşk ve çocuk konularında şansınızı uzun süreli olarak arttırmaya geliyor. Hayatınızda şansınızın açılacağı bir evreye giriyorsunuz. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Satürn yer yer zorlukları çıkartsa da Jüpiter sizi destekleyecek. Sadece 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu aşk ve çocuk konularında biraz stresli anlar yaratsa da 2020 ile beraber güzellikler sizi bekliyor olacak.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s