Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayı ailevi konulara zaman ayıracağınız bir zaman olabilir. Ayrıca maddi durumunuzla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki bir problemi çözmek için arabuluculuk yapabilirsiniz. Ailenizden birinin sağlık problemi için de destek olmanız gerekebilir. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması esnasında özellikle aileyle ilgili konular daha fazla hayatınızda ön plana çıkabilir. Sakin olup doğru kararı almanız gerekebilir. Tutulma yakınlarında evinizin içinde de ufak tamirat gerektiren işler olabilir. Bu ay kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili konularda haberler alabilirsiniz. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması ile dostlarınız arasında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Herkes kendiniz gibi olmayabilir, çok özel konularınızı herkesle paylaşmayın.

Şubat ayı demek aşk demek sizler için. Aşk hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğuyla ilgili beklentileri olanlar da güzel haberler alabilir. Şansınızın açık olduğu bir ay, dilediğiniz her şeyi eyleme geçirin. Ayrıca iletişim trafiğinizinde çok olacağı bir dönemdesiniz. Bir zamanda birçok yerde ya da toplantıda olmanız gerekebilir. Evliliğinizde ya da ilişkinizde zaman zaman agresif olabilirsiniz. Özellikle 13 Şubat tarihi beklenmedik şeyler duyabilir ya da görebilirsiniz. Peşin hükümlü olmadan önce dinleyin. 3.şahısları dinlemek yerine partnerinize bir söz hakkı verin.

Mart ayında ev ve ailenizle ilgili konular gündemde olabilir. Ofiste fazla mesai yapabileceğiniz bir dönem olacak. Sağlığınızla ilgili konularda da vakit harcayabilirsiniz. 5 Mart Merkür retrosu başlangıcıyla özellikle sağlığa ekstra dikkat etmelisiniz. Mevcut bir hastalığınız yok ve yeni bir teşhis konulursa mutlaka başka bir doktora daha görünün. Ayrıca iş ortamında da bu retro itibariyle çok gergin olabilirsiniz. Yine retro döneminde ruhsal olarak biraz düşük enerjide olabilirsiniz. Ayrıca bu ay borçlarınızla ilgili konularda yapılandırmaya gidebilirsiniz.

Nisan ayının ilk günleri aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Bu ay seyahatleriniz sıklaşabilir. Belki bir anda ufak bir kaçamak yapmak isteyebilirsiniz. Akademik hayatına devam edenler varsa biraz daha çaba sarf ettiklerinde bu ay hiç beklemedikleri bir başarıyla karşılaşabilirler. Evlilik ve ilişki konularında da varsa sorunlarınız bu ay her şeyi çözüme ulaştırabilirsiniz. Eğer ki sevgiliniz varsa bu ay evlilik tekliflerine hazır olun! İş dünyasında başarılarınız konuşulabilir, yeni teklifler önünüze gelebilir.

Mayıs ayında da ilişkilerde şansınız artıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar için hala evlenme teklifleri şansı kaçmadı merak etmeyin. Evliliğinizde de sorun varsa çok güzel bir evreye girebilirsiniz. Sorunları halletmiş daha güçlü bir bağ ile eşinize bağlanabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir ay olabilir. Kendinizi fazla yormayın.

Haziran ayında maddi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle yeni bir iş teklifiyle var olan geliriniz daha da artabilir. Borçlarınızı kapatmak için yeterli para bu ay elinize geçebilir. 17 Haziran dolunayında elektronik aletlerinize dikkat edin. Kardeş ve akrabalarla gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Temmuz ayında enerjinizin çoğunu seyahatlere ayırabilirsiniz. Astroloji ve felsefe gibi konulara daha fazla ilginiz artabilir. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması kariyer konularınızda gerginliklere sebep olabilir. Yaşanan stresli anlarda öfkenize hakim olmalı, hemen tepki vermemelisiniz. Kaldı ki sabrederseniz kariyerle ilgili çok daha iyi yerlere geleceğinizin sinyallerini alabilirsiniz. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla dostlarınızla aranız açılabilir. Sebebi ise sizden sakladıkları ya da sizin hakkınızda başkalarına laf taşımaları olabilir. Kısacası bu retro döneminde herkese güvenmeyin. Bu kariyer konusunda da geçerlidir. Sosyal ortamlarda paylaştıklarınız yanlış anlaşılabilir. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması aile ve evinizle ilgili problemler yaratabilir. Aile arasında gerginlikler yaşanabilir. Evden çıkarken her şeyi kapattığınızdan emin olun.

Ağustos ayında sizi bulmak zor, yerinizde duramayabilirsiniz. Çok sosyalsiniz sürekli planlar yapıp, gezilere çıkabilirsiniz. Yalnızsanız arkadaşlarınızın vasıtasıyla tanıdığınız biriyle gönül ilişkisine başlayabilirsiniz. Derneklerde sorumluluk alabilirsiniz. Bu ay her şeyden öte şansınız açık, eyleme geçmekten korkmayın. Eğer bir yeteneğiniz varsa sosyal medyada mutlaka paylaşın, birilerinin ilgisini çekebilirsiniz.

Eylül ayında duygusal hayatınızda karışık durumlar yaşayabilirsiniz. Bazen geçmişe takılıp elinizde var olanları unutabilirsiniz.  Bu ay kısacası bilinçaltınızı temizle zamanı. Geçmiş geçmişte kalmıştır yoksa ilerleyemezsiniz. Bunu neden söylüyorum çünkü geçmişte birinden bu ay bir haber alabilirsiniz. Karar tabii ki size kalmış. Sağlığınızı da ihmal etmeyin. 23 Eylül Güneş Terazi’ye geçiyor. Yani sizler için mumları üfleme vakti. Kısacası bu tarih itibariyle sizin döneminiz başlıyor. Gittikçe güçleniyorsunuz.

Ekim ayına çok güzel bir enerjiyle devam ediyorsunuz. Kendinize bakıyorsunuz. Saç stilinizde değişiklikler yapabilirsiniz. İnsanların gözünü kamaştıracaksınız yalnızla gözünü dört açsın. Ayın ikinci yarısı maddi konularla ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Yeni bir gelir kaynağı elde edebilir veya bir prim alabilirsiniz. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayının başıyla beraber Merkür retrosu süresince değerli eşyalarınıza dikkat edin. Hem cüzdanınız hem maddi değeri olan mücevher ya da elektronik aletleriniz risk alıntında olabilir. Dalgınlıkla bir yerde de unutabilirsiniz. Maddi konularda açılmamanız gerekli, özellikle yatırım yapacaksanız retronun bitmesini bekleyin.

Aralık ayı yılın son ayı ama sizin en yoğun ayınız olacak. Artık insanlarla konuşmaktan iş halletmekten yorulabilirsiniz. Özellikle satış, pazarlama ve iletişim sektöründeyseniz bu girişken tavrınız başka firmaların ilgisini çekebilir. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter ev ve aile konularınızla ilgili uzun süreli bir bereket getirecek. Aileye yeni bir birey katılabilir veya yeni bir eve taşınabilirsiniz. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Fakat 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu konulara vurgu yapacağından, esas etkisi 2020 başlangıcıyla sizinle olacaktır.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s