Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına başladığınızda yoğun bir dönem sizleri bekliyor. İletişim kurmaktan yorulacağınız, bir günde 10 farklı yerde olmanız gerekebilir. Çalışanlar özellikle daha dikkatli olsunlar, yorgunluktan enerjiniz düşebilir. Kendinize güveninizin arttığı bir ay, insanların ilgisiniz çekebilirsiniz. Dönüp bir daha bakabilirler. Güzelliğinize de önem vereceğiniz bir aydasınız. Saçınızda ya da stilinizde değişiklikler yapabilirsiniz. 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması yakınlarında elektronik aletlerinize dikkat edin. Kardeşiniz, kuzeniniz veya akrabalarınızla ilgili konularda gergin anlar yaşayabilirsiniz. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması ile kariyer konularınızda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Vereceğiniz tepkilere dikkat edin, iş hayatınızda gergin günler geçirebilirsiniz.

Şubat ayında maddi konularınız gündemde olacak. Beklediğinizden daha fazla para elinize geçebilir. Yeni yatırımlar için uygun, çekinmeden yapabilirsiniz. Bu ay aile ve ev yaşantınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yeni bir ev bakabilir ya da evinizin içinde ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir ay, ani bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Kendinizi yormamaya dikkat edin.

Mart ayı yine yoğun başlayacak. Toplantılar, görüşmeler derken günün nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsiniz. Ayın ilk birkaç günü aşkta şansınız çok ama hemen bunun arkasından eklemem gereken bir şey var. 5 Mart’ta Merkür retrosu başlıyor. Aşk ve çocuk konularında retro boyunca ufak aksilikler yaşayabilirsiniz. Özellikle eski sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa ve bir problem yaşıyorsanız retro bitine kadar üstüne gitmeyin. Aileye güzel bir haber gelebilir. ilişkileriniz ve evliliğinizle alakalı harekete geçme vakti. Özellikle bir sorun varsa, üstünü kapamak yerine partnerinizi karşınıza alıp konuşmalısınız. Böylelikle her şey çözüme kavuşabilir. Ama agresif olmamaya dikkat edin, çünkü böyle bir psikolojiye de hakim olacaksınız

Nisan demek aşk demek! Akrep burçları aşk hayatınız hareketleniyor. İçiniz kıpır kıpır olabilir. Şansınız çok açık, hangi konuda şansa ihtiyacım var diyorsanız bu ay harekete geçin. Uzun zamandır çocuk yapmayı düşünenler bu ay tam zamanı ertelemeyin. Ofis ortamında da başarılarınızın konuşulacağı bir döneme giriyorsunuz. Belki fazla mesai yapmanız gerekecek ama emek verdiğiniz her şeyin karşılığını alacaksınız. Sağlığınız güçleniyor, psikolojik olarak da daha toparlanıyorsunuz.

Mayıs ayına başladığınızda iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelere hazırlıklı olun. Beklediğiniz fırsatlar çıkabilir. Yine bu ay ilişki ve evlilik hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hatta evlilik teklifleri bile olabilir benden söylemesi. Yalnızlar da yeni bir ilişkiye yelken açabilir. Bazılarınız borçlarını yapılandırabilir veya kredi başvurusu yapabilir.

Haziran ayı hala ilişkilerinizle ilgili güzel bir dönem. Evlilik teklifleri kaçtı sanmayın. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bu seyahatler iş içinde gitmeniz gereken yerler olabilir. Unuttuğunuz bir borç ya da kart ödemesi ile ilgili karşınıza bir borç çıkabilir. Astroloji gibi konulara merak salabilirsiniz.

Temmuz ayının başında kariyer konularınızla ilgili yeni haberler ya da teklifler alabilirsiniz. 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulmasında seyahatlerinize çok dikkat etmelisiniz. Bavul, pasaport ve değerli eşyalarınıza dikkat edin. Rötarlar olabilir, araç kullanırken de dikkatli olun.  8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla iş hayatınızda agresif olabilirsiniz. Bazı konularda yöneticinizle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Hemen tepki vermeyin, kariyerde aslında güzel geçireceğinizi bir dönemde olacaksınız. Bunu retroyla tersine çevirmeyin. Seyahatlerde de dikkatli olun. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması ile elektronik aletlerinize dikkat edin. Kardeş veya akrabalarınızla gergin durumlar oluşabilir.

Ağustos ayı eğer geçen ay retroda ani çıkışlar yapmadıysanız, kariyeriniz için parlayacağınız bir dönem olacak. Özellikle iş başvurusu yapmak ya da mülakata gitmek için daha güzel bir zaman olamaz. Ayın ikinci yarısı daha enerjik ve sosyalsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Derneklere yardım yapabilir ya da aktif rol üstlenebilirsiniz. Şansınız da bu ay açık.

Eylül ayında yine enerjiniz bitmiyor. Sürekli dışarda aktivitelerde ya da davetlerde olabilirsiniz. Hiç olmadı arkadaşınız bir kahveye çağırır yine evde oturamazsınız. Ayın ikinci yarısı özellikle geçmişteki duygusal ilişkinizle ilgili bir haber alabilirsiniz. Zihinsel olarak yorgunsunuz beyninizi boşaltmanız gerekebilir. Yoga ya da meditasyon gibi aktivitelere başlayabilirsiniz.

Ekim ayında sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Rahatsızlığınız için her şeyi yapıyorsanız güçlenecektir fakat boş veriyorsanız başınıza iş açabilir. Seçim size kalmış. Duygusal olarak da rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. İnsanlardan uzaklaşayım derken tamamen hayattan kopup yalnızlaşmayın. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Mumları üfleme vakti, sizin döneminiz başlıyor. Bu tarih itibariyle güçlenip eski enerjinize kavuşuyorsunuz. 31 Ekim’de burcunuzda Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayına retroyla başlıyorsunuz. Aslında bu ay çok güzel sizler için, retronun ara sıra çıkardığı aksiliklere takılmayın. Hem çekicisiniz hem de aşkta da şansınız açık. Bu sefer sizler için “Kasım’da aşk başka olabilir.” Tabii ki retroyla aynı zamanda uğraşmanız gerektiğini unutmayın. Stilinizde ve saçınızda da değişiklikler yapabilirsiniz. Bunun için 21 Kasım sonrasını öneririm.

Aralık ayında geliriniz artıyor. Maddi problemleriniz varsa çözüme kavuşuyor. Bu ay daha çok gelir ve giderlerinize odaklanacaksınız. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter insan ilişkilerinizi geliştirmeye geliyor. Yani bu ne demek; edindiğiniz yeni çevreler özellikle iş hayatınızda size fayda sağlayabilir. Eğer eğitimle alakalıysanız mutlaka başlayın şansınız açık. Kardeşinizle ilgili bir problem varsa bu konuda netliğe kavuşabilir. Satış, pazarlama ve iletişim sektöründe kariyer hedefleri olanlar varsa 2020 sizin seneniz olabilir. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Fakat 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu konularda kısa bir süre yavaşlama yaratabilir. Etkisi geçtikten sonra 2020 sizi bekler.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s