Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayında maddi konular gündeminizde olacak. Beklediğinizden daha fazla gelirinizde artışlar olabilir. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız için biraz yalnız kalıp dinlenmek iyi gelecektir. Enerjinizi ailevi konulara harcayabilirsiniz. Evinizle alakalı da değişiklikler planlayabilirsiniz. Sadece 6 Ocak Oğlak’taki parçalı Güneş tutulması yakınlarında değerli eşyalarınıza ve cüzdanınıza dikkat edin. Para transferleri yaparken de her şeyi kontrol edin. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması ile beraber seyahat konularınızda aksilikler yaşayabilirsiniz. Rötarlar canınızı sıkabilir. İyimserliğinizi kaybettiğiniz bir zaman dilimi gibi gelebilir. Geçicidir bu süre, karamsarlığa gerek yok.

Şubat ayına çok güzel bir enerjiyle başlıyorsunuz. Yalnızlar özellikle dikkat etsin siz onu bulmadan aşk sizi bulabilir. Bu ay sizler için yoğun geçebilir. Çalışanlar bir toplantıdan diğer toplantıya koşturabilir. Bu iletişim trafiği sizi kariyerinizde destekleyecektir. Kardeş ve akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Entelektüel yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yazma yeteneği olanlar bu ay sosyal medyada keşfedilebilirler.

Mart ayına maddiyatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Çok yoğun çalışmamaya dikkat edin, bu ay sağlığınız alarm verebilir. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 5 Mart’ta Merkür retrosu başlıyor. Sizden bir şeyler saklandığını düşünebilirsiniz. Aile bireyleriyle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Sakin olmakta fayda var. Evinizin içinde de ufak tamirat gerektiren şeyler olabilir. Her şeyi kapatarak çıktığınızdan emin olun. Dalgın olacağınız bir süreç olacak.

Nisan ayına aşk hayatınızda hareketlenmelerle başlıyorsunuz. Yalnızlar gözünü dört açsın. Çocuğunuzla ilgili de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınız çok açık, her konuda harekete geçebilirsiniz. Ailenizle alakalı güzel bir haber alabilirsiniz. Belki de aileye yeni biri katılacaktır. Evlilik ve ilişki konularınızda ise çözümlenemeyen sorunlarınızı artık çözme vakti. Konu her ne ise sinirlenmeden sakince konuştuğunuzda her şeyin düzeldiğini fark edeceksiniz.

Mayıs ayı daha da fazla aşkla geliyor. İnsanların gözü üzerinizde olacak, çekicisiniz beklemediğiniz kişilerden ilgi görebilirsiniz. Psikolojiniz de düzeliyor, eski Yay geri dönüyor. Mutlu hissettikçe güzel şeyleri çektiğinizi siz de fark edeceksiniz. 19 Mayıs dolunayında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Kronik rahatsızlıkları olanlar tedavilerini aksatmasınlar.

Haziran yine yoğun iş temposuna maruz kalabileceğiniz bir zaman dilimi olacak. Başarılarınızın ofiste konuşulacağı bir ay sizi bekliyor. Sağlık problemleri yaşayanlar için iyileşme dönemi başlıyor. Bir diğer konu ise evlilik ve ilişkiler. Sevgililiğe devam edenler bu ay evlenme tekliflerine hazır olun. Ciddi bir adım atabilirsiniz. Ortak iş açmış Yay’lar ise çok güzel getirisi olan projelere imza atabilirler.

Temmuz ayında evlilik konuları hala geçerlidir geç kalmadınız. Yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Yöneticiniz Jüpiter retroda olacağı için riskli işlere girişmeyin. Çünkü 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulması maddi konularda sizi zorlayacak. Özellikle borçlarınızla ilgili konular canınızı sıkabilir. 3. şahıslar adına kesinlikle bir maddi konuya imza atmayın. İnsanlar iyi niyetinizi kullanabilir. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla seyahatlerinizde dikkatli olun. Her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun. Rötarlar cam sıkabilir. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde değerli eşyalarınızı gözünüzüz önünden ayırmayın. Ruhsal olarak da biraz canınız sıkkın olabilir, rahatlamak için astroloji veya felsefe gibi evreni anlamaya yönelik konulara ilgi duyabilirsiniz. Kimseye borç vermeyin ya da borçlanmayın. Eski bir borç karşınıza çıkabilir. 17 Temmuz Oğlak’taki parçalı Ay tutulması esnasında kesinlikle cüzdanınıza, çantanıza ve cep telefonlarınıza dikkat edin. Maddi bir kayıp yaşatacak durumlardan sakının. Örneğin ismini duymadığınız firmalardan kartla alışveriş yapmayın. Kartınız kopyalanabilir ya da dolandırılabilirsiniz.

Ağustos ayında seyahatlere vakit ayırabilirsiniz. Çok pozitif bir ay sizi bekliyor. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili bir beklentiniz varsa olumlu sonuçlanabilir. Ayın son haftası kariyerinizle ilgili yeni bir teklif alabilirsiniz. Yine son hafta sağlığımıza dikkat edelim beklenmedik bir rahatsızlık çıkabilir.

Eylül ayı demek kariyer demek! Bu ay çok güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hem çalıştığınız yerdeki yöneticinizden takdir görebilir hem de başka yerlerden maddi getirisi daha iyi olan teklifler alabilirsiniz. Ama ne işi yapıyorsanız yapın bu ay zirve sizin olacak.  Ayın ikinci yarısı şansınız artıyor. Dostlarla planlar yapabilirsiniz. Çok sosyal olacağınız bir dönemde olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda insanların ilgisini çekeceksiniz. Yalnızsanız arkadaşlarınızın vasıtasıyla biriyle tanıştırılabilirsiniz.

Ekim ayında yine sosyal ve enerjiksiniz. Yerinizde duramayabilirsiniz. Yakınlarınızın yardımına koşabilirsiniz. Şansınız açık bu ay iyi değerlendirin. Sağlık ve psikoloji yine ön plana çıkabilir. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. Ayın ikinci yarısından sonra eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Yalnız 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor. En çok eski sevgiliye inanmaması gereken burç sizsiniz. Önce biraz bekleyin.

Kasım ayına Merkür retrosuyla başlıyoruz. Sizler yine en çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hastanelerde olabilirsiniz, bir yakınınız için de orada bulunmanız gerekebilir. Geçmiş aklınıza gelebilir, eskiden yaşadığınız olayları hatırlayıp durduk yere enerjinizi düşürebilirsiniz. Hiç gerek yok çünkü 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Sizin döneminiz başlıyor! Mumları üfleme vakti, dileğinizi iyi düşünün!

Aralık ayında yine eski pozitif ve mutlu haliniz geri geliyor. Kendinize güveniniz artıyor. Saç ve stil değişikliği için ideal bir zamandasınız. Zaten mutluluğunuz yüzünüze yansıyacak. 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter sizin burcunuzu terk ediyor. Bu sefer de size uzun süreliğine para konularında şans vermeye geliyor. Zengin olacağınız bir 2020 sizi bekliyor. Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Yalnız 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması bu para konusunda dikkatli olmanızı ikaz ediyor. Bu tutulma geçtikten sonra maddi olarak risk almanız daha iyi olacaktır.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s