Merhabalar,

Öncelikle 2019 yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yıllık yorumları her burcu etkileyebilecek görünümler üzerine yazdım. Büyük gezegenlerin (Jüpiter, Satürn ve diğerleri) etkileri aylar sürdüğü için, biliyorsunuz onları tarihleri geldiğinde ayrı olarak değerlendiriyorum. Aralık ayında küçük bir kopya verdim Jüpiter’den 🙂 Ayrıca en detaylı bilgiler her zaman haftalık burç videolarının içinde olmaktadır. Kısacası “bana bu ay aşk yok” ya da “iş yokmuş” gibi düşünmeyin, haftalık videoda hangi konularda etki alıyorsanız öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki öngörüler o ay öne çıkan genel yorumlardır.

2019’da herkese bol şans diliyorum. ❤

Ocak ayına güzel bir enerjiyle başlıyorsunuz. Güneş sizin burcunuzda size güç vermeye devam ediyor. Sosyalsiniz enerjiniz yerinde dostlarla planlar yapabilirsiniz. Yardım kuruluşlarında ya da derneklerde aktif rol alabilirsiniz. 6 Ocak burcunuzdaki parçalı Güneş tutulması kendinizle ilgili bir değişim sürecine girebileceğinizi gösteriyor. Belki eskileri bırakmanız zor olabilir. Kendinizle ilgili bir değişiklik yapmak için biraz bekleyin. 21 Ocak Aslan’daki Ay tutulması borçlarınıza vurgu yapacak. Unuttuğunuz ya da beklemediğiniz bir borç karşınıza çıkabilir. Bu ay gelirinizden fazla harcama yapmamaya dikkat edin. Ameliyat konuları da gündeme gelebilir.

Şubat ayına sağlık konularıyla başlıyorsunuz. Eğer bir probleminiz varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak da mutlusunuz daha pozitif bakıyorsunuz hayata. Geçmişteki ilişkinizle alakalı haberler alabilirsiniz. Maddi durumunuzun güçleneceği bir aydasınız. Beklediğinizden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Ailevi konularda agresif olmamaya dikkat edin.

Mart ayı iletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir dönem. Özellikle çalışıyorsanız yüksek tempoda çalışmaktan yorgun düşebilirsiniz. Toplantılar, projeler derken kendinizi ihmal etmemeye dikkat edin. Maddi olarak yine şanslı bir dönemdesiniz. 5 Mart’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle en çok sizler elektronik aletlerinize dikkat edin. Mutlaka verileri yedekleyin. Ayrıca insanlarla iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Söyledikleriniz yanlış algılanabilir, kelimelerinize özen gösterin.

Nisan ayında ailenize ve evinize odaklanabilirsiniz. Ailenizle planlar yapabilir veya onların sağlık durumlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yeni ev bakmak için de harekete geçebilirsiniz. Tüm enerjinizi ofis ortamında harcayabilirsiniz. Bu ay hem psikolojik hem fiziksel sağlığınızı ihmal etmeyin. Çalışırken küçük molalar verin. Kardeş veya akrabalarınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. 23 Nisan tarihini not alın. Hiç beklemediğiniz bir anda şans kapınızı çalabilir. Sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Mayıs ayında şansınız çok açılıyor. Özellikle aşkta şansınız çok açılacak. Ayrıca çocuk konularında da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir bebek haberi ya da çocuğunuzla ilgili güzel bir haber olabilir. Aile konularında da durumlar düzeliyor. Yeni bir birey katılabilir. Yöneticiniz Satürn retro olsa bile, bu şans her zaman gelmez. Mayıs ayını iyi değerlendirin.

Haziran ayı çalışma hayatınızda güçleneceğiniz bir ay olacak. Özellikle başarılarınız herkesin dilinde dolaşabilir. Aynı zamanda sağlık problemlerinizle ilgili de düzelmeler yaşayabilirsiniz. İlişki ve evlilik hayatınızda bazı anlarda agresif olabilirsiniz. Hemen tepki vermeyin, Oğlak sabrını devreye sokun ve sakince halledin. Yalnızlar gözünün dört açsın, bu ay yeni bir aşka yelken açabilirler. Maddi olarak da şansınız açık.

Temmuz ayına iş hayatınızla ilgili güzel gelişmelerle başlayabilirsiniz. Yalnız 2 Temmuz Yengeç’teki Güneş tutulmasında özellikle ilişkilerinizle ve evliliğinizle ilgili konularda ani kararlar vermeyin. Bu tutulma sırasında bu konularda hayli gergin olabilirsiniz. Gerginliğiniz geçtikten sonra partnerinizle sakince konuşun. 8 Temmuz Merkür retrosunun başlamasıyla öncelikle maddi konularınıza çok dikkat etmelisiniz. Bankacılık işlemlerini mümkünse bankaya giderek halledin. İnternet ortamında işlemlerinizi yapmaktan kaçının. Buna internet alışverişleri de dahil. Ayrıca retro devam ederken ilişkinizle ilgili bilmediğiniz şeyler de ortaya çıkabilir. Duyduklarınıza hemen inanmayın, asılsız olabilir. 17 Temmuz sizin burcunuzda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulmasında kesinlikle riskli işlerden uzak durun. Konu her ne olursa olsun istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Sinirlerinizde gergin olacaktır. Biraz iş ve aile arasında denge kurmayı deneyin. Çok fazla hırs yaparsanız sevdiklerinizden sitemler duyabilirsiniz.

Ağustos ayında maddi durumunuzda düzelmeler olabilir. Özellikle uzun zamandır uğraştığınız borçlarınızı bu ay sıfırlayabilirsiniz. Eğer sağlık sorununuz varsa bu ay ameliyat kararı alınabilir. Mirasla ilgili beklentisi olanlar güzel haberler gelebilir. Ayın son haftası ile beraber seyahatleriniz gündemde olabilir. En güzeli ise, bu zaman dilimiyle birlikte pozitif bir evreye giriyorsunuz. Hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Eylül ayında da seyahatleriniz gündemde olabilir. Bu sefer iş için de gitmeniz gerekebilir. Evreni anlamaya yönelik konulara ilgi gösterebilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara merak salabilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili beklentisi olanlar varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Adeta kariyerinizde zirvede hissedeceğiniz bir zaman dilimi olacak.

Ekim ayında kariyer konularınızda hala güçlenmeye devam ederken, artık biraz da sosyal hayata zaman ayıracaksınız. Dostlarınızla vakit geçirebilir, planlar yapabilirsiniz. Yalnızsanız arkadaşlarınızın vasıtasıyla birileriyle tanışabilirsiniz. Ayın son günlerinde sağlığınızla ilgi güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarına merak salabilirsiniz. 31 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor.

Kasım ayında retro etkisinden dolayı özel konularınızı herkese anlatmamanızı tavsiye ederim. Söylediğiniz şeyler istemediğiniz kişilerin kulağına gidebilir. Sosyal medyadaki paylaşımlarınıza da dikkat edin. Bunlar hariç bu ay kendinizi sosyal yardım çalışmalarına adayabilirsiniz. Geçmişteki ilişkinizle alakalı bir haber alabilirsiniz.

Aralık ayında enerjiniz çok güzel, kendinize bakıyorsunuz. Saç ve stilinizi değiştirebilirsiniz. Adeta girdiğiniz ortamlarda ışık saçacaksınız. Özellikle yalnızlar bu ay yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Psikolojik olarak da güçleniyorsunuz. Geçmişi artık geçmişte bırakıp yolunuza devam ediyorsunuz. Ve en çok beklenen an, bu ay geliyor. Oğlak’lar için artık şans vakti! 2 Aralık tarihi itibariyle Jüpiter sizin burcunuza giriş yapıyor. Şans ve bereket gezegeni tam da Oğlak’ların ihtiyacı olduğu anda geliyor. Çok uzun süre kalacak Jüpiter, o unuttuğunuz “şansı” size getiriyor. Satürn hala sizde seyahatini sürdürse de Jüpiter çok büyük bir avantajdır. Yüzünüz artık gülecek buna emin olun! Bu etki 19 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. 22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Mumları üfleme vakti, sizin döneminiz başlıyor. Yalnız 26 Aralık Oğlak’taki halkalı Güneş tutulması hemen sevinme der gibi biraz daha beklemenizi ikaz edecek şeyler getirebilir. Ama 2020 inanın çok farklı olacak.

2020’ de görüşmek üzere!

Sevgiler,

Astromeri

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s