Öncelikle rahatsızlığımdan ötürü video çekemediğim için kusura bakmayın. Sahalara ne zaman geri dönerim bilmiyorum, geçen sene 14 gün engel olmuştu bana, bu sene kendisi neyi uygun görecek bilmiyorum 🙂 Genelde o karar veriyor ne kadar süreceğine, ben sadece geçmesini bekliyorum. İyi tarafından bakarsak, bütün gün oturuyorum, oturdukça da yazıyorum. Yani size bir sürü yazı yükleyeceğim bu hafta 🙂

Haftanın gündemi bildiğiniz üzere “Merkür Retrosu” 🙂 22 Mart’ta durağanlaşmaya başlayacak olan bu minik arkadaş, 24 Mart itibariyle resmi olarak geri hareketine geçecek. 16 Nisan’a kadar sürecek bu hareket bizleri nasıl etkileyecek diye sorarsanız aşağıdaki linke tıklamanız yeterli 🙂 Bu olaya ayrı bir video çektiğim için, haftalık burçlarda tekrardan değinmeyeceğim. Siz o videoyu mutlaka izleyin. 😉

 22 MART-16 NİSAN MERKÜR GERİLEMESİ VİDEOSU

Haftaya tam başlayacak iken, Pazar günü (18 Mart) Mars da burç değiştirmiş olacak. Onun için de ayrı bir yazı yazacağım. Eeee Meri geriye ne kaldı?? Merak etme hadi gel daha bir sürü şey var! Buyrun efendim okuyunuz. 🙂

Yükselen burcumuzu okumayı unutmuyoruz 😉

Koç: Haftaya, kendinize odaklanarak başlıyorsunuz. Stilinizde, saçınızda veya genel olarak hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Haftanın ortasında para konularına vakit ayıracaksınız. Enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz. Veee güzel haber!! 20 Mart Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor!! Artık mumları üfleme vakti sizlerin! Uzun zamandır enerjiniz düşüktü ama artık o bildiğimiz Koç geri dönüyor. Kendinizi bu hafta ile beraber güçlü hissedeceksiniz. Yapmak istediğiniz ne varsa eyleme geçeceksiniz. Aşk için güzel bir hafta. Hafta sonuna doğru iletişim trafiğiniz artıyor. Sosyalleşmek isteyeceksiniz, kardeş veya kuzeni olanlar güzel gelişmeler yaşayabilir. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Boğa: Bu hafta psikolojik olarak toparlıyorsunuz. Artık o aklınıza takılan soru işaretlerinden kurtuluyorsunuz. Haftanın başında ufak sağlık problemleri olabilir, strese bağlı baş ağrıları yaşanabilir. Geçmişteki bir aşk tekrardan alevlenebilir. Hafta ortasında kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişimler için aksiyon alabilirsiniz. Örneğin, bir hobi edinebilirsiniz veya bunun için bu hafta araştırma yapıp, bir kursa kayıt olabilirsiniz. Saç renginizde ve stilinde değişiklik yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi konular gündeminizde olacak. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

İkizler: Haftanın başında çok sosyalsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Dostlardan destek alabilirsiniz. Hafta ortasında şansınız açılıyor. Fakat ruh haliniz biraz karışık olabilir. Geçmişe takılabilir, kendinizi sorgulayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle kulak-burun-boğaz bölgeleri hassas olabilir. Bademciklerinde problemler olanlar da dikkat etsin. Hafta sonu enerjiniz düzeliyor. Kendinize odaklanıyorsunuz, sizler için güzelleşme vakti diyebiliriz. Yeni bir etkinliğe başlayabilir veya bir hobi edinebilirsiniz. Yalnız olanlar arkadaş ortamından birinden hoşlanabilir. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Yengeç: Haftaya kariyer konularıyla başlıyorsunuz. İş arayanlar varsa bu hafta başvurabilir ya da başvurusu hakkında olumlu haber alabilir. Başvurunuzu 22 Mart Merkür gerilemesinden önce yapmaya özen gösterin. Çalışmayanlar ise gelecek ile ilgili planlar yapabilir. Haftanın ortasında arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu yalnızlaşmak isteyebilirsiniz. Tek başınıza yürüyüşler veya doğa gezileri yapabilirsiniz. Psikolojik olarak biraz modunuz düşebilir. Kişisel gelişim ile ilgili kitaplara merak salabilirsiniz. Meditasyon veya yoga gibi rahatlatıcı aktiviteler size iyi gelecektir. Kısacası ruhunuzu dinlendirmek isteyeceksiniz. Aşkı ofis ortamında veya yeni girdiğiniz ortamlarda bulabilirsiniz. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Aslan: Bu haftaya başlarken okuma, araştırma dürtüsü çok fazla olacak. Aklınıza takılan bir konu varsa sürekli araştırıp, bilgi edinmek isteyeceksiniz. Özellikle felsefi konular ilginizi çekebilir ayrıca astrolojiyle ilgili de araştırmalar yapabilirsiniz. Seyahatler gündemde olabilir. Akademik konularda (master,doktora) başvuru yapacaklar varsa, başvurunuzu 22 Mart Merkür gerilemesinden önce yapmaya özen gösterin. Haftanın ikinci yarısı ise, çalışan kesim için yoğun ama güzel gelişmeler yaşayacağı bir hafta olacak. Hafta sonu geldiğinde keyfiniz yerinde, sosyalleşiyorsunuz. Bol bol geziyorsunuz, özellikle dostlarınızla planlar yapabilirsiniz. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Başak: Haftaya para konuları gündemde olarak başlıyorsunuz. Özellikle kredi kartı veya kredi borcunu nasıl ödeyeceğinize dair hesaplamalar yapabilirsiniz. Miras bekleyenlere güzel haber gelebilir. Ameliyat tarihi için karar alacak Başak burçları var ise, 22 Mart-16 Nisan arasını tercih etmesin. Haftanın ortası hesap kitap sizi bunaltıyor ve seyahat hayallerine dalıyorsunuz. Küçük kaçamaklar veya yaz için tatil planları yapabilirsiniz. Okuma-yazma isteğiniz artabilir. Spora başlamak için karar alabilir ya da yeni bir egzersiz programına kayıt olabilirsiniz. Hafta sonu gelecek planlarınızla ilgili düşüncelere dalabilirsiniz. Çalışan kesim eve iş getirebilir, yorulmamaya çalışın. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Terazi: Haftaya başlarken ilişkiler ve evlilik konularına odaklanıyorsunuz. Evliliğinde veya ilişkisinde sorun olanlar varsa, haftanın başında bunu düzeltmek veya bitirmek için eyleme geçebilir, karar sizin! İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiye yelken açabilir. Ortak iş açacaklar varsa imzayı 22 Mart Merkür gerilemesinden önce atmaya özen göstersin. Hafta ortası maddi konularınıza odaklanacaksınız. Borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru modunuz düzeliyor, yeni yerlere gitmek, gezmek isteyebilirsiniz. Ufak bir seyahat sizlere iyi gelecektir. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Akrep: Bu hafta ofis ortamında fazla vakit geçirebilirsiniz. Ofis arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Çalışın veya çalışmayın haftanın başında sağlığınıza dikkat edin. Baş ağrıları oluşabilir. Evcil hayvanı olan Akrep’ler onların sağlığına da dikkat etsin. Haftanın ortasında ilişkileriniz gündemde olacak. Partnerinizle duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar da ofis ya da sosyal ortamlar da gözünü dört açsın. Hafta sonu ise maddi durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Belki çok harcama yaptınız, bu hafta sonu evde oturayım diyeceksiniz. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Yay: Haftaya aşk ve çocuk konuları gündeminizde olarak başlıyorsunuz. Belki yeni bir aşk kapınızı çalar ya da hoşlandığınız kişiyle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın ortasına geldiğimizde biraz sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Boğaz bölgenize dikkat edin. Çalışan kesimden olan Yay’lar varsa, ofis ortamında çok fazla vakit harcayabilirsiniz. Çocuk yapmayı düşünenler veya bunun için tedaviye başlayacak olanlar varsa bunu 22 Mart Merkür gerilemesinden önce denemelerini tavsiye ediyorum. Hafta sonuna gelince evlilik konulari ve ilişkileriniz gündemde olacak. Var olan ilişkinizle ilgili gelişmeler olabilir. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Oğlak: Bu haftanın başında aile ve ev konularınız gündemde. Ailenizle ilgili planlar yapabilirsiniz, belki bir ziyaret bekliyorlardır. Onun dışında evinizin içinde ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Haftanın ortasında aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Yalnızlar yeni bir aşk bulabilir. Çocuğu olanlar ise onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Sizler için haftanın en şanslı dönemi hafta ortası, iyi değerlendirin. Hafta sonuna doğru sizler biraz kariyer konularına odaklanacaksınız. Eve iş getirmemeye çalışın. Sağlığınıza da dikkat edin, özellikle alerjiler ve sinir sistemi rahatsızlıkları nüks edebilir. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Kova: Haftaya neşeli, enerjik ve keyfiniz yerinde başlıyorsunuz. Telefonlarınız çok çalabilir, mailler ardı ardına gelebilir, özellikle çalışanlar haftaya biraz yoğun başlayacak. Özellikle Kova burçları haftanın başında tüm elektronik aletlerinizi yedekleyin. Çünkü 22 Mart Merkür gerilemesinin başlamasıyla, elektronik aletlerde sorunu en çok sizler yaşayacaksınız. Hafta ortasına gelince, vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Evinizde oturup kendinizi dinlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğinizde, aşk var! Yalnızlar gözünü dört açsın. Çocuk yamak isteyenler varsa da aksiyon alsın. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

Balık: Bu haftanın başında para konuları gündemde olarak başlıyorsunuz. Gelirinizde artış olabilir. 22 Mart Merkür gerilmesi başlamadan maddi olarak kendinizi garantiye almanızı tavsiye ederim. Hafta ortasına gelince çok yoğun bir dönem sizleri bekliyor. Telefon trafiğiniz çok artabilir. Sosyalleşmek, gezmek yeni şeyler keşfetmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için kitap okumaya vaktinizi harcayabilirsiniz. Hafta sonuna gelince ailevi konular gündeminizi oluşturacak. Ailedeki bireylerin sağlık konuları vaktinizi alabilir. Evinizde ufak tadilatlar düşünebilirsiniz. 22 Mart Merkür gerilemesi videosunu dinlemeyi unutmayın. Mutlu haftalar!

 

2 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s