17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay esnasında Ay-Kiron kavuşumu da devreye girecek ve Jüpiter’e üçgen açı yapacak. Gelelim bu cümlenin Türkçe mealine 🙂 Biliyorsunuz ki, yeniay dönemleri hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak için en ideal zamanlardır. Bu durum Balık burcunda olunca, yenilenmenin aslında iç dünyamızda olacağını, kısacası bir arınma, eskiden kurtulma ve yeniye yer açma dönemi olacağını düşünüyorum. Bu gözle görülecek bir değişim değil, tamamen iç dünyanızda yaşayacağınız şeyler olacak. Belki insanlara gereğinden fazla değer verdiğinizi düşünüp, yeter artık yaralanmak istemiyorum diyeceksiniz. Belki de, eski aşkınızdan ayrılmıştınız ama hala hisleriniz bitmemişti, artık yeter deyip buna bir son verecek ve yeni bir sayfa açacaksınız. Bu örnekler çoğaltılabilir, ama konunun özü sizi ruhsal olarak yaralayan ne varsa bu yeniayda kendi içinizde o sorunu çözüp şifalanacaksınız. Kiron şifacıdır fakat neden şifa verir biliyor musunuz? Çünkü iyileştirmemiz gereken bir yerimiz vardır. Derdi olmayana niye şifa verilsin ki zaten ihtiyacı yoktur. Ama bu yeniay, yeni başlangıçlar yaptırma fırsatı verirken hem duygusal hem de fiziksel yaralarımıza şifa olacak. Bu yeniaydan niye bu kadar eminim derseniz de, Balık burcunda olmasından ötürü… Kendine faydası olmayan ama herkesin derdine yetişip şifa veren, bazen bir psikolog bazen de hasta bakıcı rolünü hayatında hep bir şekilde üstlenen bu burç şimdi de Kiron ile birleşip hepimize şifa oluyor.

Bu birkaç gün içersinde ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Meditasyon, yoga gibi hem ruhsal hem fiziksel rahatlatıcı aktiviteler yapabilirsiniz.

Jüpiter’in olumlu etkisi de olacak ama bu olayı çok abartmayın. Yani, “hadi ben işi gücü bırakıyorum ohh bee” ya da “seni boşuyorummm ohh ” gibi olayı abartmayın 🙂 Arının ama kararlarınızı tartarak alın.

Bu yeniayda herkese bol bol şifa diliyorum. Hangi yaranızı sarmak istiyorsanız, bu yeniay şifa olsun. En başta da bana sağlık olarak şifa olsun diyorummm ve burçlara geçiyorum 🙂

Tabii ki önce yükselen burcumuzu okuyoruz 😉 Bu arada yukarıdakiler her burç için geçerli, aşağıdaki noktalar size uymuyorsa beni bir şey beklemiyor mu demeyin. Cevaplar yukarıdaki uzun yazıda 😉

Koç: Sizler psikolojik olarak en çok rahatlayan, şifa bulan kişiler olacaksınız. Geçmişteki olaylara sünger çekme vakti…

Boğa: Sizin şifa bulacağınız yer dostlarınızın yanı.. Derdinizi onlarla paylaşmak size büyük bir destek olacak.

İkizler: Gelecek hedefleriniz neydi? Bunları düşünüp hayatınızda yeni sayfa açmak için güzel bir zaman dilimi.

Yengeç: Bu günlerde şifayı okuyarak, kendinizi eğiterek bulacaksınız. Felsefi, dini veya astroloji gibi konulara vakit ayırarak zihninizi arındırabilirsiniz.

Aslan: Parasal konularda yardım bulabilirsiniz. Zihninizi çok fazla maddi konulara odaklamak sizi strese sokuyor, yeni kaynaklar bulabilirsiniz.

Başak: Evlilik ve ilişkilerde şifa buluyorsunuz. Sorunlu bir ilişki iyiye gidebilir ya da tamamen bitirme kararı alıp, yeni bir sayfa açarak devam edebilirsiniz.

Terazi: Hasta olanlar varsa şifa buluyor. Ofis ortamında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Evcil hayvanı olanlar varsa minik dostları da iyileşiyor.

Akrep: Aşkta yaraları sarma vakti… Eskiyi bırakıp, yeniye yelken açma dönemi. Çocuğu olanlar çocuklarıyla ilgili şifa bulacaklar.

Yay: Aile konularında şifa buluyorsunuz. Evinize vakit ayırmak, evde aktiviteler yapmak sizlere iyi gelecek.

Oğlak: Sizi bu dönemde okumak ve yazmak besleyecek. Araştırdıkça, okudukça zihniniz arınacak. İçinize kapanmamaya dikkat edin.

Kova: Maddi olarak şifalanacaksınız. Parasal konulardaki sıkıntılarınız bitebilir ve maddi olarak yeni bir dönem başlayabilir.

Balık: Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler ne ise, bu dönem yapın. Yeni bir sayfa açmak için en güzel enerji sizlerde! Haydi Balık’lar dipten çıkıp, “yetti artık” demenin tam vakti!

Sevgiler,

Astromeri

 

 

4 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s