28 Mart Pazar TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay kendi başına kötü olmasa da sabit yıldızlardan mesajlar olacak. Her zaman olduğu gibi ayrıntılara bakalım.

Terazi burcundaki dolunay tam karşıttaki Koç burcundaki Kiron’a ve Venüs’e aynı dereceden zıt açıda. Şimdi dolunay bir karşıtlık olduğundan bu ikisi, Ay’ın karşıt olduğu Güneş ile kavuşumda. Tek başına bakarsak bu Güneş’in kavuşumu şifacıdır diyebilir miyiz evet. Ama tek başına baksaydık. Özellikle Venüs ile kavuşumda olduğundan ilişkilerde duygusal yaraları sarma vakti diyebiliriz. Çünkü bu Venüs ufak açıda da olsa Satürn’ü görür ki bu da güçlendirir aradaki bağı. Venüs-Kiron ikilisi geçmişteki yaşanmışlıkları unuttur mu unutturur. Satürn ve Mars birbirini halen görüyor ve Ekinoks’ta bahsettiğimiz gibi harekete geç diyecek. “Bir şeyi aklına koyduysan arkasını getir destek benden geliyor” diyecek.

Şimdi bu söylememiz gereken kısımlardı. Esas toplumsal olarak mesajlar içeren sabit yıldızlar aktif ki onlara bakmak lazım. 1 Mart videosunda ne demiştik evet açılıyoruz ama virüs ayın sonunda kapanabilirsiniz uyarısı verebilir. Vakalar artışa geçebilir derken aslında ayın sonundaki bu dolunaydan ve bu dolunayda aktif olan yıldızlardan bahsediyorduk. Öncelikle ilk yıldız “Diadem” ondan bahsedelim. Bu yıldız yardımlaşma, toplumda bir konu için kenetlenme gibi konuları temsil eder. Bireysel olarak da kendimiz yerine başkasına kendimizi adamayı temsil eder. Eğer ki dolunay yakınlarında kendim için mi onun için mi ikileminde kalırsanız kendinizi tercih edin. Diğer cevap sonrasında pişman edebilir. Doğduğunuzda haritanızda bu yıldız aktifse ya göz problemleri ya da kellik yaşıyor olabilirsiniz. Gelelim ikincisine, bu yıldız pek akla gelmez ama uzaktan da olsa bir aktifliği var bu dolunayda. “Vindemiatrix” yıldızı esas ay sonunda sağlıkla ilgili neden dikkatli olmamız gerekiyordu bunun cevabıydı. Toplumda kötü sağlık koşullarını temsil eder kaldı ki elimizde kocaman bir virüs var daha ne kadar net olabilir.

Son olarak her zaman ensede olan Satürn-Uranüs hep beklenmedik olanı getirmek için bu dolunayda da bekliyor olacak. Bu ikili hiç aklımızdan çıkmasın.

Aşağıda dolunayın burçlara etkilerini okuyabilirsiniz. Yükselen burcu unutmayalım.

KOÇ

Bu dolunay, evlilik ve ilişki hayatınızda geçmiş yaralarınızı sarmak için iki tarafa da her şeyi bir kenara bırak diyecek. Eğer eski defterler açılmazsa ilişkide güzel bir evreye gireceksiniz.

BOĞA

Bu dolunay, sağlığınızla ilgili kendinizi ihmal etmemenizi hatırlatabilir. Çalışma hayatında sinirlerinize hakim olmalısınız. Sabırlı olduğunuzda kendinizi ofiste ispat edeceksinizdir.

İKİZLER

Bu dolunay, aşk hayatında aldığınız yaraları sarmaya gelecektir. Karşı taraf bir hamle yaptıysa affedici olmak herkesi mutlu edecektir. Çocuğunuza dolunayda dikkat etmenizde fayda var.

YENGEÇ

Bu dolunay, evinizin içinde risk oluşturabilir. Evin içinde tehlikeli hareketlerden sakının. Ailede bir problem çözüme kavuşabilir.

ASLAN

Bu dolunay, yakınlarınızla aranızda bir sorun varsa tatlıya bağlamak için ideal olacaktır. Konuşarak her şeyi çözebilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Eğitimde dikkatiniz dağılabilir.

BAŞAK

Bu dolunay, geçmişte adım attığınız bir yatırım varsa maddi olarak sevindirecektir. İşinizde geliriniz artsa da harcamalar yapmamaya özen gösterin.

TERAZİ

Bu dolunay, sizlerin burcunda olduğundan her konuda agresif tepki vermeye yatkın olabilirsiniz. Özellikle ilişki hayatınızda güzel bir dönemdeyken fevri tavırlarla tersine çevirmeyin.

AKREP

Bu dolunay, geçmişi tekrardan karşınıza getirebilir. Eski duygusal yaralarınız, anılarınız sizi ele geçirebilir. Bir rahatsızlığınız varsa bu dolunayda kendinizi ihmal etmemelisiniz.

YAY

Bu dolunay, dost ortamında sizi gergin yapabilir. Önceden adım attığınız bir konu varsa sizin istediğiniz gibi neticelenebilir. Şansım yok derken aniden karşınıza bir fırsat gelebilir.

OĞLAK

Bu dolunay, güzel giden kariyer hayatında destek olsa da zaman zaman sert çıkışlar yapmanıza neden olabilir. Çalışmıyorsanız geçmişte yapamadıklarınız için üzülme yerine harekete geçin.

KOVA

Bu dolunay, karamsar hissettirebilir. Her şey yolunda olsa bile içinizde şüpheler oluşabilir. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Akademik alanda önce stresi sonra zaferi tadacaksınızdır.

BALIK

Parayla ilgili göstergeler varken yapacağınız ani bir harcamayla tersine dönebilir. Miras konunuz varsa kimseye güvenmeyin her şeyi irdeleyin. Kredi düşünüyorsanız karar vermek için bekleyin.

Astromeri,

27.03.2021

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s