Bugün sabah güzel ama 09:15-17:14 arası Ay uzun süre boşlukta kalacak. Önemli işlerimizde sorunlar olabilir. Akşam daha güzel ama gönül ilişkisi hariç. Şubat 2021 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Ay boşluktayken, sevdiğinizle iletişiminizde kopukluklar olabilir. Akşam maddi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

BOĞA

Ay boşluktayken, ofis hayatında işleriniz ağır ilerleyebilir. Akşam olduğunda sevdiğinizle gergin anlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Ay boşluktayken, iletişimsizlik en çok sevdiğinizle ve çocuğunuzla yaşanabilir. Gönül koymadan önce bir şans verin. Akşam halsiz olabilirsiniz.

YENGEÇ

Ay boşluktayken, eski işleri tamamlamak daha hızlı olacaktır. Ailede beklenen haber gecikebilir. Akşam şansınız açılıyor.

ASLAN

Ay boşluktayken, maillerinizi mesajlarınızı kontrol edin gitmemiş olabilir. Eğitimde dikkatiniz dağılabilir. Akşam kendinize vakit ayırın.

BAŞAK

Ay boşluktayken, para transferlerinizde sorunlar oluşabilir. İnternet alışverişleri de yapmayın. Akşam sevdiğinizle iletişiminize dikkat edin.

TERAZİ

Ay boşluktayken, kendinize dair yapmak istediklerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Akşam para ve aşk konularında stresler yaşayabilirsiniz.

AKREP

Ay boşluktayken, kafanız gün içinde karışık olabilir. Her şeye takılmak yerine oluruna bırakın. Akşam sizin için pozitif zamanlar.

YAY

Ay boşluktayken, riskli işlerde sonuç almak zor olabilir. Şansınız var ama garantici olmayı unutmayın. Akşam ruh haliniz karamsar olabilir.

OĞLAK

Ay boşluktayken, kariyer hayatında belirsizlikler can sıkabilir. Sakin kalmalısınız. Akşam şansınız açılıyor olsa da bunu aşkta zorlamayalım.

KOVA

Ay boşluktayken, yolculuklarınızda sorun olabilir. Akademide işler uzayabilir. Akşam kariyer konularınızda hızlı kararlar almayın.

BALIK

Ay boşluktayken, para transferlerine dikkat edin. Havada kalabilir. Akşam ise pozitif bir zamana giriyorsunuz. Her sorun akşama çözülecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s