Bugün nispeten daha iyi bir gün. Arka planda Güneş-Mars gerginliği devam ediyor ama Ay’ın açıları bize ümit verecek. Özellikle şansımız açılacak. Bu bile şu aralar ihtiyaç duyduğumuz bir şey. İlişkilerde bunu daha çok hissetsek de bu aralar böyle güzel gün olmayacağından, yapılacak ne varsa bugün harekete geçelim. Yarın Ay çok uzun süre boşlukta kalacak. Şubat 2021 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Evlilik hayatınızda güzel bir zaman diliminde olacaksınız. Ortaklıkla yürüttüğünüz işleriniz varsa getirisi güzel projelerle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA

Agresif zamanlarda olsanız da bugün ofis hayatında stresiniz azalabilir. Psikolojinizi yükseltecek haberler hem kariyer hem duygusal hayatınızda gelebilir.

İKİZLER

Aşkta bugün mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınız da açık. Her konuda hiç çekinmeden harekete geçin. Çocuğunuzla ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün kimse için değil kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapın. Ailecek mutlu olunacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz yolunda gidebilir.

ASLAN

Stres yaşadığınız konularda bugün mutlu sona ulaşabilirsiniz. Alacağınız bir haber sevindirebilir. Çevrenizde başarılarınız dikkat çekecektir.

BAŞAK

Maddi konularınızda beklentileriniz varsa bugün güzel gelişme yaşanabilir. Ofiste alacağınız bir haber de mutlu edebilir. Daha pozitif bir gün sizi bekliyor.

TERAZİ

Sizlerin en mutlu günü diyebiliriz. Gerek aşk gerek iş her konuda desteğiniz var. Dış görünümde değişimler yapabilirsiniz.

AKREP

Psikolojinizin karamsarlıktan kurtulacağı bir gün. Eski bir meseleyle ilgili şansım döndü diyeceksinizdir. Rüyalarınız çıkabilir.

YAY

Şansla başladığınız bir gün. Bulunduğunuz çevrede parmakla gösterileceksiniz. Aşkta tutkulu bir gündesiniz.

OĞLAK

Kariyerde zirveye çıkabilirsiniz. Beklemediğiniz bir gelişme mutlu edebilir. Gelecekle ilgili planlarınız varsa bugün son noktayı koymalısınız.

KOVA

Pozitif bir Kova var. Beklenen haberler gelebilir. Akademik alanda başarı sizinle. Sevdiğinizden moral bulacağınız bir gündesiniz.

BALIK

Finansal olarak sevinç yaşayabilirsiniz. Kredileriniz, miras davanız ile ilgili gelişmeler olabilir. Eşinizin gelirinde artış olacağını öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s