Bugün Ay, 16:30’a kadar boşlukta. Uzun süre boşlukta kalacağından, günün büyük bölümünde işlerimizi sonuçlandırmakta zorlanabiliriz. Belirsizlikler sabrımızı zorlayabilir. Bu saat sonrasında düzeliyoruz. Akşam daha iyi bir ruh halinde olacağız. Fakat bu haftayla birlikte tehlikeli görünümlerin aktifleşeceği uzun bir zaman dilimine adım atıyoruz. Her zamankinden fazla dikkatli olalım.

KOÇ

Ay boşluktayken akademik eğitimde zorluklar olabilir. Yolculuklarda aksilik çıkabilir. Akşama doğru kariyerle ilgili güzel haberler gelebilir.

BOĞA

Ay boşluktayken maddi sorunlar olabilir. Elektronik ortamda kartlarınızı kullanmayın. Akşam pozitif bir Boğa var. Umulmadık haberler mutlu edebilir.

İKİZLER

Ay boşluktayken partnerinizle iletişim kurmak zor olabilir. Ortaklıkla işiniz varsa aceleci kararlar almayın. Akşam harcamalarınızı abartmayın.

YENGEÇ

Ay boşluktayken ofiste işleriniz ağır ilerleyebilir. Yeni bir işten ziyade eskileri tamamlayın. Akşama doğru enerjiniz artıyor. İlişkiniz gündem olacak.

ASLAN

Ay boşluktayken sevdiğinize, çocuğunuza ulaşmakta zorlanabilirsiniz. İletişim problemleri olabilir. Akşam ise işle ilgili yoğun bir tempoda olabilirsiniz.

BAŞAK

Ay boşluktayken evinizdeki işleri tamamlamak iyi olacaktır. Gayrimenkul işleriniz varsa imza atarken iyi inceleyin. Akşam şanslı bir Başak var keyfini çıkarın.

TERAZİ

Ay boşluktayken gönderdiğiniz mesaj, mail tekrar kontrol edin havada kalmış olabilir. Eğitimde dikkat dağınık olabilir. Akşam huzur var ailede mutluluk hakim.

AKREP

Ay boşluktayken finansal işlemlerde dikkat edin. Transferleriniz havada kalabilir. Akşam ise enerjiniz artıyor. Çevrenizde takdir göreceğiniz haberler alabilirsiniz.

YAY

Ay boşluktayken dış görünüşünüzde değişim yapmak ideal olmayabilir. Eski işlerinizi tamamlamak hızlı olacaktır. Akşam maddi olarak sevinebilirsiniz.

OĞLAK

Ay boşluktayken zihninizi toparlamak zor olabilir. Yorgunluktan veya psikolojik sorunlardan enerjiniz düşebilir. Akşam tam tersi şanslı bir Oğlak sahneye çıkıyor.

KOVA

Ay boşluktayken konsantre olmak, bir işi tamamlamak zor olabilir. Şansınız var ama garantici olun. Akşam, mantık ve duygularınız arasında kalabilirsiniz.

BALIK

Ay boşluktayken kariyer hayatınızda işler aksi gidebilir. Hızlı olması gerekirken süreçler uzayabilir. Akşam ise şansınız her konuda açılıyor olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s