Bugün Merkür-Satürn kavuşumunu yaşayacağımız bir gündeyiz. Kötü değil ama özgürlük düşüncesiyle ne söylediğimizi bilemeyebiliriz. Ben bunu yaparım veya bence bu doğru gibi diyaloglarda kendimizi bulabiliriz. Bir de doğrucu olayım derken abartıp kalp kırmayalım. Empatiden uzak kalmayalım. Ay, 21:29 sonrası çok uzun süre hatta yarın 16:30’a kadar boşlukta kalacak. Tüm netlik kazanması gereken şeyleri akşam olmadan halledelim.

KOÇ

Pozitif bir sabaha uyanıyorsunuz. Akademik alanda yapacaklarınız varsa bugün harekete geçin. Bir sorununuzda dostlardan destek görebilirsiniz.

BOĞA

Maddi olarak kafanız karışıksa bugün geleceğe dair daha net olacaksınız. Borçlarınız için veya yatırımlarınız için kar zarar hesapları yapabilirsiniz. Kariyerde agresif olmayın.

İKİZLER

İlişki konularında şansınız açık. Umutsuzken her şeyin yersiz olduğunu göreceksinizdir. Akademik konularda beklentiniz varsa bugünden sonra güzel haber gelebilir.

YENGEÇ

Sağlıkta şifacı bir gün. Sadece akşama doğru kas ağrılarınız nüks edebilir. Ağır kaldırmayın. İşle ilgili kafanız karışıksa bugün kimseye danışmadan kararlarınızı kendiniz alın.

ASLAN

Aşk hayatında en şanslılardan birisiniz. Bugün yeni bir aşkın ilk adımları atılabilir. Akşama doğru çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Hobiniz varsa bunu hayata geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Enerjinizi ailenize ve evinize harcayabilirsiniz. Uzun süredir aklınızda olan işleri tamamlayabilirsiniz. Duygusal olarak karışık bir ruh halinde olabilirsiniz.

TERAZİ

Güzel bir haberle güne başlayabilirsiniz. Kardeşleriniz, yakınlarınız sevindirici gelişmelerle karşınıza gelebilir. Aşkta, sevdiğinizle aranızdaki bağ güçlenecektir.

AKREP

Finansal olarak fikirlerinizi hayata sokmak için çabalayabilirsiniz. Geliriniz artmış olsa bile harcamaları abartmayın. Evde elektroniklere dikkat edin.

YAY

Sizlerin şanslı günü keyfini çıkartın. Her konuda pozitiflik hakim olacak. Kendinizde değişimler yapabilirsiniz. Akşam aceleci kararlar almayın.

OĞLAK

Güne, rüyalarınızın etkisinde başlayabilirsiniz. Ruhsal olarak daha mutlu bir gündesiniz. Akşama doğru sağlığınız için dinlenmeniz iyi olacaktır.

KOVA

Bugünkü şansınıza inanmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizde bahsedilen kişi olacaksınız. Kendinize dair kalıcı bir o kadar da radikal kararlar alabilirsiniz.

BALIK

Gelecekle ilgili karamsar düşüncelerinizi sona erdirecek haberler alabilirsiniz. Kariyerinizde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Geçmişteki bir kişi karşınıza çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s