Bugün iki gezegen geçişimiz var. Biri Merkür Kova burcuna geçiyor. Diğeri ise Venüs Oğlak burcuna giriş yapıyor. Bilimle ilgili daha fazla gelişme ve buluş yaşayacağımız bir zamanda olacağız. Fakat Merkür 30 Ocak’ta retroya başlayacak bu sebeple uzun kalacak Kova burcunda. Venüs her ne kadar Oğlak’ta kendini gösteremese de en azından parayla ilgili destek olabilir. Bugün Güneş-Neptün açısı bizlere duygusal hayatta destek verecektir. Kariyerde ise hayallerimize ulaşabiliriz.

KOÇ

Sizler parayla ilgili güzellikler yaşayabilirsiniz. Geçmişte kalan birinden geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz.Sağlıktaki sorunlarda enerjiniz yükseliyor.

BOĞA

Dün gergin olan ilişki hayatınızda bugün mutluluklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bir dostunuz sıkıntınızda destek verebilir.

İKİZLER

Ofiste işler yoluna girebilir. Herkesle eşit seviyede kalmaya önem verin. Herkes samimi olmayabilir. Sağlıkta şifa bulabilirsiniz.

YENGEÇ

Aşk hayatında şansınız çok açık. Belirsizlikler son bulabilir. Sevdiğiniz romantik sürprizlerle gelebilir. Bebek haberi alabilirsiniz.

ASLAN

Aileye sevinç gözyaşları yaşatacak haberler gelebilir. Evinizle ilgili alım satım işleriniz varsa beklenen adımlar atılabilir.

BAŞAK

Çevrenizin fikirlerinize ihtiyacı olduğu bir gün olabilir. Aşk konusunda bugün şansınız sizden yana. Duygusallık ele geçirebilir.

TERAZİ

Parayla ilgili sıkıntılar sona erebilir. Gelirinizde artış yaşanabilir. Ofis hayatında güzel haberler alabilirsiniz.

AKREP

Sizlerin günü! Akrep’lere her anlamda mutluluk var. Duygusal hayatınızda öfke yerine romatizm olacak. Görünümünüzde değişim yapabilirsiniz.

YAY

Karamsarlık yerine size umut verecek haberler alabilirsiniz. Ayrıca maddi olarak hedeflediğiniz yerlere gelebilirsiniz.

OĞLAK

Sizler için çok şanslı bir gün. Gerek eğitim gerek iş güç kazanabilirsiniz. Aşkta karşı taraftan romantik bir davranış görebilirsiniz.

KOVA

Merkür burcunuza geçerek daha özgürce söylediğini yapan bir tavır getiriyor. Ayrıca iş hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Kendinize güvenin.

BALIK

Sizlerin beklediği bir gelişme veya haber varsa bugün tam da sevindirici haber gelebilir. İlişkinizdeki sorunlar tatlıya bağlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s