Bugün haftanın en sert günü dikkatli olalım. Diğer hafta zaten sertliğin dozajı artacak ama bugünden bilelim ki bizim ülke sıkıntılı zamanlara girdi. Bireysel olarak ise sinirler gergin olabilir. Hatalar bu sefer affedilmeyecek kadar ağır olabilir. Ay, yaklaşık öğlen 12’ye kadar boşlukta.

KOÇ

Günün geneli karamsar geçebilir. Öğleden sonra parayla ilgili işlemler sorun olabilir. Maddi varlıklarınıza dikkat.

BOĞA

Günün sert etkileri ilişki hayatında sizi etkileyebilir. Partnerinizin fazla özgürce davranması sizi gerginleştirebilir.

İKİZLER

Çalışma hayatında gerginlikler sizi bulabilir. Olmayan işler vakit alabilir. Sağlık, özellikle üreme organları hastalıkları can sıkabilir.

YENGEÇ

Bugün şanslı olsanız da aşk hayatınızda bunu hissetmek zor olacaktır. İki tarafın birbirine üstünlük kurması tartışma yaratabilir.

ASLAN

Evde iş yaparken dikkat edin. Elektrikli aletler can sıkabilir. Aile içerisinde sesler yükselebilir. Siz sakin kalan taraf olmalısınız.

BAŞAK

Eğitim hayatında haksızlıklar olabilir. Akrabalarınızla problemler olabilir. Sağlığa dikkat edelim.

TERAZİ

Maddi konularda öğleden sonra sıkıntılar olabilir. Değerli eşyalarınıza dikkat edin. Aşk hayatında tepkilerinizi frenleyin.

AKREP

Bugün sizler için pozitif etkiler olsa da sert açılar gergin yapabilir. Kendinizle ilgili kararlar alırken bugün iki kere düşünün. Evde riskli işler yapmayın.

YAY

Sabah daha iyi olsa da öğleden sonra fiziksel ve psikolojik olarak negatiflikler yaşayabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa bugün dikkat edin.

OĞLAK

Sizlere bugünkü etkiler çok yansımayacak gibi olsa da paranıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca dost bildikleriniz arkadan iş çeviriyor olabilir.

KOVA

Kariyerde gerginlikler olabilir. Her şey iyi derken stresiniz bir anda artabilir. Duygusal hayatta ise her şeyi büyütmemeye dikkat edin.

BALIK

Yolculuklarınızda dikkatli olun. Akademik işleriniz varsa öğleden sonra gerginlikler olabilir. Eski bir rahatsızlığınız gündeme gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s