Bugün güzel, kötü bir gün diyemeyiz. Sadece Ay, 13:28’e kadar boşlukta. Netice kazanması gereken işlerimiz uzun vakit alabilir. Bu saat sonrası daha duygusal bir ruh halinde olacağız. Yarınki dolunay da buna etken olacaktır. 2021 yılı burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Sizler için önce aileniz gelebilir. Gayrimenkul işleriniz varsa öğleden sonra güzel etkiler hakim. Hislerinizle değil mantığınızla bugün kararlar alın.

BOĞA

Ay boşluktayken maddi işlemleriniz havada kalabilir. Alışverişlerde sıkıntı çıkabilir. Öğleden sonra sosyal önünüz aktif olacak. Çevrenizden alacağınız haberler sevindirebilir.

İKİZLER

Ay’ın boşlukta olması sabah kararsızlıklar yaratabilir. Tek şeye odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra gelirinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sabaha karşı gördüğünüz rüyalar çıkabilir. Eski işleri tamamlamak için ideal bir sabah. Öğleden sonra ise enerjiniz yükseliyor. Dış görünüşte değişimler için güzel bir zaman.

ASLAN

Sabaha ruhsal olarak pozitif ama fiziksel olarak yorgun başlayabilirsiniz. Öğleden sonra ise düne oranla enerjiniz azalabilir. Eski defterlerin açılması buna sebebiyet verebilir.

BAŞAK

İş görüşmelerinizde, toplantılarınızda sonuç almakta sabah zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise şansınız açılıyor. 13:28 sonrası el attığınız her konu pozitif olarak size yansıyabilir.

TERAZİ

Akademide sınavlar, sunumlar varsa sabah aksilikler vakit alabilir. Öğleden sonra ise kariyerde güzel haberler gelebilir. Beklenen başarılara imza atabilirsiniz.

AKREP

Parayla ilgili sabah sorunlar olabilir. İşlemleriniz havada kalabilir. 13:28 sonrası belirsizlikler sona eriyor. Pozitif bir Akrep var. Çok sevineceğiniz bir haber gelebilir.

YAY

Partnerinizle iletişim sorunları olabilir. Haber almakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise maddi olarak güzel bir zaman. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir.

OĞLAK

Altınızda çalışan ekiple yanlış anlaşılmalar ofiste yaşanabilir. Öğleden sonra ilişkiniz gündem olacak. Romantik bir zamandasınız. Partneriniz sürprizler yapabilir.

KOVA

Sabaha şansınız açık başlıyorsunuz. Ama zihniniz karışık olduğundan hızla verilen kararlar hatalı olabilir. Öğleden sonra keyfiniz yerine geliyor. Duygusal hayatta yüzünüz gülebilir.

BALIK

Sabah ev içinde aksilikler olabilir. Yapacağınız işler uzun vakit alabilir. Öğleden sonra ise şansınız açılıyor. Özellikle bunu aşk hayatında hissedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s